Реклама / Ads
0| 4200 |16.01.2017 НОВИНИ

Алгафари: Мигрантчетата прескачат оградата за 10 минути, а граничните полицаи ги гонят 10 часа

.
Мажд Алгафари
Българската държава даде на огромен брой мигранти бежански статут без да има никакво основание. Тези хора не могат да кандидатстват за бежански статут. Това са икономически мигранти, които нарушават закона, като влизат в България. Това е така, защото се научихме да не спазваме закона, каза Николай Радулов по БНТ.
 

В разговора се включи и преводачът Мажд Алгафари:  Влизането на тези хора на българска територия е абсолютно престъпление. Те трябва да бъдат съдени и вкарани в затвора. Ако трябва, да минираме границата, защото няма такова нещо като нулево влизане. Тези мигрантчета прескачат оградата за няколко минути и тръгват във вътрешността на страната, а граничните полицаи ги гонят по 10 часа, когато вече е късно, категоричен беше Алгафари.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 9604 |27.02.2023 Мажд Алгафари: С трик цели семейства от Афганистан идват в Европа . 0| 6321 |14.12.2017 Алгафари: Мигрант има време да изяде кутийка с бисквити върху оградата, докато се прехвърля . 23| 8788 |30.05.2016 Джамбазки: Готви се скандална промяна на Дъблинския регламент . 3| 4809 |16.11.2015 Радулов: По 100 души минават границата ни на ден

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads