Реклама / Ads
Frognews
0| 4151 |22.02.2019

Вижте къде ЧЕЗ Разпределение спират тока между 25 февруари и 3 март

.
Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25 февруари – 3 март 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25 февруари – 3 март 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

СОФИЯ ГРАД  

Община Витоша  

На 01.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: Борис Арсов, Йордан Радичков

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Георги Рилски, УПИ ХХІІІ-638 Кв 31

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 722-ра, Акация/Бояна/, Беловодски път, Беловодски път, Владимир Дим. -майстора/772-, Къси Дол/В. З. Беловодски път/, Меча Поляна, Цветна

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 722-ра, Акация/Бояна/, Беловодски път, Беловодски път, Бояна, Владимир Дим. -майстора/772-, Къси Дол/В. З. Беловодски път/, Меча Поляна, Цветна

На 26.02.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Мусала, Цар Борис III/Девети Септ.

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: 112,114, Атанас Яранов, Иван Милев, Илина Църква

На 27.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Васил Чакаларов, Васил Чекаларов, Панорамен път, Панорамен път

Община Връбница  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Обеля 2

На 25.02.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София: Обеля 2, Обеля 2

Община Възраждане  

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Акад. Иван Гешов №Ж2, Акад. Иван Евстратиев Гешов, Константин Величков, Сердика, Сини Вир, ул. Бр. Миладинови-12

На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:45 ч./ -  София: Арх. Петко Момчилов/Кузман Ш, Гюешево/Ламби Кандев/, Незнаен Воин, Охридско Езеро, Сердика, Сини Вир, Цани Гинчев

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гюешево/Ламби Кандев/, Гюешево/Ламби Кандев/, Охридско Езеро, Охридско Езеро, Сердика, Сердика

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лъвов Мост, Св. Св. Кирил и Методий, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Самуил

Община Изгрев  

На 27.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Антон П. Чехов, Еужен Поатие, Пиер Дегейтър, Райко Алексиев/Тодор Петров, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов

Община Искър  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София: Дружба 1

На 26.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1, Кап. Димитър Списаревски, Кръстю Пастухов/Улан Батор/

На 27.02.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1, М. Южна Гр. Терит. I Част УПИ 1988 и ПИ 910 Кв 1а, Христофор Колумб

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1

Община Красна Поляна  

На 26.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Павел Шатев/Докер/

Община Красно Село  

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Битоля

На 01.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София: Битоля, Омайниче, Смилица, Хиподрума

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Майор Горталов, Тодор Каблешков, Цар Борис III/Девети Септ.

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово, Солун

На 26.02.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София: Бул. Т. Каблешков, Ж. К. Гоце Делчев

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово, Невестина Скала, Солун

На 27.02.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София: Лагера

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово, Родопски Извор, Солун

На 28.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София: Белите Брези

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Битоля

На 01.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София: Битоля, Омайниче, Смилица, Хиподрума

Община Кремиковци  

На 01.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Кв. Горни Богров, Бившо ТКЗС, Кремиковци

На 01.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: М. Могилите ПИ 68134. 8592. 182

На 26.02.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Бухово: Васил Левски

На 26.02.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: 1-ва, Възраждане /Кремиковци/, Гергана /Кремиковци/, Здравец /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/, УПИ 302089, местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, ХIV-415,Кв. 67, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Ягода /Кремиковци/

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 8-ма /Враждебна/, 8-ма /Драгалевци/, Враждебна

На 28.02.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Долни Богров: 1

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 01.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Горни Богров: Рендова/Толбухин/

Община Лозенец  

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Константин Петканов/437-ма/

На 27.02.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Могилата, Могилата, Чавдар Мутафов

На 27.02.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва

На 28.02.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, ул. Екатерина Ненчева, Яна Язова/447-ма/

Община Люлин  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин

На 26.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София: Люлин, Люлин 4

Община Младост  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Инж. Георги Белов

На 26.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч./   На 27.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Младост 3

На 27.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2

На 28.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Младост 4

На 28.02.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София: I Кв. 44 За ОЖС, Младост 1, Полк. Георги Янков

Община Надежда  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 1

На 27.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Жорж Дантон/Фр. Революция/, Ломско Шосе, Свети Климент, Свети Климент/Ямб. Стачка/

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Надежда 2

Община Нови Искър  

За периода 28-01.03.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Нови Искър: 20-та

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Войнеговци: 11884. 5594. 30, 11884. 5595. 112, Ix-50, В. З. Войнеговци, Васил Левски/12-та/, Вършец/Костадин Такев/, Горска Поляна/Септември/, Детелина/Цветан Иванов/, Еделвайс/Стефан Митров/, Кокиче/Въстаници/, Местн. Жълтия Пясък, Местн. Старата махала, Местн. Чучурката, ПИ 11884. 5602. 271, ПИ 324 К. Л. Б-13-6-А, ПИ 363 К. Л. Б-13-6-А, Реката/Димитър Иванов/, Роза, Росица, Русалка/Радой Спасов/, Синчец/Филип Найденов/, Спортист/Константин Василев, Стара Планина/Венче Найдено, Староселска, УПИ XV-415, УПИ |X-9, Кв. 25, ХхVI-100,Кв. 20,Идент. 11884. 5964. 100, Черноморец/Младен Пеев/

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Нови Искър: Войняговци М. Ст Русията

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва

На 28.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Войнеговци: 11884. 5615. 678, В. З. Войнеговци, Вършец/Костадин Такев/, Детски Свят, Камъкът, Реката/Димитър Иванов/, Росица, Русалка/Радой Спасов/, Стара Планина/Венче Найдено, Фенера/Александър Николов/, Черноморец/Младен Пеев/

На 28.02.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Нови Искър: 127-ма, Искърско Дефиле, Кременица/Работническа/, Кумарица, Невен, Плиска, Победа

На 28.02.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София: Победа

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Войнеговци: 11884. 5588. 83, 538, 577, В. З Воинеговци Кл. В Стб, в. з. Войнеговци, Горска Поляна/Септември/, Имот, Магарански Ливади, Местн. Магарински Ливади, местност Пясъчна Кариера, ПИ 11884. 5957. 31, ПИ 11884. 9557. 35. 125, ПИ 2 Кв. Б-14-6 -Б Стълб 133, ПИ 312, Стара Планина/Венче Найдено, УПИ I-406 Кв. 16

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Нови Искър: М. Средни Рид Пл 12, Местн. Вонеговци, С. Войняговци, М. Средни Рид, Св. Св. Кирил и Методий

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: В. З. Войняговци ПИ №11884. 5963. 1

Община Оборище  

За периода 25-26.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Връбница-1, Евлоги и Христо Георгиеви

На 26.02.2019 г. /17:00 - 23:15 ч./ -  София: Будапеща, Веслец, Дондуков Корсаков Княз, Екзарх Йосиф, Искър

Община Овча Купел  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 647-ма/560/Овча Купел/, 742-ра/Овча Купел/, 749-та/Овча Купел/, Горна Баня, Горна Баня, Драгоман, Каменица, Маньово Бърдо, Обзор, Овча Купел, Пладнище/Рилски Партизани/

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел 2

На 26.02.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Горна Баня

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Доброволец, Драгоман, Иван Радоев/Уляна Громова/, Каменист път, Лазурно Утро, Маестро Кънев/В. Марков/, Маньово Бърдо, Маркова Баня, Пладнище/Рилски Партизани/, УПИ-VIII-902, Чардаклия

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Бул. Цар Борис III

На 27.02.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Биримирски Поляни/Кв. Горна Баня/, В. З. Горна Баня, Две Липи, Обзор, Олдашевец, Равнище/Кънчо Стоилов/

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 756-та/Овча Купел/, Дон, Драгоман, Лозище, Маньово Бърдо, Райко Даскалов

На 27.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: УПИ ХII-358 Кв. 64а Кв. Горна Баня

На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Витошка Поляна

На 27.02.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  София: Ангел Стоянов /Суходол/, Бели Брод, Дъб, Игрище, Кирил Христов, местност Суходол, Овче Поле, Орех, Перла, Прохладен Кът, Станислав Ангелов, Стоичко Станиславов, Суходол, Траян Танев, ХI-352 Кв. 44а, Христо Андонов

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 756-та/Овча Купел/, Дон, Драгоман, Лозище, Маньово Бърдо, Обзор, Райко Даскалов

На 28.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел 1

На 28.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Иван Хаджийски, Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2, Президент Линкълн, Феникс

На 01.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Маджарица, Равнище/Кънчо Стоилов/

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Доброволец, Драгоман, Каменист път, Лазурно Утро, Маньово Бърдо, Маркова Баня, Пладнище/Рилски Партизани/, Чардаклия

Община Панчарево  

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Минзухар

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: ул. Сълзица

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Ведрина, Клисурговец/Йордан Апостоло, Люляк, Младен Ангелов/39-та/, Стефан Стамболов/Ник. Попов/, Тинтява/36-та/, УПИII-1630, Кв 88а, Ягода/56-та/

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6988. 2988, махала Богдана ПИ 321, Планински Гледки

На 01.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Герман: Вилна Зона Враня, Дружба/23-та/, Старата Чешма/Апостол Янков

На 01.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Казичене: Александър Стамболийски, Аличо/Траян Кардашки/, Вп 52150, Гарата, Местн. Дяволско Круше, Серафим Стоев, Стопански Двор, УПИ VII1605,2701 Кв,16

На 01.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 44063. 6201. 33 М. Садина, Акация/43/, Висо/В. З. Врана-Лозен/, Малина/15-та/, Ропотамо/В. З. Врана-Лозен/, Стар Лозенски път, Съединение/Георги Димитров/, Черно Море/В. З. Врана-Лозен/

На 01.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: 492,Кв,31-Панчерево, Гара Искър, Околовръстен път, Пловдивско Шосе, Стопански Двор, Христофор Колумб

Община Подуяне  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл. 139 Вх. А,Б

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Хаджи Димитър

На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл. 139 Вх. В,Г

На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл. 69 Вх. Б

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл. 49 Вх. Б,В

Община Сердика  

На 26.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Бенковски, Глас Народен, Долна махала, Единство, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Обрадовски път, Обрадовци, Околовръстен път, Селска Поляна

На 27.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Геле Китов, Глас Народен, Горна махала, Единство, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Обрадовци, Родна Песен, Родолюбие, Северна, Стар Кладенец, Яшарица

На 28.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Безименна, Бенковски, Биримирска Вода, Биримирски Извор, Боян Болгар, Горгосица, Иван Кралича, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Лунна Нощ, Нпзилиянци/Изток Кв. 15, Олдашевец, Перяновец, Поп Георги Величков, Самодивско Кладенче, Успех, Хоризонт

Община Студентски Град  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21 Ви Век, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Георги Златаров, Дианабад, Дървеница, Дървеница, Жеко Войвода, Жеко Войвода, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Перперикон, Петър Джидров, Пловдисвско Поле, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Христо Вакарелски

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21 Ви Век, Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Георги Златаров, Дианабад, Дървеница, Жеко Войвода, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Христо Вакарелски

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21 Ви Век, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Георги Златаров, Дианабад, Дървеница, Дървеница, Дървеница, Жеко Войвода, Жеко Войвода, Жеко Войвода, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Перперикон, Петър Джидров, Пловдивско Поле, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Христо Вакарелски

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Андрей Германов, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Дървеница, Дървеница, Дървеница, Жеко Войвода, Жеко Войвода, Жеко Войвода, Перперикон, Перперикон, Пловдивско Поле, Пловдивско Поле

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Андрей Ляпчев/Универсиада/, Дървеница, Дървеница, Жеко Войвода, Жеко Войвода, Перперикон, Пловдивско Поле

Община Триадица  

На 25.02.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Манастирски Ливади

На 27.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София: Стрелбище, Хайдушка Гора

На 28.02.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  София: ул. Проф. Петър Шапкарев, Черни Връх

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Божурище: 022145, 8-ми Март, I-015169 Кв. 13, Кв. Девети Септември, V-9605, Кв. 84, VI -002024, Атон, Далия, Двора на Апк, Девети Май, Девети Септември, Еделвайс, Искър, Кв. Девети Септември, Лястовица, Мура, ПИ 65 Кв. 9ти Септември, Рила, Руен, Стара Планина, ТКЗС Кв. 21, УПИ I-015092,015093,015094 Кв. 12, УПИ V -002004 Кв. 4, УПИ V-02249 Кв. 10, УПИ XII -38 Кв. 3, УПИ XIII -002004 Кв. 4, УПИ УПИ XXxI-1004 Кв. 4, УПИ ХІІІ-015133, Феникс, Шести Септември, Щъркел

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гурмазово: I-212, Кв. 20, II-020068 44, IV-020070, IV-024064, XI-020018 Кв. 44, XXIII-82 Кв. 32, Гурмазовско Шосе, Гурмазовско Шосе 7, Любен Каравелов, Парцел Іі-77, Кв. 28, ПИ 001140, ПИ 001019 М. Матерка, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ II-021103 Кв. 43, УПИ III-001141,Кв. 39, УПИ III-112 Кв. 11, УПИ Ix-159,Кв. 14, УПИ VI-020069, Кв. 44, УПИ VII-270, Кв. 24, УПИ XIV-157 Кв. 14, УПИ І-254 Кв. 25, УПИ ІV-38, Кв. 4, УПИ Х-299 Кв. 29, УПИ-II-022022, УПИ-VII-008035 Кв. 34, Яне Сандански

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Делян, Общ. Божурище: IV-052034, Писател Спас Антонов, ХVIII-115,Кв. 15

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Златуша: №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ II-214 Кв. 20, УПИ X-59 Кв. 25

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мала Раковица: С. Мала Раковица, УПИ VI-5, Кв. 2

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище: 123. 106, 123. 211, Vііі-485,Кв. 34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, местност Могила, Могила, Пейо Яворов, ПИ 123. 274, Пчела, УПИ 1-034007, Кв1,М. Добър Мъж, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ VI-105 Кв. 8, УПИ XXI, Кв. 17, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ ХVіі-Общ, Кв. 19, УПИ Хіі-369, Кв. 29, УПИ- XII-148 Кв. 10, УПИ-190кв 15, УПИ-Ix-485,Кв. 34, УПИV-016025 Кв. 1

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Росоман: 63121. 133. 9, I-30, Кв. 6, Гранит, М. Падината, УПИ IV-58, Кв. 9, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хераково: XIII-43 Кв. 9, ПИ 000189, Ридо, УПИ I-155010,Кв. 47, УПИ II-155010 Кв. 47, УПИ VIII - 321, УПИ XVII-262, Кв. 22, Царица Йоанна, Черковна

На 26.02.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Пролеша: Ix-108, Кв. 16, Иван Вазов, ул. Кокиче, УПИ V-041067 Кв. 66, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ Vі-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ Vіі-108, Кв. 16, УПИ І-027035 М. Бъшина Падина, УПИхі-102 Кв. 15, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71

На 26.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Хераково: V-130086, М. Савина Водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон

На 26.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Гурмазово: IV-020070, XI-020018 Кв. 44, Гурмазовско Шосе 7, ПИ 001140, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ III-001141,Кв. 39, УПИ-VII-008035 Кв. 34, Яне Сандански

Община Ботевград  

На 25.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, Васил Левски, Захари Стоянов, Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Иван Вазов, Казармен, Курорт Зелин, Опълченска, Орхание, Стара Планина, Стубеля, УПИ IV-737. 75, Чеканица

На 25.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 25.02.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона, Лозята

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Боженица: Долапището, махала Близнаковци, махала Брусен, махала Дончовци, махала Кръста, махала Мурта, махала Плоча, махала Урвич, махала Усойната

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709,Кв. 38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Скравена: Койдановец

На 25.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: България, Витоша

На 25.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград: България, Гурко, Седемнайсти Ноември

На 26.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Казармен, Курорт Зелин, Стубеля, УПИ IV-737. 75, Чеканица

На 26.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Незнайният Войн, Освобождение, Седемнайсти Ноември, Трети Март

На 26.02.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Ботевград: Ам Хемус

На 26.02.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Етрополе: Георги Антонов

На 26.02.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Правец: Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв. 117, извън регулация, До Гр. Правец, Кв. Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, Месност Орниче, местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов, Скърнава

На 26.02.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Разлив: 000134, 13022 махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала До Ресторанта, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 26.02.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, X-916, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, Лозята, местност Пейовица, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070, УПИ ХіV-191, Кв. 48

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709,Кв. 38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методий, Козлодуй, Медвен, Новаченка (Филип Кръстев), Опълченска, Рударка, Сан Стефано, Съединение (Ленин), УПИ Ix-238 Кв. 12, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Скравена: Койдановец, Любен Каравелов

На 28.02.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград: XIII, Кв. 175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ Ix, Кв. 175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 28.02.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Правец: IV, Кв. 9, IV-6393, VI,Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII,Кв. 2,От 514-От. 424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв. 9,УПИ VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Живковска, махала Манастирица, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Стилковски Рът, местност Топилата, местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О. Т. 211-О. Т. 202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 28.02.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Разлив: махала Маргинска

На 28.02.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград: Севаст Огнян

Община Годеч  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 28.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Букоровци: УПИ V 130кв. 13

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 28.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Каленовци: XI-83, УПИ-Хі-257,Кв. 12

Община Долна баня  

На 25.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Деница, Търговска

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: X-125, Кв. 11, Божур, Бук, Витан Витанов, Детелина, Димчо Дебелянов, Иглика, Младост, Райна Княгина, Синчец, Търговска

Община Драгоман  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Грълска Падина

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Василовци, Общ. Драгоман

На 26.02.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман: махала Под Камъка

На 26.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Круша, Общ. Драгоман

На 27.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Вишан

Община Елин Пелин  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Елешница, Общ. Елин Пелин: Мтп Зора, УПИ Хіі-121, Кв. 15

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв. 57, Водна Помпа Отпадни Води, Кв. 57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, УПИ II, Кв. 57, УПИ І-Общ Кв. 57, Хаджи Димитър, Чойна

На 27.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: УПИ XV 042023 133, XI-1764, София, УПИ I-15005, Кв. 164д

На 27.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: Витоша, местност Пазарски път, Сердика, УПИ XIII-9, Кв. 4, УПИ Ііі-І, Кв. 58-Псд, Хан Аспарух

На 27.02.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв. 57, XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв. 40,53,51,49, Иглика, Искър, Кв. 57 Парцел 5, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Преслав, Радецки, Рила, УПИ II, Кв. 57, УПИ І-Общ Кв. 57, Хаджи Димитър, Чойна

На 27.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Новоселци

Община Етрополе  

На 27.02.2019 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Етрополе: Александър Атанасов, Руски, Христо Ботев

Община Златица  

На 26.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Златица: Александър Стамболийски, Боримечка, Вежен, Велко Болчев, Златишко Поле, Полковник Мадрикин, Рад Радев, Стара Планина, Шейново

Община Ихтиман  

На 25.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 28.02.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел: VIII-186, Кв. 187, махала Поповци, Чешма Ангелина

На 28.02.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Костадинкино: махала Семковци УПИ ХVі-88, Кв. 12, махала Брънковци, махала Полиовци, махала Семковци, махала Яздирастовци, Яздирастовци

На 28.02.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Поповци, Общ. Ихтиман: УПИ Іі-91, Кв. 13

На 28.02.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Веринско

На 28.02.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Борика, Общ. Ихтиман: XII-106 Кв. 8, П-Л ІV-109, Кв. 8, Парцел Vіі-59, Кв. 20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ IV-187,Кв. 15, УПИ ІV-165, Кв. 24

На 28.02.2019 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Борика, Общ. Ихтиман: XII-106 Кв. 8, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ IV-187,Кв. 15

На 28.02.2019 г. /08:00 - 15:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Бузяковци: махала Поповци

На 28.02.2019 г. /08:00 - 15:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Пауново: 061033,М. Юрта, IV-60,Кв 5, V-142,Кв. 23, П-Л Vііі-198, Кв. 15, П-Л І-84, Кв. 15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, Кв. Ихтиман, УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129, Кв 21, УПИ XI-35,Кв. 4, УПИ XXV-114, Кв. 20

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Боерица: ПИ 640030,640027, УПИ II-179 Кв, УПИ VІ-111, Кв. 16, УПИ ІІ-124, Кв. 13

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Венковец: УПИ III-28 Кв. 4

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055,М. Каратопрак, 093360,М. Шабан Дере, I-28, П-Л ХІ-39, Кв. 4

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Ихтиман: местност Ушите

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Полянци: XIx-107, М. Ташол ПИ 061178, УПИ III-92, Кв. 8

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Черньово: V-68, Кв. 24, XIV-274, Кв. 35, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVі-6,Кв. 1, УПИ ХіV-105, Кв. 16

Община Костенец  

На 25.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Василишка, Липа, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Пчелинска, Янтра

На 26.02.2019 г. /11:45 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Зорница, Иглика, Извор, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец

На 26.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв. 68, Акация, Александър Стамболийски, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен

На 26.02.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Александър Стамболийски, Трапезица, Цариградско Шосе, Чайка

На 28.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Подгорие: П-Л XIx, Кв. 6, УПИ III-168 Кв 20, УПИ XXIII-75,Кв. 7, УПИ ХІV-174, Кв. 20

На 28.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Василица: махала Нова, 000147, 3-479 Кв. 68 махала Пердова, VI-43, махала Гледжова, махала Нова, махала Пердова, Нова, Пердова, УПИ II-883, Кв. 100

На 28.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Баня: Търговска

На 28.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Василишка

На 28.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Момин Проход: Ален Мак, Брезовица, Венера, Дрена, Еделвайс, Княз Борис, Круша, Лоза, Луна, Мусала, Победа, Пчела, Радост, Ружа, Свежест, Славянска, Стара Планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода

На 28.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Очуша: Мартинска, махала Каменчанска, махала Кулева, махала Кьосева, махала Мартинска, махала Шатърска, махала Шехтова, УПИ ХV-39,Кв. 7

На 28.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец: I-245 Кв. 11, К. К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, Кв. 7, Пчелински Бани, ул. Рила, УПИ II-396, Кв. 2, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв. 1, Ххіі-419

На 28.02.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Очуша: Мартинска, махала Каменчанска, махала Кьосева, махала Мартинска, махала Шатърска, махала Шехтова, УПИ ХV-39,Кв. 7

На 28.02.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Освобождение, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Сакарджа, Тунджа, Черни Връх

Община Костинброд  

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Божурище: Европа, Ктп Булет, Максим Горки, УПИ XXx-70, Кв. 8, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гурмазово

На 26.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд: 16-1929 Кв. 120, 38978. 624. 23, 4200,4267,До Кв. 20, 719030, VIII-3971. 4037. 4111. 4049 Кв. 208, XI-5206,Кв. 51, Антим I, Баба Тонка, Блато, Братя Миладинови, Бяло Море, Величко Величков, Велчова Завера, Възход, Генерал Влад. Заимов, Генерал Столетов, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Драва, Дравски Бой, Златен Век, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Извор, Изгрев, Индже Войвода, Капитан Райчо, Кв. 57 УПИ 3872, Клокотница, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Къпина, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Марица, Маслово, Места, Местн. Св. Тройца, местност Бачийте, местност Стубела, местност Твърдака, Пи4269, Мир, Могила, Момина Сълза, Мургаш, Мърфи, Обединена, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Парижка Комуна, Петко Енев, ПИ 3951 Кв. 255, ПИ 4379, Кв 59 А, Прохлада, Радецки, Рожен, Ручей, Сергей Румянцев, Славянска, Слана Бара, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Страцински Бой, Струма, Тополница, Трети Март, Турист, УПИ Ix-4329 Кв. 52, УПИ V-3692, 4039, УПИ V-4395,Кв. 243, УПИ XI-4381, Кв. 59 А, УПИ XIII-249. 3532, УПИ XV-3798 Кв. 2, УПИ XXxIII-3532, УПИ XXXIV-6208 Кв. 260, УПИ ХIХ - Общ, Кв. 50, УПИ ХХХІ-3890, Кв. 50, УПИ- I 736 Кв. 57, УПИ-XXIII-7334, УПИ/Парцел4155,Кв. 50, УПИVIII-605 Кв. 205, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян, Черноризец Храбър, Шияковци, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор

На 26.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Петърч: XXV, Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах . Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв. 39, УПИ I-1102, Кв. 54а, УПИ Ix-651,Кв. 41, УПИ LX, УПИ VII Кв. 34, УПИ VII-596 Кв. 50, УПИ XIII-207 Кв. 8, УПИ XlIx, УПИIx-1009,Кв. 57, УПИXXІ-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна

На 26.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Балша

На 26.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костинброд: Ломско Шосе

На 26.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Понор

На 26.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ VІ-225 Кв. 30, УПИ XVII-180

На 26.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Безден: III-174, VII-66, Гълъбов Камък, М. Могилата УПИ77,24, ПИ №243,Кв. 25, УПИ 77. 9

На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 28.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бучин Проход: Местн. Раниславци, УПИ III-10

На 28.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд: Птицекомбинат

На 28.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Костинброд: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бузлуджа, Вишня, Георги Бенковски, Йордан Йовков, Китка, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Мизия, Плиска, Родина, Русе, Славянска, София, Странджа, Шейново, Шипка, Янко Забунов

На 28.02.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Костинброд: 1-737,Кв. 33, 618205, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 28.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Голяновци: VI-Общ,Кв. 25, Георги С. Раковски, Местн. ул. Централна, Ул Лилия УПИ 322 Кв. 22, УПИ IV-40 Кв. 19, УПИ V-Общ. Кв. 25, УПИ XIx-50 Кв. 6, УПИ XXIII-50, УПИ ХVІ-219, Кв. 13

Община Пирдоп  

На 27.02.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 27.02.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково: махала Брестака, махала Илинден, махала Преспа, махала Хвърчил, махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв. 6

На 27.02.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Петрич, Общ. Златица: махала Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24

На 27.02.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Смолско: Кв. 33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв. 21

На 27.02.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Петрич, Общ. Златица: Мини Вец Тополница

На 27.02.2019 г. /14:45 - 15:30 ч./ -  Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация, Черешака

На 27.02.2019 г. /14:45 - 15:30 ч./ -  Карлиево

На 27.02.2019 г. /14:45 - 15:30 ч./ -  Мирково: 48324,200,860, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г. М. Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 27.02.2019 г. /14:45 - 15:30 ч./ -  Църквище: V-19, Кв. 3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 27.02.2019 г. /14:45 - 15:30 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ Ххііі-1053, 055080,Масив 55,М. Кьойдере, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Белмекен, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Димитър Божинов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Лука Кунин, Любен Каравелов, Люляк, М. Южека, извън регулация, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Панчо Комитата, ПИ 040041, М. „Карагачето , Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Рила, Родопи, Роза, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 27.02.2019 г. /14:45 - 15:30 ч./ -  Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

Община Правец  

На 25.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово: М. Беляновец Кв. 9 УПИ VІІІ, махала Беляновец

На 25.02.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, УПИ II-196 Кв. 8, УПИ IV-327 Кв. 30

Община Самоков  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци: Александър Стамболийски, Борис Хаджисотиров, Бреза, Буря, Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Доспей махала, Дружба, Единадесета, Кокиче, Мир, Осемнадесета, Отец Паисий, П-Л Хіі-486, Кв. 11, Пионерска, Победа, Преспа, Роза, Седемнадесета, Славянска, Спортна, Труд, Христо Ботев, Ягода

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Авксенти Велешки, Бистрица, България, България, Бяла Поляна, Бяла Поляна, Велико Търново, Велико Търново, Генерал Столетов, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Здравец, Здравец, Иван Доспевски, Иван Доспевски, Иглика, Ихтиманско Шосе, Ихтиманско Шосе, Кирил и Методи, Климент, Климент, Крали Марко, Луковица, Люляк, Люляк, Макгахан, Манастирска, Марица, Марица, местност Дългата Поляна, местност Мало Равнище, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър, Митрополитска, Мургаш, Мусала, Никола Образописов, Никола Образописов, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Отец Паисий, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преспа, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рила Планина, Рилски Скиор, Розова Долина, Самоково, Сан Стефано, Сан Стефано, Скакавец, Тинтява, Тинтява, Тракия, Тракия, Търговска, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Христо Семерджиев, Христо Смирненски

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол: 17-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 27-ма, 30-та

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: 65231. 904. 222, Авксенти Велешки, Бистрица, България, България, Бяла Поляна, Бяла Поляна, Велико Търново, Велико Търново, Генерал Столетов, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Димчо Дебелянов, Елица, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Здравец, Здравец, Здравец, Иван Доспевски, Иван Доспевски, Иглика, Искър, Ихтиманско Шосе, Ихтиманско Шосе, Кирил и Методи, Климент, Климент, Крали Марко, Луковица, Люляк, Люляк, Макгахан, Манастирска, Марица, Марица, местност Дългата Поляна, местност Мало Равнище, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър, Митрополитска, Мургаш, Мусала, Никола Образописов, Никола Образописов, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Осогово, Отец Паисий, Отец Паисий, Пирин, Плана Планина, Подридна, Преспа, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рила Планина, Рилски Скиор, Розова Долина, Самоково, Сан Стефано, Сан Стефано, Скакавец, Тинтява, Тинтява, Тракия, Тракия, Търговска, ул. Искър, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Христо Семерджиев, Христо Смирненски

Община Своге  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Свидня: М. Падеж, махала Стоевци, Преслап

Община Сливница  

На 26.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Гълъбовци: 17 Та, 20-та, 7 Ма, местност До Село, УПИ XIV-90 Кв. 6

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

За периода 25-26.02.2019 г. /08:15 - 15:00 ч./   За периода 26-27.02.2019 г. /08:15 - 15:00 ч./   На 01.03.2019 г. /08:15 - 15:00 ч./ -  Петокладенци: Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Огоста, Пирин, Шипка

На 25.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Татари: Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хр. Смирненски

На 26.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Татари: Витоша, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Илинден, Коста Шишманов, Любен Каравелов, Рила, Хаджи Димитър

На 27.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Белене: Ал Стамболийски, България, Лозенец, местност Лунгата извън регулация

На 28.02.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка

На 28.02.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра

На 28.02.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Стежерово: Аксаков, Ал. Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл. Заимов, Вл. Тричков, Г. Бенковски, Г. Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д. Бендерски, Д. Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив. Вазов, Йорданка Николова, Л. Каравелов, Л. Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, УПИ VIII-720, Кв. 119., Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 28.02.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр. Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

Община Гулянци  

На 25.02.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Гулянци: Асен Златаров, В. Петлешков, Вола, Г. С. Раковски, Д-Р Александър Войников, Добруджа, Иван Асен II, Мизия, Свобода, Цар Калоян

Община Долна Митрополия  

На 28.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Анастасия Димитрова, Асен Златаров, Вела Благоева, Възраждане, Ген Столетов, Димчо Дебелянов, Ивайло, Илинден, Победа, Тракия, Фердинанд Александров, Хаджи Димитър

На 28.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Васил Левски, Гео Милев, Космос, Максим Горки, Марица, Павел Павлов, Пейо Яворов, Свобода, Скобелев, Созопол, Стефан Караджа, Сторгозия, Чавдар, Черно Море

Община Долни Дъбник  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бъркач: І-445, Стр. Кв. 27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В. И. Ленин, Васил Цаков, Витоша, Димитър Благоев, Н. Й. Вапцаров, Никола Радев, Околовръстна, Река Вит, Рубин, Сибирска, Слави Алексиев, Средна Гора, Христо Ботев, Шипка

Община Искър  

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Ал Стамболийски, Ас Халачев, Бр Миладинови, Васил Коларов, Г. Димитров/М. Балева, Георги Димитров, Иван Вазов, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Мара Балева, Осогово, Райко Даскалов, Трифон Ангелов, УПИ -III- 1030 Стр. Кв. 67а

На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Байкал, Балкан, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Велко Кръстев, Калинин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Преслав, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Янтра

Община Кнежа  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: Арда, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Йорданка Чанкова, Малчика, Осъм, Паисий Хилендарски, Яне Сандански

На 25.02.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: Възраждане, Гоце Делчев, Иван Ангелов, Пирин, Скът, Средна Гора, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви, Черно Море

На 28.02.2019 г. /08:45 - 14:15 ч./ -  Кнежа: 6610067, 6610100, Лисичи Валог, местност Къмпинга, местност Лисичи Валог

Община Левски  

За периода 26-01.03.2019 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Бенковски, Кирил и Методий, Княз Александър Батенберг, Крум Попов, Малчика, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий

На 25.02.2019 г. /08:15 - 15:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:15 - 15:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:15 - 15:15 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Бенковски, Братя Миладинови, Васил Априлов, Княз Александър Батенберг, Малчика, Никола Вапцаров, Стара Планина, Тодор Каблешков, Филип-Тотю

На 25.02.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Стежерово: Асен Халачев, Борко, Васил Левски, Вл. Тричков, Гатю Коларов, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Жданов, Люляк, Николай Корнев, Ропотамо

На 25.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   За периода 26-27.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Козар Белене: Васил Левски, Георги Бенковски, Д. Благоев, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Петър Берон, Съединение, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ясенов

На 25.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Стежерово: Беласица, Борко, Вежен, Вл. Заимов, Г. Кирков, Данко Великов, Люляк, Николай Корнев, Петко Денев, Рила, Сенко, Стела Благоева, Яне Сандански

На 28.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Васил Априлов, Захари Зограф, Иван Вазов, Малчика, Никола Вапцаров

Община Никопол  

За периода 25-26.02.2019 г. /08:00 - 15:00 ч./   За периода 27-01.03.2019 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Лозица, Общ. Никопол: Борис Ганев, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Христо Енчев

Община Плевен  

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Бинка Парашкевова, Георги Кочев, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Младост, Св. Св. Кирил и Методий, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър

На 01.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Плевен: Местн. Плочата

На 01.03.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 01.03.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Горталово: 071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 01.03.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 01.03.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 01.03.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 01.03.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горталово: 078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ралево: Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 25.02.2019 г. /09:30 - 09:45 ч./   На 01.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Бохот

На 25.02.2019 г. /09:30 - 09:45 ч./   На 01.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Ласкар: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кратово, Н. Й. Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка

На 25.02.2019 г. /09:30 - 09:45 ч./   На 01.03.2019 г. /14:45 - 16:30 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Вит, Волга, Гоце Делчев, Дон, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Исперих, Кирил и Методий, Краварник, Латинка, Любен Каравелов, Марица, Месност Коджакър, Места, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров, Огоста, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П. Хитов, Панайот Волов, Пирин, Полтава, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, София, Странджа, Струма, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хан. Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 25.02.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Западна Индустриална Зона

На 25.02.2019 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Плевен: 12-ти Август, Индустриална Зона, Кара Колю

На 26.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Плевен: Кайлъка

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, ул. Ал. Стамболийски и ул. Гурко, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, Местн. Кайлъка, Местн. Плочата, местност Кайлъка, Плочата

На 27.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Буковлък: 11-ти Декември, 244, 670 Кв. 51, Іі и Ііі, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Горталово, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Край Село, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, местност Край Село, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка

На 27.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: ІV, Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, П. К. Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 27.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети Март

На 27.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен

На 27.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Божурица, Васил Петлешков, Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Добри Чинтулов/Й. Никол/, Иван Тодоров, Копринка, Лозенка, Найден Геров, Орлица, Сторгозия

На 28.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Генерал Тотлебен, Люляк, Мир, Рудозем, Сторгозия

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Асен Халачев, Вит, Дамян Пачев, Кирил и Методий, Тодор Пенчев, Христо Ботев

На 28.02.2019 г. /09:15 - 14:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Бохот: 281003

На 28.02.2019 г. /09:15 - 14:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Плевен: Местн. Кайлъка

На 28.02.2019 г. /09:15 - 14:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Радишево

На 28.02.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална Зона, Местн. Западна Идустриална Зона, Сторгозия

На 28.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плевен: Вихър, Генерал Атанас Стефанов, Драва, Илинден, Маргит, Марибор, Нестор Марков, Перуника, Проф. Христо Бръмбаров

На 28.02.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Плевен: Гренадирска, П. Р. Славейков

На 28.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Дойран/Толбухин К. Златарев/, Панега

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Бинка Парашкевова, Георги Кочев, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Младост, Св. Св. Кирил и Методий, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър

На 01.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Плевен: Местн. Плочата

На 01.03.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев

Община Червен бряг  

На 26.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг: 23 Септември, Дойран, Панайот Волов, Търговска, Християнска, Цар Калоян, Цар Самуил

На 26.02.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг: Бренишка, Дойновска, Комитска, Матинска, Осем Опълченци, Христо Ботев

На 27.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг: Ангел Кънчев, Антим, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Паисий

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Радомирци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Г Димитров, Г С Раковски, Гурко, Д Благоев, Иван Бунданов, Иван Вазов, Л Каравелов, Н Тодоров, П Доцов, П Каравелов, Ракитска, Скобелев, Славейков, Шипка

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: МТП Ръждавец

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Душинци

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банище

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Асен Алексов, Борис Антов, Владо Радославов, Гледан, Димитър Хранов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Иван Вазов, извън регулацията, Нестор Петров, Октомври, Сливница, Шейново

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Станьовци

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Андрей Михайлов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Воин, Георги Ив Бунджулов, Жданов, Комсомолец, Мала Река, Пети Конен Полк, Славей, Стоян Миленков, Цвета Лумбарова, Шипка

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Завала

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: МТП Ръждавец

Община Перник  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Перник: Изток, Лев Толстой, Максим Горки, Младен Стоянов, Мошино, Сини Вир, Съединение, Тева, Урса, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 25.02.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Перник: 2-ра

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Добруджа, Хумни Дол

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Батановци: 6ти Септември, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Владимир Заимов, Граово, махала Делниче, Св. Св. Кирил и Методий, Трендафил Георгиев

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Богданов Дол: 793, Китка, махала Стаменова, Рила, Струма, Цар Симеон

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Витановци

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ючдорушко Дере

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Мещица: Васил Левски, Георги Димитров

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник: Бела Вода

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Радуй

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Расник

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Ярджиловци: Девети Септември

На 26.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Батановци: 6ти Септември, Александър Стамболийски

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кладница: Цар Самуил

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Добруджа

На 01.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник: Димова махала

Община Радомир  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гълъбник: ПИ 110, Кв. 16, УПИ VІІ-112,Кв. 16

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кленовик

На 26.02.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Батановци: Княз Борис I

На 26.02.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Борнарево: УПИи I-066007 Кв. 66

На 26.02.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Витановци

На 26.02.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Копаница

На 26.02.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник

На 26.02.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Планиница, Общ. Перник

На 26.02.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Радомир: махала Арбанас

На 26.02.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Лесковски път, махала Ваклинови, махала Кюрчийски, Нова махала, Юрий Гагарин

На 26.02.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Ярджиловци: Витоша, Девети Септември, Партизан

На 27.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Радомир: Александър Ботев, Александър Стамболийски, Деян Гебрев, Мирчо Христов, Подпор. Константин Цанков, Райко Даскалов, Христо Смирненски

Община Трън  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Зелениград: Общ,Трън, Парцел ІІІ-253, Кв. 40

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Рани Луг

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горна Мелна: 87

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън: Вельо Стоянов, Владо Тричков, Петко Д. Петков, Хараламби Стоянов

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Стрезимировци: 56

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 26.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

На 26.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Рила, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 26.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Берковица

На 26.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв. 15, Четвърта, Шеста

На 26.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Р. Даскалов и Д. Благоев

На 26.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бързия

На 26.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Замфирово: 000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, ул. Ал. Стамб. и ул. Янтра, ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 26.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 26.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мездрея: Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 26.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III, Кв. 33, Четвърта, Шеста

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Замфирово: 000436, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Бундино, Васил Левски, Веслец, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Извън Плана, Искър, Камчия, Ком, Лазар Младенов, Манчо Пешов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Панайот Хитов, Петрохан, Поп Андрей, Попов Дол, Слатина, Толбухин, Тополница, ул. Ал. Стамб. и ул. Янтра, Христо Михайлов, Церовска, Яне Сандански, Янтра

Община Бойчиновци  

На 27.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бели Брег: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 27.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 27.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бели Брод: 03397, Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, извън регулация, Илия Ст. Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, ПИ 001010, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 27.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Градешница

На 27.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лехчево: 000252, 216081, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, УПИ III,Кв 105, Обл. Монтана, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лехчево: Александър Стамболийски, Антим Първи, Васил Априлов, Васил Коларов, Веселец, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Иван Шишман, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Надежда, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Сан Стефано, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин

Община Брусарци  

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дъбова махала: Александър Стамболийски, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Трайков, Добруджа, Иван Вазов, Каравелов, Комсомолска, Ленин, Методи Григоров, Методи Маджаров, Никола Й. Вапцаров, Христо Ботев, Чешмата

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дондуково: Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кокиче, Ломска, Синчец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юндола

Община Вълчедръм  

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Разград, Общ. Вълчедръм: Петдесет и Едно, Първа, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем

Община Лом  

За периода 25-01.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом: Кубадин(Иван Георгиев), Пирот, Стадиона

За периода 25-01.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Ул. Тимок ул. Пирот

За периода 25-01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачица: Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Петнадесет, Трета, Тридесет, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лом: Неизвестна

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   За периода 27-01.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)

На 25.02.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Бабуна(Н. Караджата)

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лом: Лодовико Миланези(К-Ска)

На 27.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лом: Белоградчишко Шосе(Г. Мос), Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Райко Даскалов

На 27.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лом: Белоградчишко Шосе(Г. Мос), Лодовико Миланези(К-Ска)

На 27.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Замфир: І 488, Беласица, Бенковски, Битоля, Буда-Пеща, Васил Коларов, Вела Пеева, Витоша, Волга, Върха, Въча, Генерал Гурко, Георги Димитров, Драва, Дунав, Елин Пелин, Жданов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Искър, Камчия, Ком, Левски, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Никола Й. Вапцаров, Ниш, Оборище, Огоста, Пайсий, Пиротска, Прага, Раковски, Рила, Скопие, Солун, Софроний, Стражица, Струма, Толбухин, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Царибродска, Цеко Воевода, Червено Знаме, Шипка, Яне Сандански

Община Монтана  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Липен: Втора, Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора, Ъгъла С ул. Единадесета и ул. Дванадесета

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: Алеко Константинов, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Трети Март(Г. Димитров), УПИ III Кв. 121

На 26.02.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Паисий, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 26.02.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и В. Левски

На 26.02.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст., Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 26.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боровци: извън регулацията

Община Якимово  

За периода 25-01.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Комощица: Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 26.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: Местн. Мачковци

На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 27.02.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Видима/Видима/, махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 27.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Индустриална, Стара Планина/Зла Река/

На 27.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Воденичарска/Зла Река/, Георги Бенковски/Зла Река/, Иглика/Зла Река/, Кв. Зла Река, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Нанко Пачника/Зла Река/, Пастуханска/Зла Река/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Св. Св. Кирил и Методий/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

Община Ловеч  

На 01.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Дикисанска, Мостова, Тракийска, Търговска, Цар Иван Шишман

На 01.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Безименна, Ген. Гембицки, Доктор Съйко Съев, Психоболница

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиня: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Здравец, Кирил и Методий, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Тодор Каблешков

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горан: Бачо Киро, Вит, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Общинска, Освобождение, Осъм, Стефан Караджа, Тополите, Училищна

На 25.02.2019 г. /08:15 - 09:15 ч./   На 26.02.2019 г. /15:45 - 16:45 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Гарата, Източна Индустриална Зона, Мадара, местност Липака, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Хан Кубрат

На 25.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 26.02.2019 г. /16:00 - 17:00 ч./ -  Ловеч: I Кв. 2а, Източна Индустриална Зона, местност Велур, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 25.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Васил Левски, Георги Бенковски, Марин Поплуканов, Тодор Кирков, Христо Иванов-Големия

На 25.02.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Петко Р. Славейков, Търговска

На 26.02.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: Освобождение

На 26.02.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вихър, Георги Бенковски, Дяко Иванов, Ловчанска, Марица, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Училищна, Хаджи Димитър

На 26.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Ангел Кънчев, Осъмска, Тодор Каблешков, Търговска, Цар Освободител

На 26.02.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Червен Бряг

На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ловеч: Гарата, местност Синан Тепе, местност Стратеш

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радювене: Бранковска, Веслец, Ветрен, Гробарска, Кирил и Методий, Ловешка, Любен Каравелов, Митю Комитата, Опълченска, Пирин, Реката, Сергей Румянцев, Стоян Едрев, Тодор Маринов, Христо Ботев

На 27.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Даскал Спас, Захари Стоянов, Искър, Липа, Люлин, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Под Усоито, Росица

На 27.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Райна Княгиня, Търговска

На 28.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Младост

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Казачево

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливек: Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 28.02.2019 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Радювене: 69523. 320. 42, Арда, Бялка, Иванова Могила, Камчия, Козя Стена, Марагидик, Марин Колев, Милин Камък, Никола Д. Петков, Пирин, Полето, Радецки, Райко Даскалов, Република, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Тополница, Трети Март, Христо Ботев

На 28.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Алексей Куропаткин, Безименна, България, Княз Имеретински, Райна Княгиня

На 28.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски, Мостова, Осъмска, Стефан Караджа, Търговска, Цар Освободител

На 28.02.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  Катунец: 36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 28.02.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  Ловеч

На 01.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Дикисанска, Мостова, Тракийска, Търговска, Цар Иван Шишман

На 01.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Безименна, Ген. Гембицки, Доктор Съйко Съев, Психоболница

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиня: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Здравец, Кирил и Методий, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Тодор Каблешков

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горан: Бачо Киро, Вит, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Общинска, Освобождение, Осъм, Стефан Караджа, Тополите, Училищна

Община Луковит  

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Карлуково: Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 27.02.2019 г. /12:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Луковит: Бяло Поле, Възраждане, местност Бяло Поле

На 27.02.2019 г. /12:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тодоричене: 116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 01.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен: 005041, 72343. 31. 148, 72343. 31. 208, Гечовото, махала Гечовото

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Бръшлян, Васил Левски, Двадесет и Втори Септември, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Люляк, Хаджи Димитър, Юрий А. Гагарин

На 01.03.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Глогово: Елов Дол, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн. Три Могили, местност Мастяк, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 01.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 01.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци

На 25.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Стара Рибарица

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски

На 26.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Топилата, Христо Пеев

На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 0503083, махала Зоренишки Дол, махала Топилище

На 26.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Никола Вапцаров

На 27.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Васильово: Георги Бенковски, Георги Димитров, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин

На 27.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Васильово: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Илия Кръстев, Суходолска

На 28.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Васильово: Александър Стамболийски, Георги Димитров

На 28.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Васильово: Георги Димитров, Иван Цачев Василев

На 28.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Тетевен: местност Атанашкото

На 01.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен: 005041, 72343. 31. 148, 72343. 31. 208, Гечовото, махала Гечовото

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Бръшлян, Васил Левски, Двадесет и Втори Септември, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Люляк, Хаджи Димитър, Юрий А. Гагарин

На 01.03.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Глогово: Елов Дол, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн. Три Могили, местност Мастяк, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 01.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 01.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци

Община Троян  

На 01.03.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 01.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов, Изгрев, махала Малка Рибна, Тиха, Шести Септември

На 01.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Дунав, Дядо Христо Ковачът

На 25.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Голяма Желязна: махала Чолдарско

На 25.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Местн. Трапът, Централна, Шарбан

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балабанско: Зона Вилите, махала Магунска, махала Мутевска, махала Факирска, махала Шошковска, Местн. Габърска, Район Центъра

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Трапе: Дочо Гадев, махала Длъжковска, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски, Стара Планина

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дърманци: Васил Коларов

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил и Методий, Ковачовец, Коман, Местн. Коман, местност Пъпровци, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Първомайска, Стойко Л. Донковски, Стойко Хр. Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска, местност Алдишки Рът

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шипково: Александър Стамболийски, Ангел Дръндаров, Балкан, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Васильов, Вежен, Венеца, Вилна Зона, Георги Димитров, Димитър Илиев, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов, Капитан Никола Войновски, Кирил и Методий, Ковачевец, Комсомолска, Крушево, Мир, Първомайска, Ръждавец, Слънчев Бряг, Стадион, Стара Планина, Христо Ботев, Червено Знаме, Шипковски Бани

На 25.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна: махала Разсадищата, махала Сойчанско, Цано Кадийски

На 26.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Голяма Желязна: махала Козуря, Петко Доневски, Цано Драголов

На 26.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна: Август 1926 Г., Братя Попски, Възраждане, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Марин Ив Кинкин, махала Топля, Петко Доневски, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 27.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Дебнево: Балкан, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Златешка, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Червено Знаме, Червещица

На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 28.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 27.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Дебнево: Девети Септември, Здравец, Преспа, Христо Ботев

На 27.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско: Район Центъра

На 27.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Буковец, Здравец, Пейо К. Яворов, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 28.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Добродан: Димитър Рупов, Иван Марковски, Кирил и Методий, Комсомолска, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Мир, Пенко Маринов, Раковска, Стара Планина, Стефан Тонков, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 28.02.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Голяма Рибна

На 28.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Добродан: Братя Пацекови, Девети Септември, Иван Данчев, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Станю Минков, Стара Планина

На 28.02.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов

На 01.03.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 01.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов, Изгрев, махала Малка Рибна, Тиха, Шести Септември

На 01.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Дунав, Дядо Христо Ковачът

Община Ябланица  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: местност Пали Лула, местност Шумнене, Шумнене

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 26.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, УПИ Іх-252

Община Бобошево  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Усойка: Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

Община Дупница  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Дамка, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Свети Никола, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител

На 26.02.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Георги Димитров, Гергана, Горица, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, Кирил и Методий, Мест. Фандъклъка, Партизанска, ПИ 04220. 11. 35, Стопански Двор

На 27.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 27.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 27.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв. 20, УПИ ХіV

На 27.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кременик: XXII-98,Кв. 10

На 27.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мламолово: Ix-25,Кв. 9, Iх-179,Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 27.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII,Кв. 39

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково: УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV

На 27.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 10:30 - 15:00 ч./ -  Пиперево

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Фролош

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бадино: УПИ - Іі-113, Кв. 21

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бобошево: махала Въртен Камък

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Боровец: II-259,Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ XII-99q, УПИ XV-172, УПИ-І

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв. 50

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Джерман: 013024, 017022, 059050, VIII-419,Кв. 35, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дупница: местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Крайни Дол: III-33,43,Кв. 5, УПИ - VII-86, ХIх-51

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Крумово, Общ. Кочериново

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мурсалево: 200002, 244,Кв. 12, II-353,Кв. 11, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, ПИ 056021 местност Деве Богаз, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123,Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, УПИ XII-406, Христо Смирненски, Цар Борис

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 28.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Цървище: махала Ореевица, Цървище

Община Кочериново  

На 01.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: 200002, 244,Кв. 12, II-353,Кв. 11, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

Община Кюстендил  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Каменичка Скакавица: Сребърно Коло

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Богослов: местност Ръжеве

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, местност Дервена, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Горна Брестница: Кортин Дол

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Грамаждано: местност Гола Велика, местност Колушка Река

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Гърляно: IV-111,Кв 22, Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Доло, местност Смоквата, Руен

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Жиленци: Везенска, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, местност Лешовица, Осогово, ПИ 003070 местност Грамаге, При Къщи, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 25.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 15:00 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Крум Зарев, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, ул. Дупнишко Шосе

На 25.02.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гърляно: махала Реката

На 26.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Боровец, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Добрич, Добруджа, Еделвайс, Запад, Здравец, Изгрев, Йордан Захариев, Йордан Йовков, Калосия, Колуша, Любчо Кечев, Македония, Мария Грубешлиева, местност Гола Велика, Млада Гвардия, Осоговска, Петко Войвода, Петър Ников, Професор Асен Василев, Професор Георги Паспалев, Ракла, Румена Войвода, Сенокос, Славянска, Студен Кладенец, Теменужка, Тинтява, УПИ I Кв. 385 ул. Цар Освободител, Филип Тотю, Харалампи Митев, Цар Освободител, Черешово Топче, Черна Река, Шипка

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горановци, Общ. Кюстендил: Лъката, махала Оспротива

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Никова, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Злогош: Долна махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Метохия: Долна махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Полетинци

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Средорек, Общ. Трекляно: 020019, махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Трекляно: махала Центъра

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Уши: 030001 М. Под пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил: махала Граньова

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дождевица

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908,Кв. 61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил: 000520

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мазарачево: махала Боровица, махала Валявица, махала Маренска

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Радловци: IV-132, Кв. 12

На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Егълница, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, местност Белуток, местност Брегове, местност Долбин, местност Модро Поле, местност Спротива, местност Станчовица, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, УПИ III - 163,Кв. 28, УПИ-XVII-494,Кв. 14, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 28.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Индустриална

На 28.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Гаров Площад, Георги Цариградски, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дондуков, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Индустриална, Искър, Козлудуй, Липа, Мара Гидик, Места, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Октомврийска Революция, Панайот Волов, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Скобелев, Столетов, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина, Църноок

На 01.03.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Вратца: махала Гаджалска, махала Ливадска, махала Рекалска

На 01.03.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Жиленци: махала Мазнево

На 01.03.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Гургулят, Иларион Макариополски

На 01.03.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Грамаждано: местност Стрелбище, местност Стрелбище Пи003007

На 01.03.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: местност Влахов Дол, местност Динката, местност Кандило, Могилата, Спартак

На 01.03.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Лозно: Стрелбището

Община Сапарева баня  

На 25.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 12:30 ч.; 10:15 - 10:45 ч./   На 26.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:00 - 12:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Паничище: 300 В Отдел 04,Ид. 65365. 210. 970, II, II,Кв. 8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І,Кв. 70, УПИ III, УПИ VIII Кв. 10

На 25.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:45 ч./   На 26.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, 53254. 50. 46, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн.  Грабежо , местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 25.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:45 ч./   На 26.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Самораново: 65245,6,153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 25.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:45 ч./   На 26.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Сапарева Баня: 032046, 65365,601,10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 005, 65365. 601. 964, 65365. 602. 602, I,Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVІ,Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXX,Кв. 74, LXXXIV-2797,Кв. 74, XVIII, Кв. 98, Ііі-3071,Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXxііі; Кв. 74, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ Ix-999, Кв. 33, УПИ LXXx, Кв. 74, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 25.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:15 - 10:45 ч./   На 26.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Ресилово: XI-742,Кв. 53, 026170, 027007, 100005, III-548,Кв. 58, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв. 36, ХIV-11,Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 25.02.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./   На 26.02.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Самораново: 65245. 1. 214, Балкан, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Крайречна, Митко Палаузов, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Пейо Яворов, Раковска, Самуил, Стаменко Градевски, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин

На 25.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./   На 26.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Ресилово: XI-742,Кв. 53, 026170, 027007, 100005, III-548,Кв. 58, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв. 36, ХIV-11,Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 25.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./   На 26.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 210. 111, местност Зелени Преслап, Паничище, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта

На 25.02.2019 г. /10:15 - 12:30 ч./   На 26.02.2019 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Златни Брегове, Липа, местност През Реката, Панайот Волов, Рилски Езера, Синчец

На 25.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./   На 26.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 020101, 020101, 027028, 027028, 027028, 53254. 50. 46, 53254. 50. 46, 53254. 50. 46, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Бор, Бор, Бор, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Попов, Васил Попов, Васил Попов, Верила, Верила, Верила, Водопада, Водопада, Водопада, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Георги Раковски, Георги Раковски, Горица, Горица, Горица, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Дръндарица, Дръндарица, Дръндарица, Дъбевица, Дъбевица, Дъбевица, Здравец, Здравец, Здравец, Златни Брегове, Златни Брегове, Златни Брегове, Иван Рилски, Иван Рилски, Иван Рилски, Искра, Искра, Искра, Кокиче, Кокиче, Кокиче, Липа, Липа, Липа, Лозана, Лозана, Лозана, Мановица, Мановица, Мановица, Местн.  Грабежо , Местн.  Грабежо , Местн.  Грабежо , местност Герена, местност Герена, местност Герена, местност Песоко, местност Песоко, местност Песоко, местност През Реката, местност През Реката, местност През Реката, местност Ридо, местност Ридо, местност Ридо, местност Фидиня, местност Фидиня, местност Фидиня, Незабравка, Незабравка, Незабравка, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Осми Март, Осми Март, Осми Март, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Волов, Панайот Волов, Плиска, Плиска, Плиска, Прогона, Прогона, Прогона, Ридо, Ридо, Ридо, Рила, Рила, Рила, Рилски Езера, Рилски Езера, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Седемнадесети Март, Седемнадесети Март, Синчец, Синчец, Синчец, Спартак, Спартак, Спартак, Сталевица, Сталевица, Сталевица, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев

На 25.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./   На 26.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Паничище: 300 В Отдел 04,Ид. 65365. 210. 970, 300 В Отдел 04,Ид. 65365. 210. 970, 300 В Отдел 04,Ид. 65365. 210. 970, II, II, II, II,Кв. 8, II,Кв. 8, II,Кв. 8, Іх - Кв. 8, Іх - Кв. 8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, местност Гюндера, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Паничище Почивна Станция, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Планински Курорт, Планински Курорт, Сухото Езеро, Сухото Езеро, Сухото Езеро, УПИ - І,Кв. 70, УПИ - І,Кв. 70, УПИ - І,Кв. 70, УПИ III, УПИ III, УПИ III, УПИ VIII Кв. 10, УПИ VIII Кв. 10, УПИ VIII Кв. 10

На 25.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./   На 26.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Ресилово: XI-742,Кв. 53, XI-742,Кв. 53, XI-742,Кв. 53, 026170, 026170, 026170, 027007, 027007, 027007, 100005, 100005, 100005, III-548,Кв. 58, III-548,Кв. 58, III-548,Кв. 58, Акация, Акация, Акация, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асаница, Асаница, Асаница, Бачо Киро, Бачо Киро, Бачо Киро, Бенковски, Бенковски, Бенковски, Борчета, Борчета, Борчета, Вария, Вария, Вария, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Верила, Верила, Верила, Волов, Волов, Волов, Гагарин, Гагарин, Гагарин, Горица, Горица, Горица, Джерман, Джерман, Джерман, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Еделвайс, Еделвайс, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Здравец, Здравец, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Рилски, Иван Рилски, Иван Рилски, Иглика, Иглика, Иглика, Игликина Поляна, Игликина Поляна, Игликина Поляна, Изгрев, Изгрев, Изгрев, Индже Войвода, Индже Войвода, Индже Войвода, Калоян, Калоян, Калоян, Красна Поляна, Красна Поляна, Красна Поляна, Лаката, Лаката, Лаката, Липа, Липа, Липа, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Любен Каравелов, местноста Над Селото, местноста Над Селото, местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Омуртаг, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Павлеви Ливади, Павлеви Ливади, Пирин, Пирин, Пирин, Плана, Плана, Плана, Плиска, Плиска, Плиска, Раковски, Раковски, Раковски, Рила, Рила, Рила, Родопи, Родопи, Родопи, Роза, Роза, Роза, Севрия, Севрия, Севрия, Синчец, Синчец, Синчец, Софроний, Софроний, Софроний, Спартак, Спартак, Спартак, Стадиона, Стадиона, Стадиона, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор, Теменужка, Теменужка, Теменужка, Трети Март, Трети Март, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв. 36, УПИ - Vіі-672,Кв. 36, УПИ - Vіі-672,Кв. 36, ХIV-11,Кв. 5, ХIV-11,Кв. 5, ХIV-11,Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода, Шипка, Шипка, Шипка, Шумата, Шумата, Шумата, Яворов, Яворов, Яворов, Янтра, Янтра, Янтра

На 25.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./   На 26.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Самораново: 65245,6,153, 65245,6,153, 65245,6,153, 65245. 1. 214, 65245. 1. 214, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 405, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 4. 440, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 45. 4. 416, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, 65245. 6. 499. 1, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Александър Стоименов, Александър Стоименов, Балкан, Балкан, Балкан, Бор, Бор, Бор, Борислав Стоилов, Борислав Стоилов, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Димитров, Девети Май, Девети Май, Девети Май, Дренски Рид, Дренски Рид, Дренски Рид, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Здравец, Здравец, Здравец, Йордан Анин, Йордан Анин, Йордан Анин, Йордан Дотин, Йордан Дотин, Йордан Дотин, Кв. 16, Кв. 16, Кв. 16, Комсомолец, Комсомолец, Комсомолец, Крайречна, Крайречна, Крайречна, Ленин, Ленин, Ленин, Липа, Липа, Липа, Марков Камък, Марков Камък, Марков Камък, местност Златковица, местност Златковица, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Марков Камък, местност Марков Камък, местност Отовица, местност Отовица, местност Отовица, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Мусала, Мусала, Мусала, Ненко Пиперков, Ненко Пиперков, Ненко Пиперков, Оборище, Оборище, Оборище, Отовица, Отовица, Отовица, Партизанска, Партизанска, Партизанска, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Раковска, Раковска, Раковска, Рила, Рила, Рила, Самуил, Самуил, Самуил, Скакавица, Скакавица, Скакавица, Стаменко Градевски, Стаменко Градевски, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Крум, Цар Крум, Цар Крум, Черни Връх, Черни Връх, Черни Връх, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Юри Гагарин

На 25.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./   На 26.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Сапарева Баня: 032046, 032046, 032046, 65365,601,10, 65365,601,10, 65365,601,10, 65365. 210. 111, 65365. 210. 111, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 31. 45, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 226, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 32. 353, 65365. 32. 353, 65365. 601. 005, 65365. 601. 005, 65365. 601. 005, 65365. 601. 964, 65365. 601. 964, 65365. 601. 964, 65365. 602. 602, 65365. 602. 602, 65365. 602. 602, I,Кв. 74, I,Кв. 74, I,Кв. 74, III, Кв. 125, III, Кв. 125, III, Кв. 125, LXXVІ,Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXVІ,Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXVІ,Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXX,Кв. 74, LXXX,Кв. 74, LXXX,Кв. 74, LXXXIV-2797,Кв. 74, LXXXIV-2797,Кв. 74, LXXxIV-2797,Кв. 74, XVIII, Кв. 98, XVIII, Кв. 98, XVIII, Кв. 98, ІІІ-3071,Кв. 120, ІІІ-3071,Кв. 120, ІІІ-3071, Кв. 120, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бачо Киро, Бачо Киро, Болярица, Болярица, Болярица, Бор, Бор, Бор, Бреза, Бреза, Бреза, Бригадирска, Бригадирска, Бригадирска, Буйов Рид, Буйов Рид, Буйов Рид, Валявица, Валявица, Валявица, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Веслец, Веслец, Веслец, Волов, Волов, Волов, Гео Милев, Гео Милев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Георги Терзийски, Георги Терзийски, Германея, Германея, Германея, Гюрица, Гюрица, Гюрица, Детелина, Детелина, Детелина, Джерман, Джерман, Джерман, Джуганица, Джуганица, Джуганица, Димитър Чучуганов, Димитър Чучуганов, Димитър Чучуганов, Дъга, Дъга, Дъга, Еделвайс, Еделвайс, Еделвайс, Здравец, Здравец, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Рилски, Иван Рилски, Иван Рилски, Иглика, Иглика, Иглика, Извънрегулация, Извънрегулация, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Михайлов, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Йордан Попмихайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Княз Борис, Княз Борис, Кокиче, Кокиче, Кокиче, Коста Петров, Коста Петров, Коста Петров, Крайречна, Крайречна, Крайречна, Кръстю Софрониев, Кръстю Софрониев, Кръстю Софрониев, Липа, Липа, Липа, Ловна, Ловна, Ловна, Лоза, Лоза, Лоза, Малина, Малина, Малина, местност Бончук, местност Бончук, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Водни Дол, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Зелени Преслап, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Света Вода, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, местност Сиракова Круша, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Местонст Грамчова Чешма, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Момина Сълза, Момина Сълза, Мусала, Мусала, Мусала, Незабравка, Незабравка, Незабравка, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Нов Живот, Нов Живот, Нов Живот, Омуртаг, Омуртаг, Омуртаг, Опълченска, Опълченска, Опълченска, Осми Март, Осми Март, Осми Март, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Паничище, Паничище, Паничище, Перуника, Перуника, Перуника, Перущица, Перущица, Перущица, ПИ - 1351, ПИ - 1351, ПИ - 1351, ПИ LXXXІІІ; Кв. 74, ПИ LXXxііі; Кв. 74, ПИ LXXXІІІ; Кв. 74, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Плиска, Плиска, Победа, Победа, Победа, Преспа, Преспа, Преспа, Пчела, Пчела, Пчела, Радецки, Радецки, Радецки, Раковски, Раковски, Раковски, Рилски Езера, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Роза, Роза, Св. Варвара, Св. Варвара, Св. Варвара, Света Богородица, Света Богородица, Света Богородица, Серафим Йорданов, Серафим Йорданов, Серафим Йорданов, Синчец, Синчец, Синчец, Скакавица, Скакавица, Скакавица, Скобелев, Скобелев, Скобелев, Славейков, Славейков, Славейков, Славяни, Славяни, Славяни, Слога, Слога, Слога, Стоил Косовски, Стоил Косовски, Стоил Косовски, Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор, Тинтява, Тинтява, Тинтява, Тракия, Тракия, Тракия, Трети Март, Трети Март, Трети Март, УПИ Ix-999, Кв. 33, УПИ IX-999, Кв. 33, УПИ IX-999, Кв. 33, УПИ LXXX, Кв. 74, УПИ LXXX, Кв. 74, УПИ LXXX,

На 26.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, Георги Раковски, Дръндарица, Дъбевица, Златни Брегове, Иван Рилски, Местн.  Грабежо , Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Плиска, Рилски Езера, Спартак, Хаджи Димитър, Христо Ботев

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Благоевград  

На 25.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 035028, Изгрев

На 25.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 25.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 33. 432, X-333, XI-333, Айдарово, Кучкудерска Нива, местност Айдарово, местност Пейчинска Чука, местност Саковска Нива, местност Чуката, ПИ №352, Кв. 21, УПИ IV 87, УПИ Ix-317, Кв. 25, УПИ Хх-320, Кв. 22, УПИ-XVI-312,Кв. 19, УПИ-Хі218 Кв. 21, УПИ/Парцел 6, Кв. 30, Чуката

На 25.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: Айдаровско Дере, Васил Левски, ПИ №000208, УПИ II-330, Кв. 27, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XV-391,Кв. 6, УПИ-І-394,Кв. 13, УПИ-Х-159,Кв. 4

На 25.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Крали Марко, ПИ №04279. 626. 121, Свобода, Секвоя, Тодор Александров, Цар Иван Шишман, Явор

На 25.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Българчево: Змиярски Рид, местност Дългата Нива

На 25.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231. 501. 203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 Кв. 12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214,212,301

На 25.02.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово

На 25.02.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Въчевица, местност Буковец, местност Ушите, Смриковица, Ушите

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Андрей Ляпчев, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Генерал Тодоров, Еленово, Илинден, Клокотница, Майор Стефан Иванов, Орфей, Пейо К. Яворов, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Скаптопара, УПИ-VII-380, Кв. 9, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: местност Срещу Кравефермата

На 25.02.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Бреза, Делвинска, Околчица, Свобода, Синчец, Славово, Търново

На 26.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Крали Марко, Тодор Александров, Цар Иван Шишман

На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Андрей Ляпчев, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Генерал Тодоров, Илинден, Майор Стефан Иванов, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Скаптопара, УПИ-VII-380, Кв. 9, Цар Симеон

На 27.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Благоевград: Кв. Баларбаши, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Брод, Брод, Дамяница, Запад, Запад, Здраве, Здраве, Иван Михайлов, Ильо Войвода, местност Баларбаши, Славянска, Славянска, УПИ - I -603. 384, Кв. 1, Хан Аспарух, ХхIII,Кв. 3,М. Баларбаши

На 27.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Георги Андрейчин, Еленово, Крали Марко, Тодор Александров, Цар Иван Шишман

На 27.02.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Андрей Ляпчев, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Питу Гули, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Трудолюбие, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 27.02.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Покровник: Покровнишко Шосе

На 27.02.2019 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград: Ален Мак, Владо Черноземски, Св. Димитър Солунски

На 27.02.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Астра, Борис Ангелушев, Бялата Висота, Еленово, Люлин, Промишлена, Симеон Радев

На 27.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Борис Сарафов, Васил Априлов, Дъбравска, Костур, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев

На 28.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Българчево

На 28.02.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Атон, Еленово, Клокотница, Орион, Орфей, Пейо К. Яворов, Преслав, Хвойна

На 28.02.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 022039 М. Гошевица, местност Еленовско Дере, УПИ-2-91,Кв. 2

На 28.02.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: местност Кури Дере

На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово-2 УПИ VIII, Пейо К. Яворов, Покровнишко Шосе

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Антон Чехов, Бачо Киро, Бреза, Георги Андрейчин, Делвинска, Еленово, Еленово, Еленово-1, Жк. Еленово - 1, Идт. 04279. 626. 29 и 04279. 626. 30, Иглика, Идент. №904279. 624. 18. Кв. 66 По Кк на Гр. Благоевград, Калина, Кв. Еленово 04279. 626. 30, Младост, Околчица, Пейо К. Яворов, ПИ №04279. 626. 245, Предел, Предела, Преслав, Пролет, Синчец, Слава, Славово, Търново, УПИ-II-0427962660, Хвойна, Хърсовска, Явор

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: местност Стоянов Чукар

На 01.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Георги Андрейчин, Еленово

На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Андрей Ляпчев, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Генерал Тодоров, Илинден, Крали Марко, Майор Стефан Иванов, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Скаптопара, Тодор Александров, УПИ-VII-380, Кв. 9, Цар Иван Шишман, Цар Симеон

На 01.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Ален Мак, Астра, Астра, Борис Ангелушев, Бялата Висота, Бялата Висота, Еленово, Еленово, Жк.  Ален Мак , УПИ XVIII 04279. 625. 15 Кв1, Жк.  Ален Мак , УПИ XVIII-04279. 625. 15, Кв. 1 По Кк Благоевгр, Кури Дере, Лотос, Люлин, Мест. Кури Дере-Ш-22№082034, местност Шейница, Пейо К. Яворов, Перелик, Промишлена, Симеон Радев

На 01.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: Кури Дере, местност Кури Дере

Община Гоце Делчев  

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Драма, Завода, Кирил и Методи, Петър Берон, Стопански Двор, Тодор Паница, Фец Топола1, Фец Топола2, Фиталар Дере, Христо Ботев, Цар Симеон, Юрий Гагарин

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 28.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Копривлен: Завода, Фец Топола1, Фец Топола2

На 25.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./ -  Копривлен: 000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Пи-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, Хіі-544 Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 25.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./ -  Ново Лески: М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

На 25.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Беслен: Парцел 227 По Плана на С. Беслен

На 25.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 25.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 26.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Теплен

На 25.02.2019 г. /08:45 - 13:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Петрелик

На 25.02.2019 г. /08:45 - 13:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор №042003

На 25.02.2019 г. /08:45 - 13:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Хаджидимово: 015002, X-551,Кв. 44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-ІХ-74, Кв. 73а, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 25.02.2019 г. /08:45 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 25.02.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Мусомища: Ал. Стамболийски, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Д-Р. Петър Берон, Димитър Талев, Здравец, Иван Козарев, Каваците, Клокотница, Кулата, местност Параклиса, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пирин, Плиска, Сливница, Струга, Судинград, Хаджи Димитър, Цар Симеон, Янтра

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Баничан: Бахчите, Бензиностанция Лукойл, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 26.02.2019 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев: Витоша, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Димитър Стоянов, Добруджа, Клокотница, Сан Стефано, Стара Планина, Стефан Стамболов, Чаталджа

На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30

На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември, 31002, Vі, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Кв. 84, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVІІ-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19, Хі-99,131, Кв. 22

На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Господинци: УПИ-ХІ, Кв. 1

На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен

На 27.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Тинтява

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баничан

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14

На 27.02.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Васил Априлов, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Пирин, Цар Иван Асен

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Еделвайс, Климент Охридски, Петър Берон, Пирин, Христо Ботев, Черно Море

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите

Община Гърмен  

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен: Клиентите Захранени От Тп1

Община Петрич  

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски път, Първомайски път 44, Рокфелер, Цар Борис III

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кавракирово: 1-Кантар Кв. 40, Антон Попов, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Георги Димитров, Димитър Благоев, Илинден, Караач, местност Исмаилица, Местост Караач, Метлата, Митрова Нива, Неуточнен Адрес, Огражден, Пирин, Пърловица, Синчец, Стопански Двор, Тердух, Шипка

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Дунав, Полковник Дрангов, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Младост

На 26.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Генерал Тодоров

На 26.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, Свети Георги

На 26.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, местност Чалтията

Община Разлог  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Бански път, Неофит Рилски, Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тринадесета, УПИ XIx-985,986,987, Кв. 22, Х-276 Кв. 25

На 25.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Банско: Цар Симеон

На 25.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, ПИ 3504. 403, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Христо Ботев, Христо Смирненски, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 25.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Разлог: Баба Магдалена, Братя Каназиреви, Христо Ботев

На 25.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер

На 26.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 26.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Годлево

На 26.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Горно Драглище: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Добърско

На 26.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Долно Драглище: 026036, УПИ Ix 219 Кв 42

На 26.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Разлог: местност Перивол, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев

На 26.02.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Разлог: местност Перивол

На 26.02.2019 г. /09:15 - 12:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Бачево: Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, местност Перивол, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Рила, Тодор Каблешков, Шипка, Яне Сандански

На 26.02.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Разлог: Христо Ботев

На 26.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Градево: Калугерица, местност Бяла Поляна, местност Калугерица, местност Лаго - Изг. Чарк, местност Лаго-равнако, местност Лаговете-Стр. Река, местност махала Кацарска, местност Стружка Река - Лагове, ПИ №46, Средорек, Требища, Требище

На 26.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Разлог: База Предел, Бел път, Бойков Рид, Горен Стопански Двор, Изворите, местност Баба Цвета, местност Бойков Рид, местност Кошольовото, местност Кулата, местност Кулиното, местност Логовете, местност Мразеница, местност Мразеницаа, местност Пети Километър, местност Предел, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, местност Раплево, местност Скалата, местност Солището, местност Тишето, местност Шипоко, Предел, Саровица Кулата, Черна Река

На 27.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета, извън регулация С. Баня, извън регулацията, Неуточнен Адрес

На 27.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, местност Гарата, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 27.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Горно Краище

На 27.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М. Долни Мин. Бани, местност Баните, местност Полене, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 27.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, Кв. 35, Втора, Двадесет и Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 27.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски

На 27.02.2019 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: местност Андрианов Чарк

На 27.02.2019 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: Васил Бельов, Георги Димитров, Дванадесета, Минно Селище, Цар Калоян

Община Сандански  

На 25.02.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Катунци: Димо Х. Димов, Еделвайс, М. Раздол, Неуточнен Адрес, Трети Март, Хан Крум, Явор

На 28.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Капатово

Община Симитли  

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Крупник: 000024 местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М. Извор/Гроздовец, Малчика, местност Виро, местност Въчева, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена Зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Трайчо Костов, УПИ VIII-918, 921, 922, Кв. 5, УПИ X-544,Кв. 45, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18,Кв. 18, УПИ-Хі-58 Кв. 11, Христо Ботев, Чайка, Ширините

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Симитли: Свобода, Симитли

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Черниче: 9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методий, Ленин, М. Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв. 6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

На 26.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч./ -  Сушица, Общ. Симитли

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Крупник: 000024 местност Реката, 000024 местност Реката, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Арсо Пандурски, Беглико, Беглико, Божиница / Гроздовец, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Влахина, Влахина, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Трайков, Георги Трайков, Гладстон, Гладстон, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Даме Груев, Дан Колов, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Димитър Талев, Ернст Телман, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Козарев, Иван Козарев, Карл Маркс, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кресненско Въстание, Кресненско Въстание, Крупник, Крупник, Лев Писарев, Лев Писарев, Ленин, Ленин, М. Извор/Гроздовец, М. Извор/Гроздовец, Малчика, Малчика, местност Виро, местност Виро, местност Въчева, местност Въчева, местност Извор/Калуцик, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Стопански Двор, Никола Парапунов, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Пирин, Пирин, Промишлена Зона, Промишлена Зона, Средорек, Средорек, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Стефка Филипова, Трайчо Костов, Трайчо Костов, УПИ VIII-918,921,922, Кв. 5, УПИ VIII-918,921,922, Кв. 5, УПИ X-544,Кв. 45, УПИ X-544,Кв. 45, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Яне Сандански, Яне Сандански

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Полена: Вела Пеева, Вела Пеева, Георги Димитров, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Зеленка, Зеленка, Кокиче, Кокиче, Ленин, Ленин, махала Ширината, махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Мездрата-2, местност Училището, местност Училището, Победа, Победа, Потока, Потока, Роза, Роза, Руен, Руен, УПИ-V-18,Кв. 18, УПИ-V-18,Кв. 18, УПИ-Хі-58 Кв. 11, УПИ-Хі-58 Кв. 11, Христо Ботев, Христо Ботев, Чайка, Чайка, Ширините, Ширините

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Свобода, Свобода, Симитли, Симитли

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Черниче: 9-ти Септември, 9-ти Септември, Бреза, Бреза, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Вихрен, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Илинден, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, Ленин, М. Сухата Река, М. Сухата Река, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв. 6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Рила, Роза, Свобода, Струма, Струма, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Шипка, Шипка, Яне Сандански

Община Струмяни  

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  С. Микрево

Община Хаджидимово  

На 26.02.2019 г. /09:45 - 11:30 ч./ -  Беслен: Парцел 227 По Плана на С. Беслен

На 26.02.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Теплен

Община Якоруда  

На 25.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, местност Андрианов Чарк, местност Бучин Дол, местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Шеста

На 25.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Дагоново

На 25.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: Безименна

На 25.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако, местност Камено

На 25.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Якоруда: Богдан Войвода, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Банско: Княз Ал. Батемберг, Св. Иван Рилски

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Якоруда: Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, Иван Вазов, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов

На 28.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Черна Места

На 28.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Бел Камен

На 28.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Бунцево

На 28.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Конарско: местност Патлев Рид

На 28.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Разлог: Баница

На 28.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Рохлева

На 28.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Смолево: 038217

На 28.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Юруково: местност Каменако

На 28.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Якоруда: Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов, Якорущица

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 25.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Кръстовище Трънска и Д. Благоев, Кръстовище Трънска и Д. Благоев, Николай Хрелков, Николай Хрелков, Панайот Волов, Панайот Волов, Светослав Обретенов, Светослав Обретенов, Трънска, Трънска, Търнавска, Търнавска, Хан Крум, Хан Крум, Янко Сакъзов, Янко Сакъзов

На 26.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Алеко Константинов, Алеко Константинов, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Златия, Златия, Ломска, Ломска, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Росица, Росица

На 27.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Дунав, Дунав, Крайбрежна, Крайбрежна, Сладница, Сладница, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум

На 28.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Димитър Благоев, Искър, Кръстовище Марица и Н. Вапцаров, Марица, Никола Вапцаров, Тимок, Цар Иван Шишман, Янтра

На 28.02.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина: Гимназиална, Любен Каравелов, Цар Асен, Цар Симеон I-ви

На 01.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Климент Охридски, Николай Хрелков, Панайот Волов, Търнавска, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 01.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина: Климент Охридски, Николай Хрелков, Струма, Трънска, Цар Асен

Община Враца  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Чирен: Волга, Димитър Благоев, Ком, Ленин, Милин Камък, Мир, Оборище, Околчица, Понора, Радецки, Ружа, Стара Планина, Странджа, Страцин, Христо Ботев, Цар Калоян

На 25.02.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Чирен: 9-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Гаврил Генов, Георги Димитров, Здравец, Ком, Комсомолска, Ленин, Милин Камък, Мир, Мургаш, Пирин, Райко Даскалов, Река Амур, Церово Бърдо, Шипка

На 25.02.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Чирен: 9-ти Септември, Байкал, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Люлин, Мусала, Никола Марков-Колката, Оборище, Октомври, Опълченска, Пирин, Подбалканска, Родопи, Стопански Двор, Тутракан, Янтра

На 25.02.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Чирен: 9-ти Септември, Безименна, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дружба, Калето, Комсомолска, Лозарка, Люлин, Мир, Мусала, Оборище, Околчица, Рила, Странджа, Христо Ботев

На 25.02.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Враца: Дъбника

На 25.02.2019 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Чирен: 9-ти Септември, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Дружба, Лозарка, Тутракан, Церово Бърдо

На 25.02.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Враца: Алеко Константинов, Дъбника, Мито Орозов, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 26.02.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Девене: А. Георгиев и Г. Кирков, Ангел Георгиев, Бачо Киро, Волга, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Искър, Марица, Милин Камък, Пирин, Ракьовец, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чапаев, Шейново, Шипка

На 26.02.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Девене: Ангел Георгиев, Байкал, Бачо Киро, Ботева Поляна, Васил Коларов, Витоша, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Маршал Толбухин, Пирин, Тракия, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Янтра

На 26.02.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Девене: Александър Стамболийски, Арда, Белчовец, Букара, Васил Левски, Веслец, Гео Милев, Георги Димитров, Елин Пелин, Здравец, Комуна, Одеса, Петрохан, Родопи, Роза, Росица, Септември

На 26.02.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Девене: Ал. Стамболийски и Гео Милев, Ангел Георгиев, Ботева Поляна, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Будьони, Огоста, Райна Княгиня, Рила, Росица, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Янтра

На 26.02.2019 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Девене: Александър Стамболийски, Ангел Георгиев, Божур, Георги Димитров, Димитър Благоев, Марица, Москва, Петрохан, Рангел Петков, Рила, Росица, Черно Море

Община Козлодуй  

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бутан: 1-ви Май, Благой Иванов, Вихрен, Гео Милев, Димитър Благоев, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, Преслав, Радецки, София, Софроний Врачански, Шипка

На 25.02.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Бели Брег, Вит, Иван Вазов, Иван Димитров, Йордан Юнчев, Ленин, Петко Р. Славейков, Христо Ботев

На 25.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Васил Друмев, Драва, извън регулацията, Ленин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Деспотов

На 26.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй

На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бутан: Безименна, Васил Априлов, Вела Пеева, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Даниел Баи, Драгоман, Иван Кордов, извън регулацията, Йорданка Чанкова, Места, Мир, Околоселска, Петър Костов, Преслав, Рила, Черна

На 27.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Васил Коларов, извън регулацията, Йонко Милев, Ленин, Паисий Хилендарски, Христо Ботев

На 28.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Александър Стамболийски, Дунав, Йордан Лютибродски, Ленин, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков

Община Мездра  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Мездра: 9-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Андрей Николов, Брега, Брега, Васил Левски, Веслец, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Горната махала, Дружба, Дружба, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кольо Фичето, Крайна, Кюрдовица, Люлин, Мир, Мир, Райко Даскалов, Русалка, Санков Мост, Скакля, Средна Чешма, Струма, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Шипка, Шипка, Янтра, Янтра

На 28.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Боженица: Толовско Ливаде, Тополовско Ливаде

На 28.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Елов Дол

На 28.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

На 28.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лютидол: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малчика, махала Брусника, махала Кацарска, махала Тишовци, махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 28.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ребърково: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

На 28.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Типченица: 7-ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, махала Креща, махала Реката, махала Шумир, местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д. Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

Община Мизия  

На 26.02.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй

Община Роман  

На 26.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Хубавене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, Пейо Яворов, Хаджи Димитър, Цар Симеон I-ви

На 26.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Хубавене: Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Любен Каравелов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 27.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Караш: Почивен Дом Бунгалата

На 27.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Стояновци, Общ. Роман: Акация, Алеко Константинов, Безименна, Брусенска, Васил Левски, Вихрен, Здравец, Люляк, местност Чифлика, Роза, Търговска, Христо Ботев, Чифлишка, Шипка

На 27.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Стояновци, Общ. Роман: Вежен, Грозьо Костадинов, Еделвайс, Люляк, Раковец, Софроний Врачански, УПИ Хііі-292, Кв. 22, Христо Ботев

На 28.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Камено Поле: Бачо Киро, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Здравец, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Христо Ботев

На 28.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Камено Поле: Алеко Константинов, Александър Малинов, Ангел Кънчев, Георги Сава Раковски, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Камарата, Никола Вапцаров, Петко Каравелов, Странджа, Христо Ботев, Цар Шишман

На 01.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Камено Поле: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Донов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Йорданка Чанкова, Камарата, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня, Христо Ботев, Цар Калоян

На 01.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Камено Поле: Бачо Киро, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Иглика, Панайот Хитов, Петко Р. Славейков, Яне Сандански

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Белоградчик: Възраждане, Георги Бенковски, Княз Борис I, Константин Янев, Славянска, Съединение, Тодор Илиев, Цар Асен I

Община Брегово  

На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Куделин: Албена, Васил Левски, Виктор Юго, Карл Маркс, Лиляна Димитрова, Мичурин, Олег Кошевой, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

Община Видин  

На 25.02.2019 г. /08:45 - 10:45 ч./   На 27.02.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Видин: Безименна, Бонония, Вела Пеева, Пред Ж К Бонония Бл 1, Цар Михаил III Шишман, Цар Симеон Велики

На 25.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 26.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 27.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Видин: I - 323, Кв. 24

На 25.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 26.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 27.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Иново: VII-557, Кв., Бдин, Бяло Море, Валентина Терешкова, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Димитровски Завет, Добруджа, Индже Войвода, Иновото, Първа, Трета, УПИ XI-492, УПИ XI-701 Кв. 4, Христо Ботев, Черно Море, Шеста

На 25.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Каленик, Общ. Видин: Втора, Двадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Бела Рада: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, ул. Втора, УПИ I-71 Кв. 208 Имот 208071, УПИ XI-276 Кв. 11, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Войница: |||-79 Кв. 15, Втора, Девети Септември, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста, Яташка

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Новоселци: До ТП Сметище, Трета

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Слана Бара: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация № на Имото 020054, Осемнадесета, Осма, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Чичил: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.02.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Каленик, Общ. Видин: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Първа, Седма, Четиринадесета, Шеста

На 26.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Дружба: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 26.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Дружба: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 27.02.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Видин: Имот № 024004 Екатте 14698

На 27.02.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Първа, Трета, Шеста

На 27.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 27.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Пешаково: Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 28.02.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./   На 01.03.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Търняне: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 009017, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 28.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Видин: Цар Иван Асен II

На 28.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С. Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Видин: Акад. Стефан Младенов, Безименна, Петко Каравелов

Община Грамада  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Грамада: Байчов Кладенец, Бачо Киро, Васил Стойков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Пейо К. Яворов, Тодор Каблешков

На 26.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Грамада: Генерал Тотлебен, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Паша Петко, Перчо Йорданов

На 28.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Грамада: Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Добри Чинтулов, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Петко Стоевски, Тодор Тошков, Христо Ботев, Шестте Партизани, Широка

Община Димово  

На 27.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бела: 000148

На 27.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кладоруб: ПИ 48 Кв 16, Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 27.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Димово, Общ. Димово: Александър Стамболийски, Безименна, Белоградчик, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Благоев, Кръсто Трифонов, Пеньо Пенев, Пи767 Кв. 16, Работническа

На 27.02.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Острокапци: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Орешец, Общ. Димово

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Върбовчец: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Орешец, Общ. Димово: 000628, Васил Коларов, Втора, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Ленин, Мико Нинов, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Яньовец: Втора, Първа, Трета, Четвърта

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч.; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Средогрив: Безименна, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Кула  

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бойница: Ангел Кънчев, Асен Балкански, Боян Българанов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Владимир Поптомов, Връшка Чука, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Генчо Косовски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Дунавска, Еделвайс, Иван Вазов, Искър, Йонка Маркова, Кирил и Методи, Ком, Коста Йорданов, Лайка, Марек, Марица, Мико Нинов, Михайлова, Мишо Мишев, Мусала, Несебър, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Огоста, Опълченска, Палма, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Петко Р. Славейков, Пирин, Поляна, Поповчец, Преспа, Пуйо Войвода, Разлог, Рила, Симеонова, Славянска, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Толбухин, Тополовец, Трайчо Костов, Трапезица, Хаджи Димитър, Хайдук Чешма, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Урманов, Цанко Церковски, Цар Самуил, Царевец, Цибър, Цоко Кюртов, Черни Връх, Шипка, Юрий Гагарин

На 25.02.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Тополовец, Общ. Кула: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-VI Кв. 27, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бойница: Промишлена, Пуйо Войвода

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бориловец: Васил Коларов, Втора, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Ленин, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градсковски Колиби: ПИ Пл. Сн. №7, Първа

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каниц: Втора, Първа, Трета, Четвърта

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Периловец: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Четвърта, Шеста

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Раброво: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ракитница, Общ. Брегово: Тодор Петров

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шипикова махала: Първа

На 25.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шишенци: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, махала Драгичева, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 25.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Тополовец, Общ. Кула: Втора, Дванадесета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула: Възраждане, Георги Градинаров

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Кула

На 26.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Цар Петрово: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула: 4 Кв 1, Александър Стамболийски, Батенберг, Баучер, Братя Миладинови, Васил Априлов, Възраждане, Генерал Гурко, Гено Цанов, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Иречек, Мусала, ПИ 40525. 701. 1723, Стара Планина, Толбухин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 01.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Полетковци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

Община Чупрене  

На 28.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: Поделение Чачин Камък

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боровица, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, УПИ 17 Кв 47, УПИ XXVII-394,Кв. 14, УПИ Х,Кв. 12, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене: 129005, Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 28.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Яньовец: махала Фалковец

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването. 
 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спират водата в София днес 0| 2975 |20.02.2019 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2861 |19.02.2019 . Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика 0| 3919 |15.02.2019 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2913 |14.02.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ