Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

4| 6435 |18.12.2015 НОВИНИ

Парламентът гласува кандидатурата на Ек. Захариева за правосъден министър

.
Екатерина Захариева
Парламентът ще гласува кандидатурата на Екатерина Захариева за правосъден министър. До рокадата се стигна след като Христо Иванов подаде оставка заради приетите окастрени промени в Конституцията.
 

 Кандидатурата на Екатерина Захариева за правосъден министър ще раздели вота на депутатите от Патриотичния фронт. От Реформаторския блок също не са единни в подкрепата си към нея. За сметка на това тя се ползва с подкрепата на ГЕРБ и АБВ. От ДПС вече обявиха, че ще гласуват против номинацията, същото поведение може да се очаква и от БСП. За избора на Захариева за правосъден министър са нужни гласовете на половината плюс един народни представители от кворума в пленарната зала.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3446 |05.11.2024 Одобриха кандидатурата на Екатерина Захариева за еврокомисар . 6| 3294 |05.11.2024 Ще стане ли Екатерина Захариева еврокомисар в Брюксел? . 3| 3610 |09.09.2024 Екатерина Захариева ще е кандидат за български еврокомисар . 0| 3278 |30.08.2024 Окончателно днес: Стават ясни кандидатите на България за Европейската комисия

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads