Реклама / Ads
4| 7252 |31.07.2012 СВЯТ

Джулиан Асандж бил в тежка депресия

.
Основателят на сайта Уикилийкс, който публикува секретни документи, бил в тежка депресия, заяви майка му Кристин при пристигането си в Еквадор. Там тя ще моли властите да дадат политическо убежище на сина й.
 

Сега той бил в крайно тежко психологическо състояние заради заведените срещу него дела, казала още майката. В момента Асандж се намира в посолството на Еквадор във Великобритания. Шведските власти настояват Лондон да им го предаде, за да го съдят по обвинения в изнасилване и сексуален тормоз.

 

Майката на Асандж обаче изрази опасенията си, че САЩ разглеждат възможността да го изправят пред съда заради разкритията на американски тайни документи. Съдбата на Асандж ще бъде решена след края на Олимпиадата, обявиха по-рано еквадорските власти.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2320 |14.12.2025 Двама убити и осем души в критично състояние след стрелба в американския университет „Браун“ . 24| 3469 |12.12.2025 САЩ предлагат на Украйна да се изтегли от Донбас в замяна на „свободна икономическа зона“, твърди Зеленски . 5| 23012 |11.12.2025 Белгия е „новата“ Унгария: ЕС заплашва Брюксел с изолация заради заем за Украйна . 1| 2667 |10.12.2025 Самолет на суданската армия се разби при кацане

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads