Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

6| 4603 |29.10.2020 НОВИНИ

Учителка почина от коронавирус в Севлиево

.
Пореден смъртен случай на учител, заразен с коронавирус. 49-годишна преподавателка в Севлиево е загубила битката с болестта. Ейлин Бейрактарова е с 20-годишен стаж. Постъпва за лечение в местната болница в събота, нямала е усложнения. Смъртта й е настъпила внезапно, съобщава NOVA.
 

„Тя винаги беше усмихната. Никога не се сърдеше на никого. Децата също я харесваха. Никога не се е ядосвала, дори и на колега за нещо. Нормално е понякога да си изкара човек нещо, но тя – не”, сподели директорът на СУ „Васил Левски” в Севлиево Тома Томев.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 4364 |11.11.2020 Учители: Само със забърсване на чиновете и проветряване няма да се постигне безопасна среда . 9| 6903 |29.10.2020 Учителка, минала през COVID-19: Геноцид е 14 дни човек да няма достъп до жива медицина . 2| 4419 |26.06.2020 Шестима учители в Самоков са с COVID-19 . 17| 7279 |02.05.2020 Хората скърбят за починалата лекарка от COVID-19 в Сливен

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads