Понеделник, 22 Април 2019, 02:02
Реклама / Ads
Frognews
0| 2939 |22.03.2019

Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 25-29.03.

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

 

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 25 - 29 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI

 

София - град  

Община БАНКЯ  

На 25.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   III-258,Кв.75, Априлци, Балчик, Варна, Вердикалска Река, Москва, Несебър, Пейо Яворов, Поморие, Синеморец, Созопол, Стефан Стамболов/Будишин/, Тутракан

На 26.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, София, Стефан Стамболов/Будишин/

На 26.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Шосе Банкя

На 28.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Бор, В.З Банкя,Упи XXIII-870,Кв.70, Ела, Иларион Макариополски/9 Сеп, Цар Освободител

На 28.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Гоце Делчев:   Иларион Макариополски

На 28.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Ела/Стоян Стойков/

Община ВИТОША  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, Беловодски Път, Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Секвоя, Цветна

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Байкал, Герганица, Иваница Данчев, Орешарска, Севастократор Калоян/Алекса

На 25.03.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   Братя Бъкстон, Бъкстон, Казбек, Тодор Каблешков

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, 203-та/Драгалевци/, 209-та/457/, 209-та/Драгалевци/, 210-та, 211-та/Драгалевци/, 212-та/Драгалевци/, Байкал, Беловодски Път, Богова Стъпка, Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Герганица, Д-Р Кръстьо Кръстев/211-та, Десислава, Копитото, Кумата, Невена Коканова, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса, Секвоя, Ул.Нейчо Попов-Ул.Н.Коканова, Цветна

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Xiv-3047, Кв.148, Акад.Петър Динеков/445-та/, Витошка Зорница, Драгалевци, М.Драгалевци-разширение Север II Част, Околовръстен Път, Околовръстен Път, Паиде Судисов, Света Петка Българска, Упи Iv- 3047, Черни Връх, Черни Връх

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, 410-та, 416/Драгалевци/, Xvіі-844 Кв.12 Симеоново-Драгалевци, Беловодски Път, Бояна, Буките, Бъкстон, Българска Легенда/416/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Василашко Езеро, Веда Словена/412/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Змей Горянин/408/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Иван Гологанов/411/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Йоан Кукузел/418/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Копитото, Кумата, Майстор Алекси Рилец/664/, Манастирски Ливади, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Секвоя, Стефан Веркович/419/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Цани Гинчев/420/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Цветна

На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, Байкал, Беловодски Път, Богова Стъпка, Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Герганица, Десислава, Копитото, Кумата, Майстор Алекси Рилец/664/, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса, Секвоя, Цветна

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, 230-та, Беловодски Път, Бояна, Буките, Бъкстон, В.З. Симеоново - Драгалевци, Василашко Езеро, Захари Зограф, Капина, Кимчовец, Копитото, Крушова Градина, Кумата, Маестро Георги Атанасов, Околовръстен Път, Отец Генадий, Панайот Пипков, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Секвоя, Студен Кладенец, Христина Морфова, Цветна, Ябълкова Градина

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Антим I, Отец Паисий, Пиротска/Трети Април/, Цар Симеон

На 25.03.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Средна Гора, Тодор Александров/Н.Цанов/

На 26.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Брегалница

На 26.03.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Зона Б-5, Зона Б-5-3, Средна Гора, Упи-1,Кв.242

На 27.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Екзарх Йосиф, Княз Борис I, Пиротска/Трети Април/, Цар Симеон

На 27.03.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Братя Миладинови, Стефан Стамболов/Георги Ки

На 28.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Позитано, Стефан Стамболов/Георги Ки, Тодор Александров/Н.Цанов/, Цар Самуил

На 28.03.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Братя Миладинови, Бул.Сливница/Моста Хр.Ботев, Гривица, Св.Св.Кирил И Методий, Сливница

На 29.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Пиротска/Трети Април/, Стефан Стамболов/Георги Ки

На 29.03.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Екзарх Йосиф, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Самуил, Цар Симеон

Община ИЗГРЕВ  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ангел Кънчев     , Васил Левски      , Гладстоун  , Дианабад, Евлоги Георгиев     , Паренсов     , Петър Берон , Раковска , Христо    Белчев

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ангел Кънчев     , Васил Левски      , Гладстоун, Дианабад, Евлоги Георгиев     , Паренсов     , Петър Берон , Раковски, Христо    Белчев

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ангел Кънчев     , В.Левски , Гладстоун, Дианабад, Дианабад, Дианабад, Евлоги Георгиев     , Паренсов     , Петър Берон , Раковски , Христо    Белчев

На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ангел Кънчев, Васил Левски , Гладстоун, Дианабад, Евлоги Георгиев     , Паренсов     , Петър Берон , Раковски, Христо    Белчев

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дианабад

Община ИСКЪР  

На 25.03.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  София:   Димитър Пешев, Дружба 2, Искърско Шосе, Пловдивско Шосе

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба 2

На 26.03.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  София:   Гара Искър

На 26.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Бусманци:   Xvi-271, Кв.26, Беговица(Ул.2-ра), Владимир Георгиев(Ул.4-та), Ген.Гурко(27 И 10), Д-Р Ив.Стаменов/Ул.24-та/, Детска Радост(Ул.30-та), Крива Ливада(Ул.3-та), Лашова(Ул.15-та), Пробуда(Ул.6-та), Просвета(Ул.1-ва), Татарски Път(Ул.26 И 28)

На 26.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:   Бусманци

На 28.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Бусманци:   6-Ти Май(Ул.8-Ма), I-649, Кв.5б, Беговица(Ул.2-ра), Ген.Гурко(27 И 10), Циклама(Ул.7-Ма)

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба 2, Дружба 2

На 29.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   Дружба

Община КРАСНО СЕЛО  

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Владайска/Димо Хаджидимов/

На 26.03.2019 г. /10:30 - 13:00 ч./   На 27.03.2019 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  София:   Красно Село

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Бреза, Бреза /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   V-141,Кв.5а/Сеславци/, Баба Тонка, Баба Тонка /Сеславци/, Боримечката /Сеславци/, Бързачка /Сеславци/, Георги С. Раковски /Сеславци/, Детелина /Сеславци/, Ковачка /Сеславци/, Люляк /Сеславци/, Мургаш /Сеславци/, Райна Княгиня /Сеславци/, Райовица /Сеславци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Сърбин /Сеславци/, Хаджи Димитър /Сеславци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Ягода, Ягода /Сеславци/

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бухово:   1 Май

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Боримечката /Сеславци/, Бреза, Бреза /Сеславци/, Г.С.Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Корбул /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Мургаш /Кремиковци/, Сеславци, Стара Планина /Сеславци/, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Хаджи Димитър /Сеславци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/, Явор /Сеславци/

На 27.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Ангел Войвода /Сеславци/, Гергана /Сеславци/, Еделвайс /Сеславци/, Кирил И Методий /Сеславци/, Малина /Сеславци/, Сеславци, Тинтява /Сеславци/, Чавдар /Сеславци/

 

 

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 28.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   ул. Филип Кутев 137

Община ЛЮЛИН  

На 25.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Люлин 8, Търново 30

На 27.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София:ул.Атанас Стратиев 4

На 28.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  София:   Европа/Баба Парашкева/, жк Обеля Ііі-Модерно Предградие, Околовръстен Път, Сливница, Фиповци Пи 68134.4400, Шосе Банкя

Община МЛАДОСТ  

На 25.03.2019 г. /08:00 - 14:00 ч./ -  София:   Горубляне

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 3

Община НАДЕЖДА  

На 25.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София:   Пробуда, Пробуда 14

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Илиянци

На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Балчо Нейков, Братия, Грозден, Махония, Рожен, Упи 2-317 Кв.16, Хортензия

Община НОВИ ИСКЪР  

На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Негован:   Васил Левски/Атанас Алексан, Врачанска, Донкова, Иван Грозданов, Извора, Искърска, Лесопарк, Могилата, Нагорна, Нов Живот, Ридо, Стоян Тодоров, Училищна, Цар Симеон/Комунист/

На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Нови Искър:   Васил Левски

На 27.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Негован:   51250.5652.14, Борис Найденов, Васил Левски/Атанас Алексан, Донкова, Емануил Александров, Искърска, Калев Бряг, Коцина Махала, Незабравка, Стоян Тодоров, Труд, Ул.В.Левски И Ул.Езерата, Училищна, Хххіх-631 Кв.35

На 28.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Негован:   Борис Найденов, Васил Левски/Атанас Алексан, Езерата, Искърска, Калев Бряг, Коцина Махала, Пи 51250,5712, Стефан Павлов

На 29.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Негован:   51250.5639.117, Белите Брези/Шавара/, Борис Найденов, Васил Левски/Атанас Алексан, Врачанска, Лесопарк, Лъката, Стоян Тодоров, Ул.Тинтява 32, Цар Симеон/Комунист/

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 29.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   В.З. Люлин   Р- Овча Купел, 111-та/Младост/, VII-263, Xvi-190, XVII-191.Mr 68134.4324.191, В.З. Люлин, В.З.Люлин, В.З.Люлин , Упи V -1075 , Кв 10, Вз.Люлин Упи III-171 Кв.11, Георги Бенковски, Люлин, Люлинска Скала, Местн.В.З Люлин, Местн.В.З Люлин, Упи III-340,Кв.9, Местност Бонсови Поляни, Овча Купел, Пи 1898.28,М.В.З.Леските, Пъстроцветна, Упи  13-251,252,Кв.1, Упи Ііі-170,Кв.15 М.В.З.Люлин

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   696-та/Овча Купел/, Иван Радоев/Уляна Громова/, Народно Хоро, Проф.Михайло Парашчук/690-Т

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   740-та/Овча Купел/, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв.Горна Баня/, Босилек, В.З. Горна Баня, В.З. Горна Баня Упи I-920, В.З. Горна Баня, Упи Xі-1055, Кв.80, Вейниче, Горна Баня, Две Липи, Земляне/Тинтява/, М-Т Горна Баня, М. Стубело, Обзор, Олдашевец, Орчо Войвода, Първенец, Равнище/Кънчо Стоилов/, Росна, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, Стрелбище

На 25.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София:   758-Ма/Овча Купел/, 782/Горна Баня/, Гладиола, Гръстниче, Дон, Еделвайс/Общ.Овча Купел/, Николай Хрелков, Перуника, Перуника/Ол.Кошевой/

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   740-та/Овча Купел/, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв.Горна Баня/, Букет, В.З. Горна Баня, В.З. Горна Баня Упи I-920, В.З. Горна Баня, Упи Xі-1055, Кв.80, Вейниче, Горна Баня, Две Липи, М-Т Горна Баня, М. Стубело, Монтевидео/Пионерски Път/, Никола Петков/П.Напетов/, Обзор, Олдашевец, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/

На 26.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   738-Ма, 739-та/Овча Купел/, 740-та/Овча Купел/, 743-та, 743-та/Горна Баня/, 745-та/В.З.Горна Баня Овча Купел/, Белите Борове, Буен Поток, Вечерна Прохлада/Г.Баня/, Дъга, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Местн.В.З.Горна Баня, Овча Купел, Панорама, Пладнище/Рилски Партизани/, Планета, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Росна Китка/6рнс/, Салют, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, Софийска Панорама, Черешова Градина, Черешова Градина/Братушки/

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Боряна, Бул.Овча Купел Упи Ix-1382,1385, Земеделска/Яташка/, Институтска, Нов Век/Инж.Жеко Георгиев/, Роден Кът

На 27.03.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София:   752-ра/Овча Купел/, 753-та, 753-та/Овча Купел/, Вечерница, Горна Баня

На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   535/72011,Кл.В-5-7-Б, В.З. Люлин, В.З.Люлин Упи II-253,Кв.1, В.З.Люлин Упи Іі-5, Кв.16а, Местност Бонсови Поляни, Пъстроцветна

На 28.03.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София:   Гладиола, Гръстниче, Проф.Никола Милев

Община ПАНЧАРЕВО  

На 27.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   0423.6992.6, 04234.6990.333, 3-Ти Март, XVIII-573,Кв.43а, Ііі-234, Богдана, Вилна Зона Бистрица, Витоша, Гората, Иглика, М.В.З.Бистрица Вила Бреза, М.В.З.Бистрица Вила Морена, Просвета/Комсомолска/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Упи І-254,Кв.42а, Чучулига

На 27.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:   Незабравка/В.З. Бистрица/, Ул. Незабравка

Община СЕРДИКА  

На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Бенковски, Биримирски Извор, Календерска, Крушица, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, Логачка, Новачки, Светлина, Тетевенска, Успех, Хоризонт

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Березина, Вела Чорбова, Кестен/Дим.Тошков/, Николай Райнов/Рационализат, Рояк/Ст.Димитров/, Тодор Кръшков, Училищна

На 28.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Калач, Кестен/Дим.Тошков/, Магда Петканова/Ем.Пугачов/, Поручик Орозов, Столетник, Чорлу

На 31.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   202-ра/Сердика/, 405-та

Община СЛАТИНА  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Ситняково/Хр.Кабакчиев/

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21ви Вед, Проф.Христо Вакарелски, Пъстър Свят , Симеоновско Шосе, Студ Град, Христо Данов

На 25.03.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София:   225-та/454/, 454-та, Георги Златаров, Проф.Георги Златарски/454-Т, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Тодор Кожухаров/453-та/

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21 Ви Век, Андрей Ляпчев/Универсиада/, Дървеница, Жеко Войвода, Перперикон, Пловдивско Поле , Проф.Христо Вакарелски, Пъстър Свят , Симеоновско Шосе, Студ Град, Христо Данов

На 26.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София:   Проф.Витали Таджер

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21ви Век, Проф.Христо Вакарелски, Пъстър Свят , Симеоновско Шосе, Студ Град, Христо Данов

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21ви Век, Проф.Христо Вакарелски, Пъстър Свят, Симеоновско Шосе, Студ. Град, Христо Данов

Община ТРИАДИЦА  

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Бузлуджа

На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Цар Асен

 

Област Благоевград

Община Банско  

На 26.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Банско:   България, Драма, Княз Ал.Батемберг, Княз Борис I, Местност Гуровица, Мозговица, Найден Геров, Родопи, Скопие, Солун, Христо Смирненски, Христо Стилянов, Цар Борис III

На 26.03.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Банско:   Витоша, Георги Сава Раковски, Захари Стоянов, Кирил И Методи, Княз Борис I, Конарево, Минго Тодев, Оборище, Пирот, Скопие, Солун, Тодор Каблешков, Цар Асен, Цар Иван Асен II

Община Благоевград  

На 25.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.140.65, 04279.628.234, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Възрожденска, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Папльо, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Местност Чуката, Освобождение, Панайот Волов, Панорамен Път, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Пи №04279.628.459.1, Пи№04279.628.394, Кв.12, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Старо Струмско, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Упи XII-4838, Кв.8, Христо Ботев

На 25.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Лешко:   Велковци, Горно Лешко, Долно Лешко, Махала Корянска, Местност Селището

На 25.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Климент Охридски, Липа, Любен Каравелов, Малешево, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Осогово, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 25.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   Имот 27231.501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, Пи-125 Кв.12, Упи Xv-117, Кв. 2, Упи №Х, Кв.1, Упи Х-182, Кв.5, Упи-III-214,212,301

На 25.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 28.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Покровник:   Покровнишко Шосе

На 25.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Дунав, Климент Охридски, Люляк, Победа, Промишлена Зона

На 25.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Страшимиров, Антон Чехов, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Георги Андрейчин, Д-Р Христо Татарчев, Евтим Драганов, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Крали Марко, Малешево, Мара Бунева, Менча Кърничева, Мир, Обел, Орбита, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов, Упи V-3949, Кв.187а, Пи №04279.608.520

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Ален Мак, Астра, Астра, Борис Ангелушев, Бялата Висота, Бялата Висота, Еленово, Еленово, Жк.  ;Ален Мак ;, Упи XVIII 04279.625.15 Кв1, Жк.  ;Ален Мак ;, Упи XVIII-04279.625.15, Кв.1 По Кк Благоевгр, Кури Дере, Лотос, Люлин, Мест.Кури Дере-Ш-22№082034, Местност Шейница, Пейо К.Яворов, Перелик, Промишлена, Симеон Радев

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   Кури Дере, Местност Кури Дере

На 26.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Георги Попов, Грамада, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Илинден, Липа, Любен Каравелов, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Мир, Николай Петрини, Обел, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център, Упи V Ид. 04279.608.177

На 26.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Георги Попов, Грамада, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Мир, Обел, Упи V Ид. 04279.608.177

На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Запад, Зеленка, Иван Михайлов, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов

На 26.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград:   Ул.Свобода 1/Завод Змк/

На 26.03.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Благоевград:   Пейо К.Яворов

На 27.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Георги Попов, Даме Груев, Евтим Драганов, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Места, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Осогово, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 27.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Броди, Еленово, Запад, Марица, Пейо К.Яворов, Пи №04279.609.29, Пи №04279.609.31

На 27.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Св.Св. Кирил И Методий, Стефан Стамболов

На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Благоевград:   04279.621.103, 14-Ти Полк, V, Кв. 216 ,2 Микрорайон, Александър Стамболийски, Васил Левски, Еленово, Зарево, Имот 04279.621.147 По Кк, Местност Международно Шосе, Местност Чакалица, Полковник Дрангов, Промишлена, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара, Струмица, Тодор Александров, Чаталджа

На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Симитли:   Преспа

На 28.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Грамада, Даме Груев, Дунав, Еленово, Зеленка, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Кузман Шапкарев, Липа, Любен Каравелов, Македония, Малешево, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Мир, Николай Петрини, Огражден, Осогово, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 28.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Георги Попов, Грамада, Евтим Драганов, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Местност Под Грамадите-Ш13

На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.140.65, 04279.628.234, 04279.628.416, 04279.629.76, VII - 5799, Кв. 11, Антон Чехов, Баба Тонка, Броди, Броди, Влахина Планина, Възраждане, Възрожденска, Гемеджиите, Дойран, Заря, Кв.26, Упи Іі-9114,Упи Ііі-9115,9116, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Мутишица Е-79, Местност Опитно Поле, Местност Папльо, Местност Пенков Чифлик, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Местност Чуката, Местност Шейница, Мутишица, Огражден, Освобождение, Освобождение, Панайот Волов, Панорамен Път, Пейо К.Яворов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Перелик, Пи №04279.628.459.1, Пи №04279.629.114, Пи№04279.628.394, Кв.12, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Сергей Румянцев, Солунските Атентатори, Старо Струмско, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струга, Струга, Струма, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Упи XII-4838, Кв.8, Упи-Xiv Иупи-Xxi Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Христо Ботев, Шейница-Ш.24, Яне Сандански, Яне Сандански

На 29.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Евтим Драганов, Еленово, Зеленка, Илинден, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малешево, Места, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 29.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Св. Димитър Солунски

На 29.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.140.65, 04279.628.234, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Антон Чехов, Баба Тонка, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Влахина Планина, Възраждане, Възрожденска, Гемеджиите, Д-Р Христо Татарчев, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Крали Марко, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Мара Бунева, Менча Кърничева, Местност Армутлука, Местност Папльо, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Местност Чуката, Освобождение, Панайот Волов, Панорамен Път, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Пи №04279.628.459.1, Пи№04279.628.394, Кв.12, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Св.Св. Кирил И Методий, Солунските Атентатори, Старо Струмско, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Упи XII-4838, Кв.8, Христо Ботев

На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Благоевград:   04279.912.87, 14-Ти Полк, Акациите, Александър Стамболийски, Арсений Костенцев, Баба Тонка, Бистрица, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Воден, Георги Измирлиев, Грамада, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Кощанов, Димитър Талев, Зарево, Илинден, Калиманци, Крали Марко, Менча Кърничева, Никола Вапцаров, Орцето, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Св. Иван Рилски, Стефан Стамболов, Струмица, Ташко Малев, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Упи-III,Кв.117,Инд.№04279.612, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман

На 29.03.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Благоевград:   04279.310.3439, Антон Чехов, Арсений Костенцев, Бачо Киро, Бреза, Георги Андрейчин, Делвинска, Делвинско Дере, Еленово, Еленово, Иглика, Идент. №904279.624.18. Кв.66 По Кк На Гр. Благоевград, Ичко Бойчев, Калина, Кури Дере, Местност Чардако, Младост, Околчица, Предел, Предела, Преслав, Пролет, Св. Димитър Солунски, Синчец, Слава, Славово, Тракия, Търново, Хърсовска, Явор

На 29.03.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:   Местност Стоянов Чукар

На 29.03.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   Местност Кури Дере

На 29.03.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:   Баздо, Махала Кацарска, Местност Преслапо, Пл. 11, Поповска, Преслапо

Община Гоце Делчев  

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил И Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов Рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, Пи -778, Площада, Победа, Разпът, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет И Пета, Тридесет И Шеста, Тъпане, Упи Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Баничан

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Балдево

На 25.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Балдево:   Упи VII-97, Кв.9, Упи Ііі Кв.14

На 25.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Баничан:   Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, Упи III, Кв.31, Упи-Іv-270, Кв. 28

На 25.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Балтовици, Капсии, Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, Упи-V-183 , Кв. 30

На 25.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Брезница:   29-Ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Кв. 84, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, Упи II-682,Кв.49, Упи-Іv, Кв.82, Упи-Хvііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 25.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, Упи- Хvіі-164, Кв.11, Хvі-246, Кв.19, Хі-99,131, Кв.22

На 25.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Господинци:   Упи-Хі, Кв.1

На 25.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Драмски Път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 25.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Кръста, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - Упи-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 25.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 25.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница:   029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 25.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен

На 25.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Самоков:   Тинтява

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Пи-18021, М. Мантара

На 25.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Драма, Искър, Людмил Стоянов, Славянска, Солун, Средна Гора, Тодор Александров, Юг

На 25.03.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Брезница:   Дунав, Македония, Падарката, Софата, Туфча, Хр.Смирненски, Чарка

На 26.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Брезница:   Керанека

На 26.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Гоце Делчев:   І-181006, Мест. Ташков Мост, Алеко Константинов, Арда, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, Кв.201 Упи Іі-344, Кмет Никола Атанасов, Местност Мочура, Местност Текето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Панаирски Ливади-Продължение, Петър Сарафов, Попови Ливади, Потока, Радецки, Серес, Складова База, Стоян Петралийски, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юг, Юрий Гагарин

На 26.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Мусомища:   Местност Стопански Двор

На 26.03.2019 г. /10:30 - 13:30 ч./   На 27.03.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Панаирски Ливади-Продължение

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 10:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 10:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Теплен

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боголин:   253

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Мочура

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гърмен:   Местност Маноле

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Дряново:   Упи-I, Кв.30

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница:   Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Копривлен:   Неуточнен Адрес

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крибул:   262

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен:   Vі-138, Кв.10, Іх-108

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ново Лески

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ореше

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:   Мержането

На 27.03.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:   28028, Упи-V, Кв.2

На 27.03.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово

На 28.03.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Брезница:   Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Упи II-682,Кв.49, Ходжова Поляна, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 28.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 28.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гайтаниново:   021056 М.  ;Жингов Бряст ;

На 28.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Копривлен

На 28.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 28.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Парил

На 28.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Тешово:   Упи-Iv+106

На 28.03.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Брезница:   Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, Упи-Хvііі-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 28.03.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Драмски Път

На 28.03.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница:   Драва

Община Гърмен  

На 27.03.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Лещен:   Упи II - 273

На 29.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Дебрен:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Извън Регулация Пи 038014, Корилово, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Седма, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 29.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петдесет, Първа, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет И Първа, Шестнадесета

Община Петрич  

На 25.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Д-Р Асен Златаров, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, Маркова Скала, Местност Реката, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Самуилова Крепост, Цар Борис III

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Беласица, Валандово, Местност Яворите, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Славянска

На 25.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Кулата:   Антон Попов, Брегалница, Васил Левски, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Рила, Стефан Караджа, Цар Калоян

На 25.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кавракирово:   Местност Тополите

На 25.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Михнево:   Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджаница, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Упи  ХIII  Кв 37, Червена Скала, Шипка

На 25.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Кулата:   Антон Попов, Брегалница, Жп Кулата, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Петко Р.Славейков, Плевен, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян

На 26.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Рибник:   Горни Лаки, Трапо

На 26.03.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Кулата:   Антон Попов, Арда, Брегалница, Връх Китка, Местност Гкпп-Кулата, Плевен, Хр.Чернопеев

На 27.03.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Кулата:   Антон Попов, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Отец Паисй

На 27.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Яворница:   Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Саманлък, Христо Ботев

На 27.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Генерал Тодоров:   Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 27.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Долно Спанчево:   Местност Реката

На 27.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Кулата:   Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Черни Черници, Яне Сандански, Янтра

На 27.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Кърналово:   Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен Камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р.Славейков

На 27.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Марикостиново:   Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Засеко, Иван Вазов, Извън Регулация, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Стадион, Струма

На 27.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич:   Извън Регулация, Местност Вадата

На 27.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Монтана:   Хан Кубрат

На 27.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Ляшница Потоко, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Стопански Двор

На 27.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Рупите:   Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил И Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, Местност Корията, Местност Мерата, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тафтино, Тракия, Упи Ііі-131,Кв.7, Хр.Ботев

На 27.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Чучулигово:   000242, Стопански Двор, Голяма Нива -Кавако, Капсиди, Местност Янкулица, Трънката, Упи 4 И Пи 014012, М. Градините, Упи I-111 Кв.20

На 27.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Долно Спанчево

На 28.03.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Чучулигово:   Упи I-111 Кв.20

На 28.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Чучулигово:   Капсиди

На 29.03.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич:   Местност Вадата

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Атон, Варна, Генерал Гурко, Зографски Манастир, Местност Козлек, Одрин, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Свети Георги, Стою Хаджиев, Упи Іі, Кв.245, Цар Борис III

На 29.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич

Община Разлог  

На 26.03.2019 г. /10:45 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов

На 26.03.2019 г. /10:45 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Разлог:   15-Ти Септември, 5-Ти Километър, 61813.456.22, Бельов Баир, Гоце Делчев, Дилберов Мост, Кукурево/Бетолово, Местн.Янколова Река, Местност Бельов Баир, Местност Бетоловото, Местност Извора, Местност Катарино, Местност Кукурево, Местност Пети Километър, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Местност Реденка, Местност Скалата, Местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски, Свети Никола

На 26.03.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Разлог:   Г. Делчев

На 26.03.2019 г. /10:45 - 15:00 ч./ -  Разлог:   Гоце Делчев

На 26.03.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Разлог:   Христо Ботев

Община Сандански  

На 25.03.2019 г. /08:45 - 10:45 ч./ -  Сандански:   Асен Хадживасилев, Борис Сарафов, Охридска, Свобода, Славчо Ковачев, Яне Сандански

На 25.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Сандански:   Васил Левски, Георги Казепов, Даскал Козарев, Спас Харизанов

На 25.03.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 26.03.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 27.03.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 28.03.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 29.03.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Голешово

На 25.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Сандански:   България, Македония, Малашевска, Петър Берон, Свобода, Скопие

На 25.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Лиляново:   Стожа

На 25.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Гео Милев, Гоце Делчев, Македония, Осми Март, Плиска, Свобода, Сирма Войвода

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   България, Георги Казепов, Кочо Чистименски, Свобода, Стефан Карчев, Чудомир Кантарджиев

На 26.03.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Поленица:   Дабо, Друма, Мацкова Градина, Местност Валога, Местност Друма, Местност Мацкова Градина

На 26.03.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Сандански:   Местност Друма, Местност Мацкова Градина, Местност Хано, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Свобода

На 26.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Сандански:   Стефан Стамболов

На 26.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Сандански:   Местност Боруна

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Шар Планина

На 27.03.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Катунци:   Атанас Зайков, Бачо Киро, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Даме Груев, Иван Вазов, Никола Калъпчиев, Пейо К.Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 27.03.2019 г. /11:15 - 13:00 ч./ -  Катунци:   Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Петър Димитров, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Яне Сандански

На 27.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Местност Паркова Зона

На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Скопие

На 28.03.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Катунци:   Район Стопански Двор

На 28.03.2019 г. /11:15 - 13:00 ч./ -  Катунци:   Димо Х. Димов, Еделвайс, М.Раздол, Неуточнен Адрес, Трети Март, Хан Крум, Явор

На 28.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Местност Паркова Зона, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Пътя На Хидрострой, Свобода

На 29.03.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Сандански:   6533.206.678, Р-Н Опитна Станция

Община Сатовча  

На 26.03.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Годешево:   Бистрица, Гранит, Граничарска, Марица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Пирин, Рила, Стара Планина

На 26.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Годешево:   Бяло Море, Гранит, Граничарска, Кв.16 Парцел 496, Марица, Места, Мир, Неуточнен Адрес, Одрин, Осми Март, Предела, Рила, Розова Долина, Средна Гора

Община Симитли  

На 29.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Крупник:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Трайков, Даме Груев, Димитър Благоев, Карл Маркс, Кирил И Методий, Кресненско Въстание, Крупник, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 29.03.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Симитли:   XII-1437, XxXVII, Коматиница, Равен, Упи II-1437,Кв.19, Упи II-1437,Кв.20, Упи XVIII-437, Упи-XlII-1437,Kb.14

Община Хаджидимово  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Ловча, Общ. Хаджидимово

 

Област Кюстендил

Община Бобов дол  

На 25.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бабинска Река:   67 Упи 8, Кв.10, Іх-59, Упи VIII - 4, Кв. 2

Община Бобошево  

На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Васил Коларов

На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобошево:   Алекси Величков, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Крайречна, Лале, Ловна Среща, М.Турсуно Пи №135017, Местност Мърдище, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Пирин, Пламък, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Струма, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Ботев, Явор

На 29.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобошево:   04532.142.023 Света Богородица, Ал.Шиников, Алекси Величков, Божур, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Георги С. Раковски, Еделвайс, Ела, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Изгрев, Кирил И Методий, Лале, Местност Галенковци, Местност Миладин, Роза, Руен, Спартак, Струма, Сълза

Община Дупница  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Джерман:   207635051294

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Дупница:   324+460 До 324+840, 68789.126.41, 68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Пиперево

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Васил Левски, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Любен Каравелов, Местност Дренски Рид, Николаевска, Опълченска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Хххvi - 2262, Цар Освободител, Шейново

На 25.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Горица, Драгой Болярин, Мадара, Марков Камък, Местност Подридна, Орлинска, Отовица, Победа, Саморанска, Ул. Отовица Упи Iv И V Кв. 268

На 25.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Балкан, Верила, Дамка, Китка, Клокотница, Марица, Орлинска, Отовица, Пиротска, Саморанска

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блатино:   000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дяково:   23, Дяково, Махала Крич, Упи I-138,Кв. 10, Упи Ііі-204,205,206,Кв.20, Упи Хіv

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кременик:   XxII-98,Кв.10

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мламолово:   Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пиперево:   56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхvIII,Кв.39

На 26.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дупница:   Иван Вазов, Морава, Пени Маркет Дупница, Преслав, Страхил Войвода, Христо Грънчаров, Царичина, Шипка

На 26.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Блатино

На 26.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Васил Левски, Втори Януари, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Яворов

На 27.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:   I, Кв. 79, I,Кв.79, Втори Януари, Княз Борис I, Лоза, Отец Паисий, Пазарна, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Тютюнева Долина, Упи I,Кв. О.Т.2189-2190, Упи I,Кв.79, Хан Аспарух, Хан Крум

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Бадино:   Упи - Іі-113, Кв.21

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Бобошево:   Махала Въртен Камък

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Боровец:   II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, Упи XII-99q, Упи Xv-172, Упи-І

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Бураново:   007004, 023014, 025033, 267, Селището, Упи I-63, Кв.6, ХIII-483,Кв.50

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Джерман:   013024, 017022, 059050, VIII-419,Кв.35, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил И Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, Упи II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Дупница:   68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Крайни Дол:   III-33,43,Кв.5, Упи - VII-86, Хiх-51

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Крумово, Общ. Кочериново:   000477

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Мурсалево:   200002, 244,Кв.12, II-353,Кв.11, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пи 056021 Местност Деве Богаз, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Iv-123,Кв.15, Xvi - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Упи XII-406, Христо Смирненски, Цар Борис

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Усойка:   Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Фролош

На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Цървище:   Махала Ореевица, Цървище

На 27.03.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Джерман:   Георги Димитров

На 27.03.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Дупница:   68789.28.351, Ана Малашевска, Местност Бунищерица, Местност Сух Андък, Прогона, Свети Иван Рилски

Община Кочериново  

На 25.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Благоевград:   Упи XVIII -1365, Кв.38

На 25.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кочериново:   VII-372, Кв.4, Аврора, Баба Люба, Бачо Киро, Братя Костови, Братя Костови, Бреза, В.Вретенарски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Иван Вазов, Искър, Калин, Кокиче, Комсомолска, Крашево, М.Бангоев, М.Бангоев, М.Преображенски, Места, Оборище, Оборище, Олга Стоянова, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Сотир Карпудски, Спартак, Средна Гора, Странджа, Трети Март, Трети Март, Упи - VII ,Кв.40, Упи 14, Кв. 38, Х-301,Кв.31, Христо Сокола, Христо Сокола, Чайка, Шипка, Ятак

На 28.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, Витоша, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Комсомолска, М.Преображенски, Мусала, Никола Вапцаров, Пеньо Пенев, Свети Иван Рилски, Спортист, Трети Март, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин

Община Кюстендил  

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Никова, Махала Олтоманци, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобешино

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил:   Лъката, Махала Оспротива

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гурбановци

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Коприва

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кутугерци

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кършалево

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Полетинци

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно:   020019, Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Трекляно:   Махала Центъра

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Церовица:   Махала Бело Камене

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чудинци

На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил

На 26.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Уйно

На 26.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Никова, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 26.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

Община Сапарева баня  

На 25.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 26.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 27.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 28.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 29.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Сапарева Баня:   Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, Местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, Упи Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92

 

 

 

 

 

Област Ловеч

Община Априлци  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 25.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Кв Зла Река Местност Стоилите, Салапийска/Зла Река/

На 25.03.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Салапийска/Зла Река/

На 26.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Възрожденска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Радевска/Зла Река/, Чуклата/Ново Село/

На 26.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Априлско Въстание/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Кв.Ново Село, Ново Село/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Търговска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

На 27.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Соколска/Острец/

На 27.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Вълко Йонков/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Кв.Ново Село, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Ново Село/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

На 28.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Местн.Мачковци

Община Летница  

На 26.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Крушуна:   Александър Ганчев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Крайбрежна, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Моню Ив.Минев, Неделчо Котев, Цветан Петров

Община Ловеч  

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч:   00028л500л320, Бабахлан, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Делиорман, Зелен Здравец, Иван Вазов, Иван М.Пенчев, Иван Т.Генчевски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Ил.Цонев, Райна Княгина, Свети Кирил И Методий, София, Стефан Караджа, Тинко Иванов, Тотьо Иванов Орешаров, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

За периода 25-26.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Ловеч:   Хан Кубрат

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч:   Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С.Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, Местност Горни Каменец, Местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Горно Павликене:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Майренец, Местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Изворче:   Местност Горен Бабаковец

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Къкрина:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-Ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С.Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил И Методий, Ловджийска, Марин П.Луканов, Мария Сиракова, Местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Военно Поделение, Местност Бабаковец, Местност Клетища, Местност Сливек, Южна Индустриална Зона

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Прелом:   Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С.Раковски, Местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Христо Ботев

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Сливек:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Прелом:   България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 25.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дойренци:   Александър Стамболийски, Барата, Дунав, Недялко Русинов, Никола Й.Вапцаров, Софроний Врачански, Тодор Каблешков, Тодор Киров, Хан Крум

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Доктор Петър Берон, Искър, Княз Александър I Батемберг, Патриарх Евтимий, Свети Иван Рилски, Свети Климент Охридски, Спартак, Стефан Стамболов, Тракия

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Нов Живот

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Голец:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Карапанчев, Кирил И Методий, Княз Борис Първи, Кокиче, Лале, Лиляна Бърдарова, Люлин, Мах.Оломан, Мах.Пазар Дере, Никола Григоров, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара Планина, Теменуга, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Фиденков, Цар Симеон

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Киркова Махала:   България

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Микре:   Божко Божков, Бранище, Бузлуджа, Бялка, Васил Героя, Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Георги Иванов, Димитър Комитата, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Илия Вълков, Калето, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Команското, Местн.Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пенчо Боевски, Пеньо Пенев, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Руен, Семо Стоянов, Стаевска, Старшина Тарасов, Тодор Кочовски, Тонко Биволчето, Христо Ботев, Христо Краев, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Соколово, Общ. Ловеч:   България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Еленджик, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Местност Бялка, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски

На 25.03.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Ангел Кънчев, Георги С.Раковски, Търговска, Цар Освободител

На 25.03.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Младост, Червен Бряг

На 25.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Александър Стамболийски, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Димитър Аджарски, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Тодор Киров, Търговска, Хан Крум

На 25.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ -  Пк Елтос

На 25.03.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Местност Ямата

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Петър Петров Шантропов, Райна Княгиня, Тинтява, Трети Март, Хаинбоаз, Христо Цонев

На 26.03.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Васил Героя, Габрака, Искър, Пано Рогозаров, Пирин, Пладнище, Райкова Кошара, Ракита, Чуклата

На 26.03.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Безименна, Васил Левски, Местност Печковец, Митропол.Дионисий Ловчански, Никола Цвятков, Сирко Станчев

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Волов, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Инж.Павел Петров, Крайполе, Тодор Каблешков, Черна Река

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Соколово, Общ. Ловеч:   Местност Бялка

На 27.03.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Васил Джабарски, Витоша, Гозница, Иван Вазов, Ната Стоянова, Синчец, Цар Иван Александър, Юрий Гагарин

На 27.03.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Здравец, Местност Полето, Могилата

На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Белия Път, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки Път, Панайот Волов, Панайот Хитов, Хаджи Димитър, Централна

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горан:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д.Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   43952.14.25 М.  ;Отсреща ;, Плевенско Шосе

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Лиляна Бърдарова, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Петър Берон, Плиска, Пясъка, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владиня:   Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 28.03.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Витоша, Възрожденска, Гозница, Иван Вазов, Момина Сълза, Тодор Чернев, Юрий Гагарин

На 28.03.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Здравец, Мизия

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Гено Димов, Кирил Павлов, Леге, Любен Каравелов, Оборище, Осъм, Райна Княгиня, Свети Кирил И Методий, Средна Гора, Страцин, Съединение, Трети Март, Цар Калоян

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Голец:   Мах.Оломан

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Микре:   Васил Героя

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Соколово, Общ. Ловеч:   България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Еленджик, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски

На 29.03.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Ген.Гурко, Търговска

На 29.03.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Княз Александър I Батенберг, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска

На 30.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Димитър Пъшков, Иларион Макариополски, Никола Петков, Оборище, Търговска, Хан Крум

Община Луковит  

На 25.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 25.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 26.03.2019 г. /12:30 - 15:15 ч./ -  Луковит:   44327.203.32, Александър Теодоров-Балан, Будевец, Васил Левски, Георги С.Раковски, Димитър Димов, Кирил И Методий, Козлодуй, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски

Община Тетевен  

На 26.03.2019 г. /10:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   Пладнището

На 26.03.2019 г. /10:45 - 16:30 ч./ -  Тетевен:   Бели Вит, Пладнището

На 26.03.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, М-Ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 26.03.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Лесидрен:   Местност Панковски Колиби

На 26.03.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, 005041, 72343.31.148, 72343.31.208, Бабинци, Гечовото, Конски Дол, Махала Гечовото, Местност Дунчовото

На 27.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Емил Марков, Иван Вазов, Костина, Лальо Пеев, Марин Мръвков, Марин Урманов, Паца Нейкова, Пеновото, Романов Дол, Усин Керим, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 27.03.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   Атанас Некович, Безименна, Кардан, Крачун Иванов, Махала Равнище, Прокоп, Симеон Куманов, Стефан Павлов, Христо И К.Цакови, Чаира

На 28.03.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Лесидрен:   Местност Гаджов Дол, Местност Ношаря, Местност Панковски Колиби, Местност Площа, Стара Планина

На 29.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дивчовото:   Мах.Зеленика

Община Троян  

За периода 25-26.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Бреза, Васил Христов, Гробарска, Мерата, Местност Поляната, Орех, Петър Стойков, Поникът, Първи Май, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна

На 25.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Голяма Желязна:   Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Разсадищата, Стамен Мирчев

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Борима:   Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С.Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап.Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Герман:   Хан Крум/31-ва/

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Голяма Желязна:   15703.44.5, Август 1926 Г., Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Испирско, Мах.Козуря, Мах.Лъките, Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мах.Чербин, Мах.Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Калник, Мах.Шарбан, Мест.Стопански Двор, Местн.Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан

На 25.03.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./   На 27.03.2019 г. /15:15 - 15:45 ч./ -  Дълбок Дол:   Иван Дончев

На 25.03.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./   На 27.03.2019 г. /15:15 - 15:45 ч./ -  Лешница, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Балкан, Васил Левски, Витоша, Дунав, Иван Вазов, Иван Марков Марковски, Искър, Кап. Илия Цанков, Кокиче, Любен Каравелов, Минко Раевски, Осъмска, Рила, Свети Иван Рилски, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море

На 25.03.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./   На 27.03.2019 г. /15:15 - 15:45 ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Балкан, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Венец, Ганко Стойнов, Георги Димитров, Джура, Дъб, Илия Маринов, Кастроне Состра, Кънчо Христов, Любен Каравелов, Осъм, Руен, Сергей Румянцев, Стойко Петков, Тинко Симов, Христо Начевски, Христо Смирненски, Цанко Ненов

На 25.03.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Божур, Бор, Бреза, Васил Христов, Дъб, Лале, Мерата, Орех, Петър Стойков, Поникът, Ракита, Средни Дял

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Атанас Хасъмски, Вилна Зона, Мах.Баба Стана, Мах.Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 27.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 27.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

На 27.03.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Сеновоза

На 28.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов, Мах.Голяма Рибна

На 28.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов, Христо Смирненски

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско:   Местн.Габърска

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Длъжковска

На 29.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Врабево:   Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

На 29.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Централна, Шарбан

На 29.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Врабево:   Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленинград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Минко Карата, Москва, Нено Даракчиев, Никола Пънков, Раздоле, Стара Планина, Христо Ботев

На 29.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Дунав

Община Угърчин  

На 26.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Георги Бенковски, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 25.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Иван Вазов, Кирил И Методий, Колевска, Кьосовска, Марковска, Моновска, Нечовска, Никола Д. Петков, Палангурска

На 25.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Корканска, Московска, Паисий Хилендарски, Последна, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 26.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Лесидрен:   Местност Берча

Община Ябланица  

На 25.03.2019 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Батулци:   Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Иван Вазов, Йото Диков, Местност Мечовец, Местност Сух Дол, Мишкарете, Панайот Волов, Пею Яворов, Присоето, Първи Май, Свети Кирил И Методи, Слатина, Стефан Караджа, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 25.03.2019 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Дъбравата:   Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 27.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Батулци:   Иван Вазов, Йото Диков, Местност Мечовец, Пею Яворов, Присоето, Свети Кирил И Методи, Стефан Караджа, Христо Смирненски

 

Област Монтана

Община Бойчиновци  

На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Брод:   Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гео Милев, Георги Димитров, Дамян Димитров, Извън Регулация, Каменодолска, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Септемврийци, Столетов

Община Вълчедръм  

За периода 25-26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм:   Веселец, Вола, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Елин Пелин, Искър, Китка, Ленин, Малчика, Методи Попов, Мусала, Никола Кръстев, Петър Попов, Първи Май, Совата, Стефан Караджа, Суворов, Терешкова, Толбухин, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Черно Море

За периода 27-29.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Разград, Общ. Вълчедръм:   Двадесет, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Пета А, Петдесет И Две, Петдесет И Две-А, Петнадесет, Първа, Първа А, Седемдесет И Едно, Седемдесет И Три, Седма, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет И Девет, Шестдесет И Девета А, Шестдесет И Четири

Община Георги Дамяново  

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дълги Дел:   Девета, Десета, Осма, Първа, Седма, Шеста

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дива Слатина:   Главна, Пета, Трета

Община Лом  

За периода 25-29.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Васил Левски, Пирот, Хаджи Димитър

На 25.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Ковачица:   Втора, Двадесет И Едно, Извън Регулацията, Осма, Пета, Петдесет И Седем, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Едно, Тридесет И Седем, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Четвърта, Четиридесет, Шестдесет И Едно

На 25.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Трайково:   Арда, Ветрен, Горан Никифоров, Димитър Гаврилов, Дунав, Иван Тодорин, Извън Регулацията, Искър, Местност Сондите, Петко Р. Славейков, Трайко Попов, Хаджи Димитър, Цар Шишман, Черно Море

На 25.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ковачица:   Втора, Двадесет, Извън Регулацията, Осма, Пета, Петдесет И Едно, Седма, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Шест, Шеста, Шестдесет И Едно

Община Медковец  

На 26.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Медковец:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Антим Първи, Антон Димитров, Бузлуджа, Георги Димитров, Кирил И Методи, Неофит Рилски, Оборище, Поп Андрей, Райко Даскалов, Рангел Симеонов, Септември, Стамболийски, Христо Ботев, Чомаков, Ъгъла С Ул. Бузлуджа И А. Димитров, Янтра

На 26.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Медковец:   Георги Димитров, Дунав, Охрид, Пролетарска, Христо Смирненски

На 27.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Медковец:   Арда, Бузлуджа, Възраждане, Георги Димитров, Калоян, Методи Подойнишки, Найден Биволарски, Неофит Бозвели, Оборище, Поп Андрей, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Крум, Чаталджа, Янтра

На 27.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Медковец:   Александър Батемберг, Дано Опинчев, Ивайло, Иван Кулин, Иван Шишман, Кирил Рацов, Миленчо Ванов, Огоста, Панайот Волов, Патриарх Евтими, Самуил, Христо Ботев, Цар Симеон

На 28.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Медковец:   Андрей Конов, Антим Първи, Борис Дяволски, Васил Левски, Видинска, Георги Димитров, Дано Опинчев, Извън Чертата На Селото, Константин Величков, Майор Ванков, Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Тодор Данков, Христо Ботев

На 28.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Медковец:   Георги Димитров

Община Монтана  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белотинци:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Тринадесета, Шеста

На 25.03.2019 г. /12:00 - 13:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   48489.22.482, 48489.6.647, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка/М.Веренишки/, Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димчо Дебелянов(П.Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Извора(Б.Бистрица), Извън Регулация, До Гр.Монтана, Извън Регулацията, Калето, Клокотница(Г.Михайлов), Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Черковна(Иван Бобанов)

На 25.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Веренишка(М.Веренишки), Извън Регулацията, Парта, Семчин Дол

На 26.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Александър Стамболийски, Бул. А. Стамболийски - Ул. Д. Подвързагов, Елин Пелин(Жданов), Местност Лазарова Воденица, Пъстрина, Филип Станиславов, Христо Смирненски

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Александър Стамболийски, Бул. А. Стамболийски - Ул. Д. Подвързагов, Елин Пелин(Жданов), Местност Лазарова Воденица, Пъстрина, Филип Станиславов

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Смоляновци:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Байкал, Бор, Братя Миладинови, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кирил И Методий, Лика Рачин, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Махала Блатото, Славейко Горанов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Чайка

На 27.03.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Монтана:   Алеко Константинов, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Трети Март(Г.Димитров), Упи III Кв. 121

На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Бойчиновци:   216023, 23-Ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, Извън Регулацията, Кирил И Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин

На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Долно Белотинци:   460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Извън Регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Х-242 Кв.31, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Ерден:   000010, 080068, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 Местност Гламата, 48489.4.502, 48489.4.567 И 48489.4.495, Жеравица, Извън Регулацията, Пи 48489.2.537

Община Якимово  

За периода 25-29.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Комощица:   Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

 

Област Перник

Община Брезник  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Видрица:   Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв.17

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гигинци:   Упи Хіv-219, Кв.22

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, Упи Іv-105, Кв.40

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ноевци

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Селищен Дол

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Сопица

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Конска:   Упи Ііі-202, Кв.6

На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Конска:   Iv-310,311

На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Глоговица

На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Лялинци:   I-259 Кв.13, Упи VII-115 Кв.26

На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Трън:   Имот 000697 Стопански Двор, Мах.Ахчийски Кошари, Мах.Кошарите

Община Ковачевци  

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сирищник

Община Перник  

На 25.03.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Арчар, Васил Левски, Железни Заводи, Захари Зограф, Калкас, Караманица, Куциян

На 25.03.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Кристал Блокове, Люлин, Найчо Цанов, Отец Паисий, Палма, Ралица, Света Петка, Средец

На 25.03.2019 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Егреците

На 25.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Леденика, Мах.Шестакова, Местн.Буката/И.Р./, Одеса, Пороя, Разсадника, Струма, Христо Ботев, Христо Проданов, Юрий Гагарин

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./   На 27.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 28.03.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Брезник:   Цвета Лумбарова

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./   На 27.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 28.03.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Даскалово:   Втора

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./   На 27.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 28.03.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Драгичево:   Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./   На 27.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 28.03.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Мърчаево:   Мърчаево Пи 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./   На 27.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 28.03.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Перник:   Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Ганьовец, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./   На 27.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 28.03.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Рударци:   1452, 3-Ти Март, Vi-001267 Кв.82, XVIII-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Бистрица, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Места, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, У111-904, Кв.29, Ул.Вардар/Ул.Силистра, Упи Lxxxiv-2229,Кв.21., Упи І-1427 Кв.80б, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./   На 27.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 28.03.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дома, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Упи II-456 Кв.39, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./   На 27.03.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./   На 28.03.2019 г. /16:45 - 18:00 ч./ -  Студено Буче:   Стефан Караджа

На 26.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Батановци:   3ти Март, Бела Вода, Бл Дцз Васил Коларов, Граово, Мах.Трънска И Кащерова, Св.Св.Кирил И Методий, Свети Спас

На 26.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Перник:   Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Бела Вода, Ботьо Петков, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Клокотница, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Мъглиж, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Света Гора, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Симеон

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 18:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 18:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Мърчаево:   10-та

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Големо Бучино:   Арбова, Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кошеве, Кракра, Люлин, Македония, Нарцис, Перник, Република, Рутеш, Скачок, София, Струма, Упи VIII-184 Кв.48, Упи Xxiv Кв. 39, Шефтена, Яланджийска, Ясен

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Драгичево:   559, М. Черешите, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, Упи VIII-1426, Физкултурна, Черни Връх, Янтра

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Мало Бучино:   Люлин/2-ра/

На 27.03.2019 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 18:00 ч./ -  Драгичево:   559, М. Черешите, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Здравец, Ивайло, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, Упи VIII-1426, Черни Връх, Янтра

На 27.03.2019 г. /08:30 - 18:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 18:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Перник:   Бучински Път

На 28.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Васил Левски, Голо Бърдо, Захари Зограф, Калкас, Караманица, Кристал Блокове, Куциян, Луда Яна

На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Батановци:   Александър Стамболийски, Батан Войвода, Васил Левски, Граово, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Св.Св.Кирил И Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 29.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Перник:   1-ва, 103, 104, 105, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, Балканджи Йово, Батак, Бродо, Димова Махала, Елена, Кв. Радина Чешма, Упи 110, Кад. Район 623, Козлодуи, Къкринско Ханче, Мадара, Парижка Комуна, Перущица, Пирдоп, Преслав, Радина Чешма, Радина Чешма  Имот 611-406, Република, Рудничар, Св.Св.Кирил И Методий, Силистра, Стара Тева, Струма, Тева, Тева /Къщи/, Търново, Христо Смирненски, Чипровско Въстание

На 29.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Перник:   1-ва, 2-ра, 6-Ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Бели Брег, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Етрополе, Златица, Изток, Илия Бешков, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Рудничар, Русе, Самоков, Св.Св.Кирил И Методий, Свищов, Севлиево, Стара Загора, Стара Чешма, Струга, Твърди Ливади, Троян, Трявна, Търговище, Упи 2,Кв.202, Физкултурна, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шумен

На 29.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Перник:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Берковица, Битоля, Болград, Брайла, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, Кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Троян, Трън, Угърчин, Упи V Кв.7 Кв.Рудничар, Цанко Церковски, Шумен

На 29.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Перник:   Балчик, Битоля, Брайла, Брацигово, Дубровник, Есперанто, Одрин, Охрид, Проучване, Рудничар, Упи V Кв.7 Кв.Рудничар

Община Радомир  

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гълъбник:   Кв.25 Упи Xііі-353

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владимир:   Пи 149 Кв,14

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кленовик

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Жедна

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Касилаг:   Упи Ііі-230, Упи Хіv-191

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Беланица

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Бобораци:   XIII-216 ,Kw.31, Ііі - 323 Кв.26, Упи V-219,Kw.32, ХvIII-136, Кв.23

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Извор, Общ. Радомир:   Кв.1,Упи Хіv, Махала Канджулица, Парцел V-220, Кв.12, Упи II-492 Кв.41, Упи Vi-332 Кв.39, Упи Vi-441, Упи VII-69, Кв.13

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Кошарите:   П-Л VII-117, Кв.18, Упи Vііі,Кв. 17

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Негованци:   Vi-355, Упи-130 Кв.37

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Поцърненци:   Махала Калугерски Чифлик 65

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Прибой

На 26.03.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Извор, Общ. Радомир:   Кв.1,Упи Хіv, Парцел V-220, Кв.12, Упи II-492 Кв.41, Упи Vi-332 Кв.39, Упи Vi-441, Упи VII-69, Кв.13

На 26.03.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Житуша:   П-Л Іv Пл.№711, Кв.56, Упи V-675,Кв.52, Упиvі

На 26.03.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Кленовик:   II-169,Кв.15, Vi-5, Кв.20

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борнарево:   Упии I-066007 Кв.66

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копаница

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник:   Бившо Ткзс

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Железничарска

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Планиница, Общ. Перник:   П-Л Ххіі, Кв.14, Упи I-108, Кв.1

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Радомир:   Мах.Арбанас

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник:   Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:   VIII-388, Кв. 31, Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

На 26.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:   VIII-388, Кв. 31, Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Стража

На 26.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Радомир:   Помпи Темелково

Община Трън  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Трън:   Александър Стамболийски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Георги Димитров, Младост, Мосаловска, Петко Д. Петков

На 26.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Горна Мелна:   87

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Джинчовци

 

Област Плевен

Община Белене  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деков:   Александър Стамболийски, Варна, Васил Левски, Владимир Попов, Димитър Благоев, Здравец, Малина, Милан Василев, Неделчо Георгиев, Свещеник Владимир Попов

На 26.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Белене:   Бенковска, Опълченска, Свищовска, Филип  Станиславов, Шипка

На 26.03.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Белене:   Бенковска, Епископ Евгени  Босилков, Милин Камък, Митническа, Опълченска, Синчец, Страцин

На 28.03.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Татари:   Алеко Константинов, Васил Коларов, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Н.Й.Вапцаров, П.Р.Славейков

На 28.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Татари:   Алеко Константинов, Бузлуджа, Дойран, Кирил И Методий, Крум Тончев, Н.Й.Вапцаров, П.Р.Славейков, Радецки, Слави Алексиев, Странджа, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

Община Гулянци  

На 25.03.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Бръшляница:   9-Ти Септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Голо Бърдо, Дунав, Иван Рилски, Инж Г И Вълков, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Райко Даскалов, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител

На 26.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ -  Ленково:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Ген.Вл.Заимов, Генерал Столетов, Гео Милев, Дунав, Еделвайс, Жасмин, Иван Вазов, Иглика, Кайлъка, Карамфил, Кокиче, Коприва, Коста Златарев, Ленко Нанков Мишев, Москва, Нарцис, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, С.Ленково, Синчец, Стара Планина, Терасите, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 26.03.2019 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Бръшляница:   9-Ти Септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Голо Бърдо, До Стадиона Упи II- 92 И III- 92, Дунав, Иван Рилски, Инж Г И Вълков, Кирил И Методий, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител

На 26.03.2019 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Ленково:   Александър Стамболийски

Община Долна Митрополия  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брегаре:   Георги Димитров, Искър, Пролетарска, Христо Ботев

На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горна Митрополия:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Кирил И Методий, Марагидик, Мургаш, Панайот Хитов, Раковски, Родопа, Сливница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

Община Долни Дъбник  

На 28.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Долни Дъбник:   Балкан, Бр Миладинови, Гоце Делчев, Кирил И Методий, Македония, Сергей Румянцев, Струма, Тунджа, Царевец

Община Искър  

На 27.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър:   Априлов, Бенковски, Васил Левски, Велинград, Вит, Волов, Георги Димитров, Корейска, Кънчо Илиев, Петрохан, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трявна, Хаджи Димитър

На 27.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър:   Ас Халачев, Васил Коларов, Велико Търново, Лиляна Димитрова, Райко Даскалов, Трифон Ангелов, Христо Смирненски

На 27.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър

Община Кнежа  

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Арда, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Йорданка Чанкова, Малчика, Осъм, Паисий Хилендарски, Яне Сандански

На 25.03.2019 г. /10:30 - 14:15 ч./ -  Кнежа:   Батак, Драва, Кирил И Методий, Марин Боев, Местност Град Кнежа, Местност Мерата, Опълченска, Пи 083025, Шипка

На 29.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Кнежа:   Васил Априлов, Георги Димитров, Иван Бонов, Охрид, Пею Тодоров, Стражин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 29.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Димитър Бутански, Кирил И Методий, Козлодуй, Марин Боев, Маршал Толбухин, Никола Петков, Рила, Родопи, Стефан Цанов

Община Левски  

На 25.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Обнова:   Б.Анастасов

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Владимир Заимов, П.К.Яворов, Патриарх Евтимий, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Христо Смирненски

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Антим I, Владимир Заимов, Димитър Грънчаров, Захари Стоянов, П.К.Яворов, П.К.Яворов, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Антим I, Васил Левски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Грънчаров, Захари Стоянов, П.К.Яворов, П.К.Яворов, Патриарх Евтимий, Свобода, Сергей Румянцев, Цар Симеон

Община Никопол  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол:   Ал Стамболийски, Вела Пеева, Витоша, Гео Милев, Елин Пелин, Кирил И Методий, Крайна, Люлин, П Волов, Раковска, Стара Планина, Фридрих Енгелс, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чапаев

На 27.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол:   23-Ти Септември, 9-Ти Септември, Асен Златаров, Връх Ком, Г Димитров, Д.Чинтулов, Евлоги Ангелов, Ив Вазов, Искър, Л Димитрова, Любен Дочев, Мусала, П Евтимий, Стефан Караджа, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдарци, Шипка

На 29.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дебово:   1-Ви Май, Ангел Мушатов, Г Димитров, Искър, Лиляна Димитрова, Н Й Вапцаров, Пирин, Росица, Цар Калоян, Чайка

Община Плевен  

На 25.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Плевен:   Букурещ, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, К.Охридски/Карл Маркс/

На 25.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ралево:   028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил И Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 25.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен

На 25.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брестовец:   Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св.Св.Кирил И Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 25.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен:   Ал.Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил И Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, Упи-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 25.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горталово:   071020- Местност Сушица, 078002, Vi-87 Кв.3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен:   Алабин, Варна, Васил Левски, Иван Вазов, Латинка, Места, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Полтава, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чернялка, Шипка, Янтра

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горталово:   078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица:   Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 25.03.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Берковица, Владимир Бурмов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Сторгозия

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Кайлъка, Кайлъшка, Местн.Кайлъка

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Радишево:   Местност Стража

На 25.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Г.С.Раковски, Константин Величков, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Парашкев Цветков

На 25.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Плевен:   Беласица, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Катя Попова, Проф.Илия Бешков, Радецки, Руй, Средна Гора, Христо Ботев

На 26.03.2019 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:   Брацигово, Велико Търново, Огоста, Русе/Д-Р Бешев/

На 26.03.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Плевен:   Георги Бенковски, Георги Костадинов, Иван Вазов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Янко Забунов

На 26.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Местн.Плочата, Плочата

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица:   Ал.Стамболийски, Асен Златаров, Бачо Киро, Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кирков, Георги Кочев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Марица, Москва, Отец Паисий, Подполк Николае Нанкович, Подполк Николае Нанкович, Прогрес, Редник Грегоре Йон, Редник Грегоре Йон, Скобелев, Струма, Филип Тотьо, Христо Ботев

На 26.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бохот

На 26.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Плевен:   Сторгозия

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:30 - 12:45 ч./ -  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Западна Индустриална Зона, Кара Колю, Местн.Западна Идустриална Зона

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:45 ч./ -  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр., Западна Индустриална Зона, Кара Колю

На 26.03.2019 г. /12:45 - 13:45 ч./ -  Плевен:   12-Ти Август, Индустриална Зона, Кара Колю

На 26.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Георги Домусчиев, Иван Миндиликов

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бохот:   1-Ви Май, Ал. Стамболийски, Васил Левски, Вит, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Осъм, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Струма, Трайчо Костов, Христо Ботев

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, К.Охридски/Карл Маркс/, Осогово, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Фридрих Енгелс, Христо Ботев, Христо Ясенов

На 27.03.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр., Западна Идустриална Зона, Западна Инд Зона, Индустриална, Монтажник

На 28.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Катя Попова, Руй, Христо Ботев, Шар Планина

На 29.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен:   Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Местн.Табакова Чешма 1, Местн.Табакова Чешма Iv, Местност Табакова Чешма, Табакова Чешма Iv, Цигански Лозя

На 31.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Упи-XxxII-652.690, Кв.617

Община Червен бряг  

На 25.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:   Антим, Васил Левски, Г Бенковски, Г Бенковски, Ж.П.Фонд  Жилища-Ж.П.Гара, Иво Попович, Искър, П.Р.Славейков, П.Р.Славейков, Паисий, Паисий, Перник, Софроний Врачански, Струга, Тулча, Тулча, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Шейново

На 25.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг:   23 Септември, Vі-2017, Ангел Кънчев, Антим, Безименна, Бунджовица, Бунджовица, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Г.С.Раковски, Горник, Дойран, Екзарх Йосиф, Ж.П. Фон Жилища - Иск Депо, Ж.П. Фонд Жилища - 7 Жп Сек, Жк.Победа Кв.62, Златна Мина, Златна Панега, Иван Вазов, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Княз Борис I, Княз Борис I, Княз Борис I, Княз Борис I, Княз Борис I, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Мадара, Местност Ежков Връх, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, П.К.Яворов, Паисий, Панайот Волов, Плиска, Победа, Победа, Победа, Победа, Победа, Победа, Радомирска, Радомирска, Станке Димитров, Станке Димитров, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Тома Петков, Тунджа, Търговска, Търговска, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Кубрат, Християнска, Християнска, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Шипка, Яне Сандански, Яне Сандански

На 25.03.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Червен Бряг:   V 291 Кв 61, Ал Стамболийски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Митко Палаузов, Охрид, Панайот Волов, Сава Младенов, Тунджа, Християнска, Цар Симеон

На 27.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:   951.244, 951.420, Дунав, Маркова Могила, Упи 139001

На 28.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Девенци:   Местност Девенски Камък

На 28.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Койнаре:   Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бузлуджа, В.Коларов, В.Левски, Владимир Поптомов, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, Милчо Симеонов, Родопа, Христо Смирненски

На 28.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Червен Бряг:   Маркова Могила

На 28.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Чомаковци:   Г С Раковски

 

София - област

Община Божурище  

На 25.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Пролеша:   Лале, Упи III-040059, Христо Ботев

На 26.03.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Гурмазово:   XXIII-82 Кв.32, Пи 001019 М. Матерка, Упи Іv-38, Кв.4

На 26.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Божурище:   Бор, Витоша, Девети Май, Европа, Жилища, Мура, Пирин, Пролет, Упи I, Кв. 76, Упи VIII-Кв.20, Упи Ііі-Общ., Кв.19, Хан Аспарух

На 26.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Божурище:   Европа, Ктп Булет, Максим Горки, Упи X-48 Кв 6, Упи Xxx-70, Кв.8, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

Община Ботевград  

На 25.03.2019 г. /08:00 - 13:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Извор, Княз Борис I, Сан Стефано, Стефан Караджа, Трети Март, Шести Септември

На 25.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   003036, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-16-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-4-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Стубеля, Упи Iv-737.75, Упи Xlv-1283,Кв.1,В.З Зелин, Цанкинска Воденица, Чеканица, Чеканица

На 25.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 25.03.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   България, Георги С.Раковски, Мургаш, Сан Стефано, Стефан Стамболов, Хан Крум

На 25.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 26.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 29.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона, Лозята

На 25.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски, Васил Левски, Сан Стефано, Стамен Панчев, Стефан Караджа, Шести Септември

На 25.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград:   Бенковска, България, Васил Левски, Захари Стоянов, Княз Борис I, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Трети Март

На 25.03.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Правец:   Бор

На 25.03.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Разлив

На 25.03.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   България, Райна Княгина, Сан Стефано, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Хан Крум

На 25.03.2019 г. /13:15 - 14:30 ч./ -  Ботевград:   Зад Зрч, Индустриална

На 26.03.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Бенковска, Васил Левски, Георги С.Раковски, Захари Стоянов, Искър, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Хан Крум

На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски, България, Гурко

На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   III-709,Кв.38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев

На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Скравена:   Койдановец

На 26.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Александър Стамболийски, Божко Божилов, Гаврил Брънчов, Гълъб Войвода, Цар Иван Шишман

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:   Армеец, България, Витиня, Витиня, До Сграда Ткзс, Зад Зрч, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Идентификатор 05815.305.1.117, Индустриална, Индустриална Зона, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Местност Тръстеник, Парка, Павилион, Пик

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Боженица:   319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Близнаковци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Дончовци, Махала Кръста, Махала Мурта, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Упи Xi-71,Кв.7, Х-38, Кв.41

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гурково, Общ. Ботевград:   Пи №027070, Упи Хіv-191, Кв.48

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Краево:   Махала Маринков Рът, Махала Славополе, Упи III-25 Кв. 4

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Липница, Общ. Ботевград:   За Провеждане На 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Новачене, Общ. Ботевград:   III-709,Кв.38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Местност Камен Дол, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Упи Ix-238 Кв.12, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Радотина:   Местност Дръстила, Пи №055008

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рашково:   Махала Белчово, Махала Габровница

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Скравена:   000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-Ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап.Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К.Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах.Диловска И Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, Пи №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда На Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил.Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Упи VII-266, Кв.9, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Врачеш:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил И Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мерощица, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-Ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Захари Стоянов, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Ботевград:   16-Ти Ловчански Полк, 1866 Година, Бензиностанция, Бенковска, Божко Божилов, България, Васил Левски, Витиня, Витоша, Георги С.Раковски, Гурко, До Автогара, Захари Стоянов, Илия Стоянов, Индустриална, Искър, Мургаш, Оборище, Освобождение, Райна Княгина, Сан Стефано, Саранск, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Трети Март, Хан Крум, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

На 26.03.2019 г. /12:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:   България, Зпп 2, Индустриална Зона Помпа

На 26.03.2019 г. /12:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Трудовец:   Местност Могилата

На 26.03.2019 г. /14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:   Местност Тръстеник

На 26.03.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:   Армеец, България, Витиня, Витиня, До Сграда Ткзс, Зад Зрч, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Идентификатор 05815.305.1.117, Индустриална, Индустриална Зона, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Парка, Павилион, Пик

На 27.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   България, Освобождение, Саранск, Трети Март

На 27.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Индустриална, Цар Иван Шишман

На 28.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Балканска, Захари Стоянов, Люлин, Опълченска, Рудината, Стара Планина, Трети Март

На 28.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   16-Ти Ловчански Полк, Адмирал Фьодор Ушаков, Бенковска, Георги С.Раковски, Захари Стоянов, Седемнайсти Ноември, Хан Крум

На 28.03.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Правец:   Iv, Кв.9, Iv-6393, Vi,Кв.2, Vi-179, Кв.104, VII,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Живковска, Махала Манастирица, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Стилковски Рът, Местност Топилата, Местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, Упи 225 Кв. 110, Упи III-862  В. 50, Упи Х  Кв.57, Упи Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 28.03.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Разлив:   Махала Маргинска

На 29.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс, Местност Широко Ливаде, Орхание, Стара Планина

Община Годеч  

На 27.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Шума

На 27.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Годеч:   Градина, Грамада, Ком, Люляк, Ракета, Свобода, Теменуга

На 27.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мургаш:   Упи XIII- 96  Кв.10

На 28.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Мургаш

На 28.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мургаш:   Упи Хіі-17,Кв2

Община Драгоман  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драгоман:   Акация, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Гео Милев, Граничар, Искър, Космонавт, Международно Шосе, Никола Й.Вапцаров, Пирин, Стара Планина, Стефан Стамболов, Цар Симеон Велики, Чепън

На 25.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Големо Малово:   Упи І-340,Кв.32а, Упи Хi-92,Кв.15

На 25.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман:   Велчова Завера, Кольо Фичето, Никола Й.Вапцаров, Синчец, Стефан Стамболов, Христо Ботев, Цар Симеон Велики

На 26.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драгоман:   Акация, Велчова Завера, Кв.81,Упи І, Отец Паисий, Пирин, Синчец, Стефан Стамболов, Христо Ботев, Цар Симеон Велики, Шести Септември

Община Елин Пелин  

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Ботевград:   Витиня

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Григорево:   Упи III -283 Кв.20

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Елешница, Общ. Елин Пелин:   046008, 615, 654, 662, I-914, 33 А, Iх-191, Кв.34, V-162, Кв.33, Землището На С.Елешница, Имот №919, Извън Регулация, Местност Равно Расте, Мтп Зора, П-Л Iv-263, Кв.19, Парцел Хіі-385, Кв.39, Пи 101 В I-ва Част, Пи 364, Пи №913, Упи I-861 Кв.34а, Упи XVII - 205, Кв.35, Упи Х-43, Кв.6, Упи Хіі-121, Кв.15

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Желява:   24-Ти Май/Георги Димитров/, 29204.7604.17, Xx-300,Кв.32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил И Методий, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, Пи -098018, Пи № 72, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Потоп:   048064,  М. ;Прекръсте ;

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Чурек:   II-266,Кв 4, Местност Жерково, П-Л Xvi-256, Кв.30, П-Л Хi-275, Кв.4

На 28.03.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Упи Xv 042023 133, Xi-1764, София, Упи  I-15005, Кв.164д

На 28.03.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:   Витоша, Местност Пазарски Път, Сердика, Упи XIII-9, Кв.4, Упи Ііі-І, Кв.58-Псд, Хан Аспарух

На 28.03.2019 г. /10:15 - 14:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:   Iх-Общ,Кв.57, Vi,Кв.55, VIII Кв. 55, VIII Кв.57, Xi-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Иглика, Искър, Кв.57 Парцел 5, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Преслав, Радецки, Рила, Упи II, Кв. 57, Упи І-Общ Кв.57, Упи Ііі-І, Кв.58-Псд, Хаджи Димитър, Чойна

Община Етрополе  

На 25.03.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Видраре:   157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі    Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото

На 25.03.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Джурово:   Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, Махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Упи III.Кв.2

На 25.03.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Лъга

На 25.03.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Манаселска Река:   М. Генчовци, Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете

На 25.03.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Осиковица:   Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Вельовци, Махала Владовци, Махала Вълчиновци, Махала Кратунете

На 25.03.2019 г. /10:45 - 11:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Равнище:   I Кв.29, XVII-290, Кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, Упи II-196 Кв.8, Упи Iv-327 Кв. 30, Упи XII-85

На 25.03.2019 г. /10:45 - 14:15 ч./ -  Джурово:   Махала Герановица

На 25.03.2019 г. /10:45 - 14:15 ч./ -  Равнище:   XVII-290, Кв.46, Мах. Грозьов Дол

Община Ихтиман  

На 25.03.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   2459 Кв.996, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Градинка Кв.192, Гьончо Белев, Даскал Цветко, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димитър Русинов, Димчо Дебелянов, Егерика, Екзарх Йосиф, Еледжик, Елин Пелин, Западна, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън Регулация, Йордан Балчев, Йордан Цонев, Калето, Кирил И Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Люле Бургас, Македония, Малчика, Марин Дринов, Местност Чикийца, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стипон, Съединение, Топик, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Три Уши, Търново, Упи -VII 27090, Упи Iv - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин

На 25.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 25.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 25.03.2019 г. /10:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Даскал Цветко, Иван Вазов, Полковник Борис Дрангов, Свети Княз Борис 1, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Освободител

Община Костенец  

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Гуцал:   134017, Iv  Вк.3а

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Белмекен, Пи 1928,1935 От Упи Xi,Кв.90, Търговска, Цариградско Шосе

На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Вилна Зона, Водопада, Извън Регулация, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Самуил

На 27.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец:   С.Пчелин

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   X-125, Кв.11, Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долна Василица

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Боровец

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Марица:   1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев, Упи Iv-117,Кв.15

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Радуил:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пи 61604.9.476, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Долна Баня

На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Марица

На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Самоков:   3-та

Община Костинброд  

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Безден:   .Упи Іv-126, Кв.2 В.З. Бистрица, III-174, Ix-60, Кв.12, VII-66, В.З.  Бистрица Упи Хvі-164, Гълъбов Камък, М. Могилата Упи77,24, Пи №243,Кв.25, С.Безден Общ.Костинброд Упи Хііі-78, Упи 77.9, Упи VII-116, Кв.1, Упи Хіі-47, Кв.10 В.З.Бистрица, Упи-Ix-510,Кв.5а

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд:   155,6, Беледие Хан, Белидие Хан

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Опицвет:   Упи XII-250, Кв.25, 10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, Имот 014001, Упи Xiv-169 Кв.32, Упи Xv-86 Кв.23

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Костинброд:   4498, М. ;Кока Кола ;, II-3772, Кв 76в, III-900.7309, Xv-3434 Кв.76в, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г.М.Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, Жп Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Кокиче, Копривщица, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие Хан, Махала Лешков Връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Роса, Средец, Упи Xxv-3317,Кв.76г, Упи ХIII-3346,Кв.76а, Упи Хі-3106,Кв.235, Упи Хіі-3254 Кв 116, Успех, Черно Море

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Петърч:   Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап.Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Утуката, Шопска Комуна

На 25.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Костинброд:   4498, М. ;Кока Кола ;, II-3772, Кв 76в, III-900.7309, Xv-3434 Кв.76в, Бели Брези, Белица, Г.М.Димитров, Дванадесети Април, Захари Стоянов, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Копривщица, Малина, Махала Беледие Хан, Махала Лешков Връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Поп Харитон, Упи Xxv-3317,Кв.76г, Упи ХIII-3346,Кв.76а

На 25.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Богьовци:   Xix-198,264, Кв.13, Имот 5340057, Общ.Костинброд, Пи 534.50, Упи I-193 Кв.16, Упи II -29, Кв.9, Упи Ix-115 Кв.26, Упи X-126 Кв. 25, Упи Хіі-127 Кв.25

На 25.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд:   Белидие Хан

На 25.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Хераково:   Пи 145016

На 26.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Костинброд:   Xi-3760, Акация, Белица, Варна, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Ломско Шосе, Мусала, Път 81, Ропотамо, Славянска, Спартак, Умни Брег, Упи XVIII-2309 Кв.148, Филип Тотю

На 27.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Костинброд:   Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Райна Княгиня, Славянска, Упи III Кв.100, Упи XII Кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 27.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дръмша

На 29.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Царичина

Община Пирдоп  

На 25.03.2019 г. /10:30 - 15:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:   Упи Ххііі-1053, 055080,Масив 55,М.Кьойдере, 9-Ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Белмекен, Бенковски, Бузлуджа, Васил Коларов, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Димитър Божинов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Кирил И Методий, Кокиче, Липа, Лука Кунин, Любен Каравелов, Люляк, М. Южека, Извън Регулация, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Панчо Комитата, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Рила, Родопи, Роза, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Златица:   Вилна Зона Черешака, Захари И Мария Сергиеви, Извън Регулация, Черешака

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково:   Брестака, Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, Упи Хvііі-117, Кв.6

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Карлиево

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Мирково:   000592 Местност Бърдо, 48324,200,860, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън Регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица:   Махала Бодят, П-Л Ііі-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Смолско:   Кв.33 Упи -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Църквище:   V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:   Упи Ххііі-1053, 055080,Масив 55,М.Кьойдере, 9-Ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Белмекен, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Димитър Божинов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Кирил И Методий, Кокиче, Липа, Лука Кунин, Любен Каравелов, Люляк, М. Южека, Извън Регулация, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Панчо Комитата, Пи 040041, М. „Карагачето ;, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Рила, Родопи, Роза, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 25.03.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Челопеч:   Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън Регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

Община Правец  

На 25.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово:   М.Беляновец Кв.9 Упи Vііі, Махала Беляновец

На 25.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 26.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Равнище:   I Кв.29, Упи II-196 Кв.8, Упи Iv-327 Кв. 30

На 27.03.2019 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Своде:   Махала Борова Шума, Махала Габриците, Махала Чукльовци

На 28.03.2019 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Видраре:   157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі    Кв.

Община Самоков  

На 25.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Алино:   П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48, Упи I-345, Кв.18

На 25.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Белчин:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, Имот №15,В Р-Н 54 Упи-Xxix, Имот №16, Имот №2,Р-Н 51,М.Радивец, М.Радивец ,Пл.1 Кв 1, С. Белчин, Пл. Xi, Кв. 57, Община Самоков, Упи 100592 И Упи100606 До Крепост Цари Мали Град, Упи І-470,471 Кв.38а, Упи-Ix Кв.20, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 25.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21, Упи Xi-206, Кв.13

На 25.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:   Извън Регурация

На 25.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-Ма, 38-Ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-Ма, 48-Ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II,Кв.58

На 25.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Поповяне:   Пи 000368, Пи 57697.13.27

На 25.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Рельово:   №000527, Извън Регулация, Пи 68, Кв.60, Упи -I Кв.65, Упи Iv-Общински,Кв.35, Упи V, Кв.46, Упи VII- 82, Кв.5

На 25.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Ярлово:   .Упи Хіі-562,  Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-Ма, 38-Ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, X-710 Кв.63, Борова Гора, В Парцел 1, Кв.35, М.Грамаге, Пи 013001 Местност Св.Петка, Пи 87552.132.17, Пи 87552.2.109, Стоп.Двор, Упи XIII 23 Кв.1, Упи Xvi Пл.260 Кв.16

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Арда, Асен Карастоянов, Баба Неделя, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бреза, Бузлуджа, България, България, Бяла Поляна, Вардар, Велико Търново, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Грънчар, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дунав, Еделвайс, Еленин Връх, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Здравец, Здравец, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Иван Йончев, Искър, Ихтиманско Шосе, Климент, Кокиче, Константин Фотинов, Коста Вальов, Крали Марко, Латинка, Луковица, Люляк, Люляк, Макгахан, Македония, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Марица, Местност Червената Земя, Митр. Доситей Самоковски, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Незабравка, Никола Образописов, Никола Образописов, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Овнарско, Орлови Скали, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Пейо Яворов, Пирин, Плана Планина, Подридна, Преспа, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Райна Княгина, Рила Планина, Рилска Малина, Рилски Скиор, Ружа, Самоково, Сан Стефано, Синчец, Стефан Караджа, Странджа, Струма, Тинтява, Тинтява, Тодор Пеев, Тракия, Търговска, Търговска, Упи 65231.906.319, Упи 65231.909.365, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хр.Захариев, Христо Ботев, Христо Йончев, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Симеон, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Център За Настаняване От Семеен Тип, Шейново, Шумнатица, Явор, Ястребец, Ястребец

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   1-ва, 15-та, 16-та, 18-та, 23-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Местност Татарски Брод, Татарски Брод

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   Местност Татарски Брод

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Доспей:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Площада

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков:   040171,040187

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Райово:   1-Ви Май, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-Ма, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П.Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, Упи V, Кв.53, Хv  Кв.53

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:   Упи Vі-135,Кв.10

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   65231.901.523, Абаджийска, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Арда, Асен Карастоянов, Баба Неделя, Братя Миладинови, Братя Миладинови, България, Бяла Поляна, Вардар, Велико Търново, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Грънчар, Грънчар, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дунав, Еделвайс, Еленин Връх, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Здравец, Здравец, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иречек, Искър, Ихтиманско Шосе, Климент, Константин Фотинов, Люляк, Макгахан, Македония, Македония, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Марица, Местност Червената Земя, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Незабравка, Никола Образописов, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Овнарско, Орлови Скали, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Плана Планина, Преспа, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Райна Княгина, Рилска Малина, Рилски Скиор, Самоково, Сан Стефано, Синчец, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Тодор Пеев, Тракия, Търговска, Търговска, Упи 65231.906.319, Упи 65231.909.365, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хр.Захариев, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Симеон, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Шейново, Ястребец, Ястребец

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Арда, Асен Карастоянов, Баба Неделя, Братя Миладинови, Братя Миладинови, България, Бяла Поляна, Вардар, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Грънчар, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дунав, Еделвайс, Еленин Връх, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Здравец, Иван Йончев, Иван Йончев, Искър, Климент, Константин Фотинов, Константин Фотинов, Макгахан, Македония, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Манастирска, Местност Червената Земя, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Николай Николаевич, Овнарско, Орлови Скали, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Плана Планина, Преспа, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Райна Княгина, Рилска Малина, Рилски Скиор, Самоково, Сан Стефано, Синчец, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Струма, Тодор Пеев, Търговска, Търговска, Упи 65231.906.319, Упи 65231.909.365, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Йончев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Симеон, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Шейново, Ястребец, Ястребец

На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Арда, Асен Карастоянов, Баба Неделя, Братя Миладинови, Братя Миладинови, България, Бяла Поляна, Вардар, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Грънчар, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дунав, Еделвайс, Еленин Връх, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Здравец, Иван Йончев, Искър, Климент, Константин Фотинов, Макгахан, Македония, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Местност Червената Земя, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Незабравка, Никола Образописов, Николай Николаевич, Овнарско, Орлови Скали, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Плана Планина, Преспа, Преспа, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Райна Княгина, Рилска Малина, Рилски Скиор, Самоково, Самоково, Сан Стефано, Синчец, Стефан Караджа, Струма, Тодор Пеев, Търговска, Търговска, Упи 65231.906.319, Упи 65231.909.365, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Йончев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Симеон, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Шейново, Ястребец, Ястребец

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Абаджийска, Авксенти Велешки, Авксенти Велешки, Арда, Асен Карастоянов, Баба Неделя, Братя Миладинови, Братя Миладинови, България, Бяла Поляна, Вардар, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Грънчар, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дунав, Еделвайс, Еленин Връх, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Зограф, Здравец, Иван Йончев, Искър, Климент, Константин Фотинов, Макгахан, Македония, Македония, Македония, Македония, Манастирска, Местност Червената Земя, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Незабравка, Никола Образописов, Николай Николаевич, Овнарско, Орлови Скали, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Плана Планина, Преспа, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Райна Княгина, Рилска Малина, Рилски Скиор, Самоково, Сан Стефано, Синчец, Стефан Караджа, Струма, Тодор Пеев, Търговска, Търговска, Упи 65231.906.319, Упи 65231.909.365, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Йончев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Симеон, Цар Симеон, Цареви Кладенци, Шейново, Ястребец, Ястребец

Община Своге  

На 26.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Своге:   Воденицата

На 26.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Томпсън

На 27.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Владо Тричков:   Махала Клисура, Махала Ромча

На 27.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Своге:   Балкан, Борова Гора, Бранчовица, Воденицата, Възход, Зора, Крайречна (Г. Кирков), Мусала (Ал. Димитров), Никола Йонков Вапцаров, Райко Даскалов, Рединска Китка, Средна Гора, Табаните, Черно Море, Юрий Гагарин

На 28.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Батулия:   Местност Манастиро И Градо

На 28.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Владо Тричков:   17-та, 19-та, 28-Ма, 30-та, 32-ра, 34-та, 36-та, 37-Ма, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 5-та, 9-та, М. Падината, М.Ровините, Махала Куклите, Махала Орешец, Упи VII-298, Кв.23, Упи Х-39,43

Община Сливница  

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Алдомировци

На 25.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Опицвет:   Под Костело Землище С.Опицвет

На 25.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп.Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кирил И Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин

На 25.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Алдомировци:   Алдомировска (Г.Димитров), Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта

На 25.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

На 25.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 26.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Драготинци

На 25.03.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, Упи XII - 512, 513, Кв.116, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Костинброд:   1-737,Кв.33, 618205, 719030, Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Иван Асен II, Извор, Индже Войвода, Капитан Райчо, Клокотница, Княз Борис, Колю Фичето, Македония, Марица, Маслово, Местност Твърдака, Пи4269, Обединена, Орлово Гнездо, Парижка Комуна, Пи 618159, Поп Богомил, Прохлада, Рожен, Свобода, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Турист, Упи Xv-3798 Кв.2, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци, Юрий Гагарин, Явор

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Опицвет

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Петърч:   068032, Xxv, Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап.Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах .Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, Упи 019024,М.Под Село/Ливаге/, Упи I- 574 Кв.39, Упи I-1102, Кв. 54а, Упи Ix-651,Кв.41, Упи Lx, Упи VII Кв.34, Упи VII-596 Кв.50, Упи XIII-207 Кв.8, Упи Xlix, Упиix-1009,Кв.57, Упиxxі-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна

На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Пи №67372.26.118

На 26.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Костинброд:   Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Извор, Капитан Райчо, Марица, Маслово, Рожен, Софроний Врачански, Страцин, Турист, Явор

На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Гургулят:   Xvi-17 Кв.9

На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:30 ч./ -  Алдомировци:   242068, М.Слатина, 32-ра, 348, Кв.62, 45-та, 46-та, V-364,Кв.63, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), Мах.Слатина, Мах.Шишкова

На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:30 ч./ -  Радуловци:   Мах.Рейна Река, Хііі-47,Кв.19

На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:30 ч./ -  Ракита, Общ. Сливница:   Упи II-76

На 27.03.2019 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Гургулят:   Xvi-17 Кв.9, Xvi-17 Кв.9

На 27.03.2019 г. /09:15 - 14:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ -  Братушково:   V-263, VII-299 Кв.19, Упи Xvi-300

На 27.03.2019 г. /09:15 - 14:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ -  Гълъбовци:   1 Ва, 10 Та, 17 Та, 20-та, 3 Та, 500179, 653, 7 Ма, 8 Ма, Xi-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, Местност До Село, Упи Xiv-531 Кв.26, Упи Xiv-90 Кв.6, Упи XVII-92 Кв.6

На 27.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Гълъбовци:   1 Ва, 10 Та, 3 Та, 500179, 653, 8 Ма, Xi-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, Упи Xiv-531 Кв.26

Област Видин

Община Видин  

На 25.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 26.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Видин:   Ул.Славянска,Ул.Божур,Ул.Ружа, Ул.Чайка,Ул.Байкал От№45 До №95,Ул.Синчец,Ул.Детелина

На 27.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ботево, Общ. Видин:   VIII-74 . Кв.8, В Сервитута На Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 27.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Цар Симеоново:   4-39 Кв 6, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 28.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Акациево:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Селски Път, Четвърта, Шеста

На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Видин:   Байкал, Бдинци, Иглика, Камелия, Незабравка, Росица, Седма, Синчец, Славянска, Стара Планина

На 28.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Акациево:   Втора, Десета, Пета, Пи-27, Първа, С.Акациево, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 29.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Динковица:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 29.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Динковица:   Втора, Дванадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Димово  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Арчар:   Археологическа, Арчарица, Арчарица, Волга, Добрич, Дузлука, Елада, Захари Стоянов, Калето, Кирил И Методий, Кокиче, Марица, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгиня, Рациария, Рибарска, Рила, Тодор Каблешков, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черковна

На 25.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ярловица:   Втора, Девета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 25.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Септемврийци, Общ. Димово:   Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Седма, Тринадесета, Шеста

На 25.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Ярловица:   Втора, Десета, Първа, Трета, Четвърта

На 26.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Септемврийци, Общ. Димово:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

Община Кула  

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Големаново:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Извор Махала:   32439,117, Втора, Главна, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Киреево:   140203, Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кула:   Александър Стамболийски, Никола Петков

На 26.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Раковица:   251001, Осемдесет И Втора, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Седма, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Петдесет И Втора, Петдесета, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Първа, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Четвърта, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета

Община Чупрене  

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Върбово, Общ. Чупрене:   154046, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене:   Безименна

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Чупрене:   Асен Балкански, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четири, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Лом

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Лом:   Лиляна Димитрова

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Репляна:   VII, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Протопопинци:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

 

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 25.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Васил Левски, Герена, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Крайбрежна, Пазарище, Сладница, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

На 26.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Водотечна, Гроздьо Петков, Климент Охридски, Крайбрежна, Кръстовище Сладница И Хр.Ботев, Кръстовище Цар Калоян И Блок Калоян, Сладница, Ул.Сладница В Двора На Чез Разпр., Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян

На 27.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Васил Левски, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Кольо Черкеза, Кръстовище Кольо Черкеза И Скът, Скът, Сребрена, Стефан Караджа, Хан Крум

На 29.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина:   Водотечна, Димитър Благоев, Климент Охридски, Любен Каравелов, Сребрена, Стефан Караджа, Хан Крум

Община Враца  

На 28.03.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Лиляче:   Васил Левски, Вежен, Вилхем Пик, Витиня, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Люляк, Мак, Опълченска, Стара Планина, Стопански Двор, Чепино

На 28.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Лиляче:   Александър Стамболийски, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вилхем Пик, Витиня, Витоша, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Искър, Йорданка Чанкова, Кирил И Методий, Козлодуйски Бряг, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Люляк, Минзухар, Околчица, Опълченска, Петър Пенков, Райко Даскалов, Река Лева, Средна Гора

На 28.03.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Лиляче:   Безименна, Бързия, Васил Коларов, Венеция, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Клокотница, Никола Войводов, Панайот Хитов, Река Лева, Скът, Тунджа, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ценов, Цанко Бакалов, Чепино

На 28.03.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Лиляче:   Александър Стамболийски, Вола, Георги Димитров, Мусала, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Река Лева, Скът, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Филип Тотю, Христо Ботев

На 28.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Долни Пасарел:   Ул. Диляна V-305.308 Кв.52

На 28.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Лиляче:   Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Бачо Киро, Витиня, Витоша, Ген. Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Йордан Лютибродски, Козлодуйски Бряг, Милин Камък, Никола Марков-Колката, Петрохан, Петър Пенков, Поп Андрей, Райко Даскалов, Река Лева, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 29.03.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Бели Извор:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Вратица, Георги Димитров, Драва, Дунав, Лазар Белорешки, Леденика, Мир, Никола Марков-Колката, Юрий Гагарин

На 29.03.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Бели Извор:   9-Ти Септември, Ален Мак, Бузлуджа, Витиня, Гео Милев, Кокиче, Мир, Път Е 79, Роза, Христо Ботев, Цар Калоян

На 29.03.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Бели Извор:   9-Ти Септември, Васил Левски, Вела Пеева, Гаврил Генов, Здравец, Иван Вазов, Кокиче, Никола Вапцаров, Оборище, Цар Калоян

На 29.03.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Бели Извор:   Божур, Ген. Столетов, Еверест, Извор, Речка

Община Мездра  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Мездра:   Александър Стамболийски, Д-Р Петър Берон, Добруджа, Любен Каравелов, Оборище, Св.Св. Кирил И Методий

На 25.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Моравица, Общ. Мездра:   Аламан, Божур, Васил Коларов, Витоша, Гаврил Генов, Емил Марков, Иван Нивянин, Иглика, Искър, Кирил И Методий, Никола Вапцаров, Околчица, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Хъшове, Шипка

На 25.03.2019 г. /11:30 - 15:30 ч./ -  Мездра:   Александър Стамболийски, България, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Жп Район, Ком, Петко Р. Славейков, Пирин, Просвета

На 25.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Моравица, Общ. Мездра:   Александър Стамболийски, Беласица, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Емил Марков, Иглика, Кирил И Методий, Кокиче, Минзухар, Околчица, Средна Поляна, Старата Воденица, Страхил Войвода, Тотка Илиева

На 26.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Синьо Бърдо:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Леденика, Околчица, Паисий Хилендарски, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Хаджи Димитър, Цар Борис I-Ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Боженица:   Толовско Ливаде, Тополовско Ливаде

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Елов Дол

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Лютидол:   Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Ребърково:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Типченица:   7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Габаре:   Петко Лалов

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Бешовица:   9-Ти Септември, Ален Мак, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Павлов Девети, Иван Фунев, Илия Темелски, Ленинград, Малчика, Маршал Толбухин, Никола Марков-Колката, Октомври, Опълченска, Петропавловска, Радецки, Средна Гора, Станке Димитров, Странджа, Тотка Илиева, Тракия, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чапаев, Шипка

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Кремена:   Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Бяло Море, Гаврил Генов, Георги Димитров, Дойчин, Иван Нинов, Иглика, Косматица, Ладога, Местност Езерото, Никола Вапцаров, Партизанска, Райко Даскалов, Роза, Христо Гарвански, Цона Маринова, Юрий Гагарин

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Бешовица:   Акация, Александър Стамболийски, Ален Мак, Барища, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Джуровица, Димитър Благоев, Димитър Петров Николов, Димо Хитов, Дружба, Държанов Дол, Еделвайс, Каменополска, Кирил И Методий, Кирко Николов, Ком, Кръста, Кръстьо Пишурка, Кръстю Василев Даков, Манастирска, Местност Пишур, Мир, Митко Пешев, Моновец, Надежда, Никола Митов Павлов, Подсеч, Спортна, Старата Чешма, Теменуга, Тодор Найденов Пеновски, Тодор Петров, Томо Петков, Тотка Илиева, Христо Ботев, Ценко Петков, Шабанец

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Кремена:   1-Ви Май, 9-Ти Септември, Ix-839 Кв 91, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Възрожденска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Иван Вазов, Иван Вълчев, Йото Цеков, Кирил И Методий, Ленин, Любен Каравелов, Мато Нинов, Никола Вапцаров, Никола Цветков, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Досев, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Упи Ix-501, Кв.59, Христо Ботев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цеко Тодоров, Шипка, Яташка

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драшан:   1-176, Кв.25, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Илиица, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхем Пик, Волгоград, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Дружба, Дядо Вълко, Иван Нивянин, Крали Марко, Ленин, Лиляна Димитрова, Милко Вълчев, Петко Р. Славейков, Райко Даскалов, Сава Вътов, Сергей Румянцев, Странджата, Тотка Илиева, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон I-Ви

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кален:   9-Ти Септември, Баба Тонка, Ботева Поляна, Велико Търново, Веслец, Витиня, Кирил И Методий, Комсомолска, Косматица, Местност Цанконска Пещера, Мургаш, Роза, Скът, Хан Аспарух

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Камено Поле:   Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Донов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Водотечна, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Илия Тошков, Йорданка Чанкова, Камарата, Любен Каравелов, Малчика, Местност Ръчене, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Странджа, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Шишман, Шипка, Яне Сандански

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мездра:   Жп Район, Марин Дринов, Роза, Св.Св. Кирил И Методий

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Роман:   Димитър Благоев

На 27.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Цаконица:   9-Ти Септември, Ангел Велчев, Бузлуджа, Веслец, Ветрен, Драва, Дружба, Дунав, Здравец, Извор, Илия Монов, Искър, Кокиче, Кольо Фичето, Марица, Местност Каровец, Мусала, Оборище, Околчица, Остри Връх, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Родопи, Росица, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Струма, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цветко Илиев, Цветко Христов, Шипка

На 27.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Долна Бешовица:   Барища

На 27.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лютидол:   Георги Димитров, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Малчика, Шипка

На 27.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Лютидол:   Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът

На 28.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Моравица, Общ. Мездра:   Бачо Киро, Божур, Гаврил Генов, Зелена Поляна, Иван Нивянин, Леденика, Околчица, Теменуга, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хъшове, Шипка, Юшан

На 28.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Ребърково:   9-Ти Септември, Бераново, Бор, Ботулиновска, Камен Вачков, Синчец, Слънчев Бряг

На 29.03.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Мездра:   Баданец, Каменица, Христо Ботев

На 29.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ребърково:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Братя Бояджиеви, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Тодор Алексов

На 29.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Мездра:   Александър Стамболийски, Искър, Рила, Св. Патриарх Евтимий, Чавдар Войвода, Янко Сакъзов, Янтра

На 29.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Ребърково:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Христо Ботев, Янко Николов

Община Оряхово  

На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Галово:   Акация, Бутанска Падина, Васил Левски, Георги Димитров, Кирил И Методий, Кокиче, Лозенец, Люляците, Никола Вапцаров, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 25.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Оряхово:   22-Ри Септември, Iv-503.2466, Кв.52, Андрей Чапразов, Васил Левски, Георги Димитров, Ивайло, Коста Лулчев

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Оряхово:   Арх.Васильов, Баба Тонка, Георги Бенковски, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Чавдар Войвода, Шипка, Юрий Гагарин

На 26.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Оряхово:   6-Ти Септември, 9-Ти Ноември, Братя Миладинови, Хан Аспарух, Юрий Гагарин

На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Горни Вадин:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Добруджа, Дунав, Душков Дол, Иван Вазов, Леденика, Любен Каравелов, Местност Дунав, Пирин, Сергей Румянцев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Долни Вадин:   Ален Мак, Божур, Владая, Дунав, Здравец, Иван Нивянин, Кирил И Методий, Кокиче, Люлин, Люляк, Митре Попесков, Младен Павлов, Никола Марков-Колката, Оборище, Олег Кошевой, Охрид, Павел Корчагин, Паисий Хилендарски, Роза, Ропотамо, Росица, Синчец, Хан Аспарух, Цар Самуил, Цветан Брайнов, Шипка

На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Оряхово:   Александър Стамболийски, Безименна, Божур, Васил Левски, Вит, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Еделвайс, Есперанто, Здравец, Иглика, Кокиче, Люлин, Мир, Мичурин, Радецки, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Оряхово:   Георги Димитров

На 27.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Остров:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Бачо Киро, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Канарата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Мак, Малчика, Марин Дринов, Местност Мазите, Местност Селски Площад, Московска, Никола Войводов, Освобождение, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Пирин, Пиринска, Плиска, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев

На 27.03.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Оряхово:   Алея На Мира И Дружбата, Добруджа, Иван Вазов, Силистра

На 28.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Оряхово:   22-Ри Септември, 9-Ти Ноември, 9-Ти Септември, Алея На Мира И Дружбата, Иван Вазов, Кондо Войвода, Никола Обретенов, Страхил Войвода

На 29.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Оряхово:   Братя Миладинови, Георги Димитров, Дунав, Коста Лулчев, Лале, Любен Каравелов, Люляк, Михаил Кремен, Петко Р. Славейков, Синчец, Софийска

Община Роман  

На 26.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Камено Поле:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Илия Тошков, Любен Каравелов, Малчика, Никола Вапцаров, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Христо Ботев, Шипка

На 25.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Роман:   068031, М. ;Долно Присое ;, Жил.Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

На 25.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Хубавене

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Кунино:   Упи III-469, Кв 17

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Мизия:   Александър Якимов

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Роман:   Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил.К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдар, Шейново, Шипка

На 25.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Роман:   068031, М. ;Долно Присое ;, Христо Ботев

На 26.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Камено Поле:   Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Водотечна, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Малчика, Панайот Хитов, Петко Р. Славейков, Стефан Стамболов, Яне Сандански

 

Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Планирани прекъсвания на ел.захранването заради профилактика в периода 18-22.03.2019 г. 0| 3169 |15.03.2019 . Вижте планираните от ЧЕЗ Разпределение прекъсвания на тока в Западна България, за периода 11-15.03.2019 г. 0| 3065 |08.03.2019 . Вижте планираните прекъсвания на електрозахранването в Западна България, за периода 05-08.03.2019 г. 0| 3015 |01.03.2019 . ЧЕЗ Разпределение информира за планирани профилактики 0| 3283 |11.01.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads
Реклама / Ads

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах