Реклама / Ads
1| 4945 |18.10.2017 НОВИНИ

Оградата на границата с Турция е стратегически обект от национална сигурност

.
Оградата на границата с Турция вече е част от списъка на стратегическите обекти от значение за националната сигурност, съобщиха от пресслужбата на Министерския съвет.
 

Решението ще допринесе за опазване на неприкосновеността на държавната граница и недопускане на случаи на изтичане на информация за способите и методите на опазването й.

 

Сред мотивите е и подобряване на контрола на нерегламентираното преминаване на държавната граница и за превенция на незаконни дейности в близост до държавната граница.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4645 |30.08.2017 Министрите дават още милиони за оградата на границата . 0| 4777 |23.01.2015 Кабинетът предлага закон за охрана по границата . 13| 5852 |19.08.2014 Слагат ограда по цялата граница с Турция . 9| 5365 |21.07.2014 МО готово с бодливата тел на границата

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads