Домакин и водещ на срещата бе проф. Дончо Конакчиев, бивш вицепремиер и министър на териториалното развитие и строителството.

За кандидата за кмет на „Младост“ от БСП Лява България първостепенна задача ще бъде по-справедливото планиране и увеличаване на финансовите средства от бюджета на Столична община за нуждите на „Младост“, които да съответстват на внасяните данъци и такси от жителите му.



Ген. Стефан Стефанов е категоричен, че като кмет на “Младост“, няма да допуска компромиси, особено по отношение на ангажиментите към социално слабите хора. „Сегашното управление и на градско, и на районно ниво в „Младост“, е абдикирало от социалната си роля. Социалната политика в район „Младост“ е сведена до нула”, каза Стефанов.



„Нужна е промяна, за доброто на „Младост“, защото ГЕРБ пропиляха кредита на доверие. За това на 6-ти ноември гласувайте с № 25 за районен кмет на „Младост“ - призова ген. Стефан Стефанов.