Реклама / Ads
6| 6431 |25.10.2013 НОВИНИ

Потрошиха с камъни офис на СКАТ в Бургас

.
Касов салон на телевизия СКАТ беше разбит тази нощ в Бургас. Той се намира на бул. „Демокрация“ 82. Извършителите са строшили с камъни двете предни стъкла на офиса. Тази сутрин полицията направи оглед на мястото.
 

Салонът на бул. „Демокрация“ беше разбит и на 13 април тази година. Атаки срещу каси на СКАТ бяха извършени тази година и в други градове. На 11 април беше разбита касата на СКАТ в Поморие без да е извършена кражба на вещи или пари. Обект на хулиганска проява през месец юли стана и касовият салон на медията в Созопол. Тогава лидерът на ПП „Атака“ Волен Сидеров нахлу в офиса и се държа грубо със служителката. За случая ръководството на СКАТ сезира полицията. Разбиването на офиса на бул. „Демокрация“ днес става ден след като беше запален служебен автомобил на ТВ СКАТ в комплекс „Меден рудник“ в Бургас. С това опожарените коли на медията стават 6.

„Това говори за нивото на противниците и недоброжелателите и това е много тъжно“, заяви собственикът на ТВ СКАТ Валери Симеонов по повод опожарения автомобил вчера. Той допълни, че да казваш истината в България си има своята цена и аз съм наясно, че трябва да я плащаме.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4295 |22.03.2025 „Имаше тела по земята“: Разказ на първия журналист, пристигнал в дискотеката в Кочани . 0| 6179 |28.05.2024 За пет месеца - 14 стрелби: Война срещу автобусите в Пловдив, какво се случва? . 10| 5157 |23.04.2024 Спецов: "Заставам зад всеки честен служител в НАП". Чобанов: "Има всички белези на постановка" . 11| 5907 |28.12.2013 "Атака“ съди Слави Бинев за заплаха за убийство

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads