Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3977 | НОВИНИ

Десет души умряха от студ за два дни в Полша

Десет души умряха от студ за два дни в Полша
Десет души са загинали за два дни в Полша заради рязкото застудяване, което ще продължи и през идните дни, съобщиха местните власти.
 

„Седем души починаха в петък, най-смъртоносно студеният ден от тази зима“, заяви говорителката на правителствения пресцентър Божена Висоцка, цитирана от "Франс прес" и НТ. В четвъртък са регистрирани други три смъртни случая. С това жертвите на студа от ноември насам стават общо 53. Властите очакват още бедстващи през най-мразовитите дни от годината и са в готовност да помагат на пострадалите. Всички бездомни вече са прибрани в приюти.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Ученическата ваканция удължена в десетки общини 0| 4563 | Ученическата ваканция удължена в десетки общини Полша се отрича от Туск 0| 5768 | Полша се отрича от Туск Русия: Бунтовниците са изтезавали и избивали десетки в Алепо 0| 4627 | Русия: Бунтовниците са изтезавали и избивали десетки в Алепо Десеткилометрова опашка от коли чака на Капитан Андреево 0| 4653 | Десеткилометрова опашка от коли чака на Капитан Андреево

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads