Реклама / Ads
23| 8900 |07.05.2015 ПОЛИТИКА

М. Андреев: Хасковският кмет е под чадъра на ДПС

.
Методи Андреев
„Проверките се правят, за да не докажат истината. Важно да се каже дали тази предприемчивост щеше да даде такъв резултат, ако той не беше 3 мандата кмет“, отбеляза Методи Андреев от ГЕРБ. Да се пита първият милион как го е направил - преди да влезе в кметството или след това, призова по bTV депутатът от ГЕРБ Методи Андреев, коментирайки имотите на кмета на Хасково Георги Иванов.
 
„Това е един типичен пример за дясно управление на местно ниво. Г-н Иванов мина през почти всички десни партии. Може да се каже, че неговото управление е гибелно за града и за общината. Нека да видим какво е било имуществото му в началото на мандата и какво е било сега“, репликира социалистът Чавдар Георгиев, който също бе в студиото.

„Вие сте бил зам.-министър в кабинета на Джевдет Чакъров. А вашето управление на какво беше символ?“, ядоса се Методи Андреев. „По време на Тройната коалиция България имаше развитие, г-н Андреев“, контрира го Георгиев.

„Вие създавате проблема на държавата. Този кмет не го свързвайте в дясното. Този кмет е олигарх, а най-много олигарски има в БСП“, повиши тон Методи Андреев. Въпреки привидната му обида, Методи Андреев обаче отбеляза, че според него „при всички положения има чадър над този кмет и той е свързан с ДПС“.

"Не може да убедите хасковлии, че е натрупано с честен труд. В това, което се демонстрира, има разминаване. Това , което прави е пагубно за развитие на общината", категоричен бе и Георгиев.

И двамата определиха като пълно беззаконие ремонта на стадиона без обществена поръчка. И двамата казаха, че в общината се работи на принципа "ти на мене, аз на тебе" между общинските съветници и кмета.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 3226 |14.12.2025 Заплатите на военните и полицаите могат да бъда увеличени и без бюджет . 30| 7770 |11.12.2025 Кабинетът „Желязков“ подаде оставка минути преди вота на недоверие . 4| 2783 |11.12.2025 71% от българите подкрепят протестите, бюджетът остава нежелан, показва проучване . 21| 36471 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads