1|
				 4608
				|05.11.2014
				
								НОВИНИ
				
				Последни консултации и президентът връчва мандат
 
									
				Днес държавният глава Росен Плевнелиев ще проведе консултации с парламентарните групи на „БСП лява България“ и на ГЕРБ, съобщиха от прессекретариата на Президента.			
			Консултациите ще се проведат на „Дондуков“ 2, където президентът ще проведе последната серия от предвидените от Конституцията консултации с парламентарно представените партии и коалиции, преди да връчи мандат на посочения кандидат за министър-председател от най-голямата от тях.
От 10:30 часа държавният глава ще разговаря с представители на парламентарните групи на БСП, а от 13:00 часа Росен Плевнелиев ще се срещне с представители на ПГ на ГЕРБ.
След края на консултациите с ПГ на ГЕРБ в Гербова зала държавният глава ще връчи мандат за съставяне на правителство на Бойко Борисов, кандидат за министър-председател, посочен от най-голямата парламентарна група в 43-ото Народно събрание.
Моля, подкрепете ни.
 
						 
						 
						 
						 
						 
					
				
			
			
				
				Реклама / Ads
			
			
							КОМЕНТАРИ 
				
				Реклама / Ads
			
		 
			 
					 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			