Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4027 | НОВИНИ

ЧЕЗ ще ограничи планираните прекъсвания до минимум през идната седмица

ЧЕЗ ще ограничи планираните прекъсвания до минимум през идната седмица
ЧЕЗ Разпределение България ще сведе обявените планирани прекъсвания за предстоящата седмица до възможния минимум. Компанията ще удължи периода на ограничение на ремонтите и ще извършва най-неотложни дейности и работи с по-кратка продължителност.
 
ЧЕЗ Разпределение не може да ограничи планираните прекъсвания, поискани от собственици на чужди съоръжения, въпреки че касаят електрозахранването на нейни клиенти, както и временните преустановявания на електрозахранването с цел присъединяване на нови потребители.

В случай на допълнително влошаване на метеорологичната обстановка, ЧЕЗ Разпределение България ще реагира своевременно и ще ограничи изцяло планираните прекъсвания. При достигане на обичайни за сезона температури компанията ще възобнови планираните дейности в техния пълен обем.

 

За да поддържа стабилността на мрежата ЧЕЗ Разпределение трябва да извършва регулярни дейности по поддръжка, подмяна и ремонти на съоръжения. Само по този начин компанията може да гарантира услугата, която предлага, както и да спазва нормативните изисквания.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Драги: Ще ограничим помощта за банките, но не днес 0| 4485 | Драги: Ще ограничим помощта за банките, но не днес ЧЕЗ ще ограничи планираното спиране на ток до възможния минимум 1| 4276 | ЧЕЗ ще ограничи планираното спиране на ток до възможния минимум Ограничиха движението на камиони за ГКПП Гюешево 0| 4084 | Ограничиха движението на камиони за ГКПП Гюешево ЧЕЗ ограничава планираните ремонти заради застудяването 0| 4030 | ЧЕЗ ограничава планираните ремонти заради застудяването

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads