Реклама / Ads
54| 16310 |02.02.2010 ПОЛИТИКА

Парамов: С Костов сме от една специална школа в СССР

.
Кольо Парамов Източник: Вяра Йовева
Костов и Парамов завършили една и съща специализирана школа в Украйна и подписали декларация да не разпространяват информация за секретната й дейност.
 

Иван Костов се стреми да направи комплицирана атака през месеците май - юни - юли, прогнозира по БНТ икономическият съветник на премиера Борисов Кольо Парамов, който вчера се оттегли от заеманата позиция. Според него през април България ще попадне в нова криза, ако не се промени финансовата матрица. Парамов коментира, че имало сценарий за дестабилизация на държавата и навлизането в нова кризисна вълна. Премиерът и Парамов знаели за този план и взели мерки, за да се неутрализира атаката.

Парамов заяви, че не може да се проявява двоен стандарт във връзка с информациите,че бил агент на ДС. Той каза, че било крайно време да се каже всичко за Костов и да бъде изолиран той от политическото пространство.

Иван Костов и Парамов завършили една и съща специализирана школа в Украйна. Това било специализирана школа на бившия СССР и затова те подписали декларация да не разпространяват информация за секретната й дейност. Ако аз съм враг на държавата, откъде накъде той да е свободен, добави икономистът.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 18| 12276 |16.12.2024 Иван Костов: Ако проектобюджетът за 2025 г. бъде приет, ни очаква втора Виденова зима . 53| 12786 |25.03.2019 Костов: Партиите ни са в парализа, да се спрат руските проекти . 39| 8891 |10.05.2011 К. Парамов: Политическата класа, блокираща движението, да се изчисти! . 85| 8931 |19.09.2010 В. Сидеров: Връщам се от Балкана, готвя се за партизанска война

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads