Реклама / Ads
16| 25200 |21.04.2020 АКТУАЛНО

Само във Фрог: Син на бивш министър и плеймейтка са движили в компанията на Кристиан Николов

.
Кристиан Николов Източник: БГНЕС
Син на бивш министър от правителството на Симеон Сакскобургготски и известна наша плеймейтка, която живее с милионер, са част от приятелския кръг на 22-годишния Кристиан Николов. Той бе задържан за това, че с джипа си се вряза на Великден в колата на журналиста Милен Цветков, който малко след това издъхна от раните си.
 





Вчера стана ясно, че синът на депутата от ГЕРБ Лъчезар Иванов-Георги, се е возил в джипа, но след трагичния инцидент е духнал. Проверява се дали той не е бил посъветван да направи това от органите на реда.  

 

Това съобщиха пред Фрог нюз разследващи. Според тях за никого от полицията не е било изненада, че тестът за наркотици на младия мъж е бил положителен. МВР разполага с информация, че столични  полицаи са имали взимане-давана със семейството на арестувания, както и с бизнеса на неговата майка. Твърди се, че тя е имала много близки отношения с алкохолния бос Миню Стайков. Според източниците ни именно заради опасенията от евентуален чадър на случай от полицията, случаят е поет на контрол от ВКП. Вече стана ясно, че освен Кристиан, в ареста са още майка му и приятелката му, която също е била в злополучното возило на Великден.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 542 |09.12.2025 Ликвидация на международните легиони в Украйна . 2| 653 |09.12.2025 Мицкоски: В Северна Македония няма да бъдат строени центрове за мигранти . 1| 729 |09.12.2025 Еднa гoдинa вeчe Pycия нe плaщa пeнcии нa гpaждaнитe cи y нac . 3| 1087 |09.12.2025 Зеленски е готов за избори в Украйна, отговори на Тръмп след среща с Мелони

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads