Реклама / Ads
84| 8617 |15.01.2014 ПОЛИТИКА

Красимир Янков: БСП не се разцепва, а се консолидира за евроизборите

.
Красимир Янков Източник: Булфото
БСП не се разцепва, напротив, консолидацията ще бъде много по силна и структурите ще бъдат много по – мотивирани за едно добро представяне на евроизборите“, каза още народният представител.Това заяви в ефира на радио К2 народният представител от ПГ на КБ и член на ИБ на БСП Красимир Янков.
 

Партията ще реагира, защото медийният комфорт, на който се радва АБВ, е доста притеснителнен от гледна точка на това, че се търси внушаване, че БСП се разцепва.
 
В структурите на БСП има едно стъписване и озадачаване от това, което се случва. Все пак става въпрос за членове, които са част от партийното ръководство, Георги Първанов и Румен Петков са членове на НС. Той допълни, че Георги Първанов от половин година не е участвал в заседанията на Националния съвет.

Депутатът бе категоричен, че спонтанната реакция на партийните структури е едно осъждане на тези действия. „Има и мнения за по – радикални действия спрямо хората, които искат да злепоставят БСП.

Красимир Янков подчерта, че самият той е представител на едно поколение, което няма спомен от времето, когато Георги Първанов е бил председател на БСП и изваждането на един архаизъм от времето преди 2000 година не кореспондира с реалностите в момента.
„Твърдението, че Ивайло Калфин е имал много гласове като кандидат за президент може да се отговори, че това са били гласове на БСП и са в резултата от работата на хиляди членове и симпатизанти“, каза още Янков. Той изрази мнение, че хората, които споделят идеите на БСП, ще бъдат много по - мотивирани, за да покажат на обществото, че това, което се случва като сценарий в момента, не може да бъде приложимо за една партия, която е устоявала на много удари.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 3147 |10.02.2025 Калоян Паргов е готов за лидер на БСП. Не му се играе ръгби . 37| 9050 |30.09.2020 Корнелия Нинова: Морално е депутатите, напуснали групата, да напуснат и парламента . 36| 7614 |04.02.2014 Първанов: С вицовете на Станишев загубихме изборите . 17| 9440 |19.01.2014 Емил Кало: Никой не финансира АБВ, вадим пари от джоба си

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads