Реклама / Ads
1| 3086 |19.05.2023 НОВИНИ

Пияна до козирката жена е катастрофирала в Кюстендил, в колата са били и двете й малолетни деца

.
Източник: БГНЕС
32-годишна жена е катастрофирала в Кюстендил, а в автомобила са били и двете й малолетни деца, съобщават от областната дирекция на МВР.
 

Жената се е ударила в паркиран автомобил на 18 май около 20 ч. Пристигналите на местопроизшествието органи на реда са установили, че водачката е управлявала след употреба на алкохол – устройството е отчело 2,34 промила алкохол в кръвта.

 

Децата са били настанени и прегледани в кюстендилската болница, не са ранени, информира bTV.

 

Жената е задържана с полицейска заповед в ареста на РУ-Кюстендил.

 

По случая е образувано досъдебно производство, уведомен е дежурен прокурор.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 3171 |18.09.2024 Неправоспособна водачка предизвика катастрофа в Шуменско, пострадал е пътник . 3| 3615 |06.09.2024 С 2,79 промила алкохол и без книжка. Мъж предизвика катастрофа, рани собственото си дете . 0| 5201 |10.06.2024 Кьоркютук пиян шофьор блъсна две коли и паркира в магазин в Пазарджишко . 1| 3422 |13.10.2022 Шофьорка с 2,73 промила алкохол удари две коли в столицата

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads