Реклама / Ads
9| 5182 |29.12.2020 НАРОДЕН ГЛАС

Д-р Александър Симидчиев: Със сигурност ще се повиши броят на имунизираните медици

.
Д-р Александър Симидчиев
“Със сигурност ще се повиши броят на имунизираните медици, защото те са сред най-информираните хора. Никой не би взел решение против собственото си здраве” заяви пред “Нова телевизия” пулмологът доктор Александър Симидчиев.
 

Според лекаря е важно хората да си дадат сметка, че имат не само лични интереси, но и обществени такива и че двата вида трябва да се съчетаят, за да можем да живеем в едно много по-разумно общество.

 

Специалистът обясни, че теоретично е възможно да се появи нов щам, който да не се лови от ваксините, но ако това се случело, то и изработените антитела нямало да вършат работа.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3553 |12.10.2022 Д-р Симидчиев: Очаквам по-интензивна грипна вълна . 12| 3895 |12.04.2021 Д-р Александър Симидчиев: При тези темпове на ваксинация не можем да изградим колективен имунитет . 10| 3567 |09.02.2021 Д-р Симидчиев: Броят на мутациите расте с разпространението на пандемията . 12| 4529 |04.01.2021 Пулмолог: Първа доза от ваксината трябва да се постави на максимален брой хора

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads