Реклама / Ads
0| 5280 |06.05.2007 БИЗНЕС & ТУРИЗЪМ

Белгийци се натискат да почиват в български курорти

.
На Белгия се дължат една трета от допълнителните резервации за ваканционни пътувания със самолет.
 
България става все по-привлекателна туристическа дестинация за белгийците, пише в последния си брой френскоезичният вестник "Либр Белжик" в информация за туристическите тенденции в Белгия през тази година, съобщи БТА.
Турция възобновява успеха си във връзка с предстоящата лятна ваканция, а България я следва по стъпките.
На тази страна се дължат една трета от допълнителните резервации за ваканционни пътувания със самолет, отбелязва "Либр Белжик".
Като цяло туристическите записвания с използване на самолет в Белгия за тази лятна ваканция са се увеличили с 5,1 на сто в сравнение с миналата година.
Същевременно записванията за по-дълги дестинации са спаднали c 5,5 на сто. "ФН"
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3200 |27.06.2025 Срещнах император... Възможно ли е? . 3| 2586 |25.06.2025 Най-големият риск от инфлация идва от спекулата, не от еврото, вярва шефът на НСИ . 0| 2570 |25.06.2025 Проф. д-р Бурак Кочак – специалист по бъбречна трансплантация отново в София на 05.07.25 г. . 2| 7595 |24.06.2025 Как да различим фалшивите от истинските евробанкноти

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads