Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
9| 4370 | НОВИНИ

Караянчева: Коланите в автобусите ще станат задължителни

Цвета Караянчева
Цвета Караянчева
Коланите ще станат задължителни за всички автобуси. Това каза пред журналисти във Варна председателят на Народното събрание Цвета Караянчева.
 

Тя обясни, че промяната ще бъде заложена в Закона за движение по пътищата, а приемането на реформите е основен приоритет в новия парламентарен сезон, предаде БНТ.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Столична община прекратила договора с автобусите на „Витоша Експрес“ 1| 4681 | Столична община прекратила договора с автобусите на „Витоша Експрес“ Електроавтобусите не са подходящи за София 3| 5906 | Електроавтобусите не са подходящи за София Коланите и камерите задължителни за автобусите до 2 месеца 5| 5395 | Коланите и камерите задължителни за автобусите до 2 месеца МВР и ДАИ след дъжд качулка ще проверяват автобусите 0| 5088 | МВР и ДАИ след дъжд качулка ще проверяват автобусите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads