Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

9| 14454 |06.08.2018 НАРОДЕН ГЛАС

Бонев: Егати и бизнеса, всичко се спихва

.
Е това е наистина фалшива новина. Чуждестранните инвеститори бягат през глава заради липсата на правосъдие и корупцията на управляващите. Това пише във Фейсбук Богомил Бонев по повод материал по Евронюз със заглавие: „България-страната на инвеститорите“.
 

 Размерът на чуждестранните инвестиции е над 20 пъти по-малък от този преди идването на ГЕРБ. От милиарди е спаднал до 100-200 млн. Да, IT секторът се развива, но главно в посока аутсорсинг услугите. Ще ни хвалят с някаква фирма, дето строи стени за катерене. Егати и бизнеса!

БВП се увеличава единствено и само заради фондовете. Които преди 10 г. ги нямаше. Но това е абсолютно кух продукт. Скоро ще свърши и всичко се спихва.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 3342 |19.11.2024 Чуждестранни инвеститори изтеглят капитали от страната ни . 33| 14211 |05.09.2023 Красимир Дачев: Българските предприемачи изнасят капиталите си навън . 15| 8299 |03.11.2020 Борис Бонев: Шофьорът на джипка полага огромни усилия, а инвестициите все ни разминават . 5| 11493 |02.09.2017 Б. Бонев: Бизнесът вече се отчита на 80%, а не както в романтичния период на мутрите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads