Реклама / Ads
2| 5235 |09.10.2020 НОВИНИ

Три жертви след тежко ПТП край Лесово

.
Източник: БГНЕС
Трима загинали след тежка катастрофа между ТИР и бус край Лесово. Пострадали са още 16 души. Причината за инцидента е заспиване зад волана от страна на шофьора на тежкотоварния камион.
 

Инцидентът е станал рано тази сутрин на път I-7 между Елхово и Лесово. ТИР-ът рязко е спрял, а в него се е ударил пътнически бус, превозващ хора на пазар в Одрин. В резултат са загинали трима души - на 59 г., 53 г. и 70 г., обобщиха от Министерството на здравеопазването. По информация на ямболската прокуратура водачът е бил задържан за 24 ч. Ще му бъдат повдигнати и обвинения за причиняване на катастрофа по непредпазливост.

 

Сред пострадалите има и по-тежко ранени. 11 души са били приети в болница. Двете най-тежко ранени жени ще бъдат транспортирани с военен самолет, обобщават от в. “Сега”.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 1717 |14.12.2025 Учен от НАСА разкри мистерията на „Витлеемската звезда“ . 0| 1759 |14.12.2025 Кои метали преобръщат световната икономика през 2026 г. . 0| 1772 |14.12.2025 Какво ядат монасите от Света гора по време на Коледните пости . 0| 2088 |14.12.2025 Сняг за Нова година

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads