Реклама / Ads
1| 4395 |28.12.2017 НОВИНИ

Путин: Експлозията в Санкт Петербург е терористичен акт

.
Владимир Путин
Вчерашната експлозия на самоделно взривно устройство в супермаркет в Санкт Петербург, при която бяха ранени 13 души, е терористичен акт. Това заяви днес президентът на Русия Владимир Путин.
 
Държавният глава съобщи, че е наредил на шефа на Федералната служба за сигурност при залавяне на престъпниците да се спазва законът, но при заплаха за живота и здравето на наши служители, наши офицери, да се действа решително, да не се вземат никакви пленници, бандитите да се ликвидират на място, отбелязва ТАСС.

След като връчи държавни награди на военни, проявили се по време на операцията в Сирия, Владимир Путин посочи, че Русия е дала решаващ принос за разгрома на терористите в в близкоизточната държава: "За разгрома на една престъпна сила, хвърлила предизвикателство към цялата цивилизация".
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 15| 4277 |25.03.2024 Путин: Aтентатът в концертната зала "Крокус сити хол" е бил извършен от радикални ислямисти . 11| 3728 |10.10.2022 Путин с гневна закана: Украйна се опитва да взриви ”Турски поток”, ще отговорим . 0| 4136 |04.04.2017 Лавров: Цинично е атентатът да е отмъщение за Сирия . 0| 4723 |03.04.2017 14 станаха жертвите в Санкт Петербург, обявиха тридневен траур

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads