Реклама / Ads
0| 4808 |16.06.2016 НОВИНИ

Откриха атропин в кръвта на натровените с гъби

.
В кръвта на семейството, което се натрови след консумация на гъби, е открит токсина атропин, съобщиха от „Пирогов”. От спешния център не могат да кажат дали отровата е била в гъбите – атропин може да има в много продукти.
 

Състоянието на натровените вече е стабилизирано. 

 

Жена, съпругът й и баща й бяха приетивчера в „Пирогов” с хранително отравяне. И тримата са яли яхния със заешко и гъби, купени от „Кауфланд”.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 2171 |13.12.2025 След „Желязков“: Съдбата на бюджета и сянката на проект „Радев“ . 1| 2141 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 6| 2145 |13.12.2025 След сделка със САЩ: Беларус освободи Колесникова, Беляцки и още 121 политически затворници . 1| 2167 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads