Реклама / Ads
1| 5027 |07.01.2010 НОВИНИ

Пиян циганин без книжка помете 10 коли с Мерцедес

.
Здраво почерпена била компанията, седнала в колата-камикадзе.
 

Късно снощи при стария вагон-ресторантна бул. „Вардар" автомобил, каран от неправоспособен шофьор, е помел около 10 автомобила, паркирани на булеварда, предаде БТВ. Като по чудо жертви няма. Според полицията, нито един от мъжете, пътували в колата, не е имал шофьорска книжка. Автомобилът бил Мерцедес С класа, имал с чужда регистрация, а в него се е возела група от 5-6 цигани.

Според очевидци на екшъна неправоспособният шофьор избягал. Другите мъже са били заловени от органите на реда. Компанията по всяка вероятност се е връщала от празненство и била добре почерпена.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 3107 |15.12.2024 Пиян шофьор причини тежка катастрофа край Варна, 6-ма са ранени . 1| 3200 |19.10.2024 Микробус се запали в движение и изгоря на пътя Пазарджик-Велинград . 0| 2604 |17.09.2024 След гонка с полицията и катастрофа: Молдовец е задържан за незаконен превоз на мигранти у нас . 3| 3512 |02.08.2024 Шофьорът, причинил катастрофата на бул. "Тодор Александров", е с положителна проба за кокаин

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads