Реклама / Ads
5| 9779 |23.12.2016 НОВИНИ

Патриотите: Зад БСП стоят българските олигарси

.
Петър Петров
Петър Петров от Патриотичния фронт се очуди на твърдението на депутат от БСП, че той е представител на лява партия. ”БСП не ни подкрепиха по въпроса с пенсиите, и как да ни подкрепят, като зад тази партия стоят българските олигарси”, каза Петров.
 
Депутатът уверено заявява, че целта на ПФ е всички партии да вземат пример от тях. "Ако всички партии започнат да говорят като нас, но и да действат като нас, тогава ще можем да се оттеглим и да си гледаме нашия бизнес", каза той. "Много от нас са напуснали успешния си бизнес, за да дойдем в парламента и да ни замерват с яйца", обясни той пред ON AIR.

Петров определя Патриотичния фрон като честна, мислеща и действаща, единствено в полза на обществото партия, но също и която е водещата сила, спомогнала ВМРО да бъде в Народното събрание.

Освен това, депутатът визира лидерът на патриотичния съюз - Валери Симеонов, като го определи като честен човек. "Като гледате нашия лидер, дали ви прилича на човек, който обича игрички и задкулисие.", попита депутатът.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3574 |29.08.2022 Петър Витанов: След изборите трябва да преосмислим ролята и мястото на БСП в политиката . 2| 3389 |28.11.2021 Петър Витанов: БСП трябва да участва в правителство, но трябва внимателно да прецени ролята си на младши партньор в дясно управление . 39| 5532 |06.04.2015 В Енчев: По-близо сме до Орбан, а не до СИРИЗА . 13| 5324 |26.11.2014 Станишев награби управлението на ГЕРБ и РБ

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads