Реклама / Ads
0| 4974 |19.05.2017 СВЯТ

Шофьорът, убил и ранил хора на Тайм Скуеър, чувал гласове

.
Мястото на трагедията Източник: БНТ
Мъжът, който уби 18-годишно момиче и рани 22-ма души, след като вряза колата си на тротоара на Таймс Скуеър, заявил при разпитите, че чувал гласове.
 

 26-годишният бивш морски пехотинец вече е бил задържан два пъти за шофиране в нетрезво състояние, съобщи БНТ.  Кметът на Ню Йорк категорично отхвърли възможността действията му да са терористичен акт. По данни на полицията, той е бил дрогиран. Мъжът заявил ,че е очаквал да загине и изразил разочарование, че полицията не е стреляла.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 7735 |05.06.2025 НАТО ще подготвя 300 000 войници за спешно разгръщане на източния фланг . 6| 3264 |04.06.2025 Прокремълският ботнет "Матрьошка" обявява „екзекуцията“ на молдовския президент . 0| 2731 |04.06.2025 Американските тарифи може да застрашат безопасността на въздушния транспорт . 1| 4523 |31.05.2025 Тръмп удвоява митата върху стоманата и алуминия – нов удар по световната търговия

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads