Реклама / Ads
0| 2746 |10.09.2024 НОВИНИ

Първата ни ракета Григор Димитров ще има открит урок за деца на 17 септември

.
Първата ни ракета Григор Димитров Източник: БГНЕС
Първата ни ракета Григор Димитров ще има открит урок за деца на 17 септември, броени часове преди демонстративния му двубой със сърбина Новак Джокович, организиран от Фондация „Григор Димитров“.
 

Освен ценни съвети за подобряване на техниката на младите тенисисти, децата ще научат колко базисна е грижата и превенцията на здравето, дисциплината и постоянството за успешното им развитие в спорта и професионалния им живот. Мероприятието е инициирано в партньорство с една от водещите фармацевтични компании в България MSD, а темата на урока ще бъде „Гейм, Сет, Мач за здравето!“ и ще събере деца от различни спортни школи в столицата. 

 

През 2020 г. най-успешният ни тенисист създаде своята едноименна благотворителна фондация, за да стимулира развитието на децата посредством своя личен пример и този на големите световни звезди в тениса, и да им помогне за изграждане на умения за физическа, емоционална и психическа устойчивост, желание за победа, сила на духа в пътя им към успеха.  





„За да успявам е нужна дисциплина и силна мотивация. Game. Set. Match (Гейм, Сет, Мач) за здравето! Успехът е постоянство! Ще се видим в София!“, коментира Димитров преди срещата му с децата, цитиран от БНР.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 739 |14.12.2025 Русия и Крим под масивна атака: Горят нефтени депа и електроцентрали . 0| 487 |14.12.2025 Влиза в сила новото разписание за движение на влаковете на БДЖ . 0| 643 |14.12.2025 Двама убити и осем души в критично състояние след стрелба в американския университет „Браун“ . 1| 685 |14.12.2025 Гръцки танкери превозват руски петрол: Санкциите на ЕС не са спрели потока

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads