Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3651 | НОВИНИ

160 екипа на КАТ ще следят шофьорите през празричните дни

160 екипа на КАТ ще следят шофьорите през празричните дни
Средно 160 екипа на Пътната полиция ще работят през денонощията в празничните дни. Това каза Мария Ботева от отдел ”Пътна полиция” към ГДНП.
 

"Техническите средства ще работят и през нощта.  Пътна полиция ще следи за водачи, качили се зад волана след употреба на алкохол и наркотици, а също и за неправоспособни. Целият арсенал от камери за скорост също ще бъде изваден по пътна мрежа в цялата страна" , допълни още тя.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Премиерът иска проверка за второто плащане за пътните строители, шампион влиза в екипа му 0| 3452 | Премиерът иска проверка за второто плащане за пътните строители, шампион влиза в екипа му Загина капитанът на крайцера „Москва“. 10% от екипажа са спасени 0| 4484 | Загина капитанът на крайцера „Москва“. 10% от екипажа са спасени Божидар Божанов предложи отпадане на синия талон на шофьорите и облекчено плащане на глоби 0| 3442 | Божидар Божанов предложи отпадане на синия талон на шофьорите и облекчено плащане на глоби Генчовска призна за сериозни разминавания между МВнР и екипа на Петков за РСМ 0| 3625 | Генчовска призна за сериозни разминавания между МВнР и екипа на Петков за РСМ

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads