Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 5737 | НОВИНИ

Самоуби се шеф на общинско предприятие

Самоуби се шеф на общинско предприятие
60-годишен мъж е открит мъртъв в дома си в село Пороище, съобщават от ОДМВР-Разград. Това е станало в късните следобедни часове днес, сигналът в полицията е подаден от съпругата му. Предполага се, че мъжът се е самоубил със законно притежаваната от него ловна пушка.
 

От полицията потвърдиха, че починалият е директорът на Общинско предприятие „Ученическо столово хранене и почивно дело”-Разград Ненчо Димитров. Здравословни проблеми са сред предполагаемите мотиви да посегне на живота си. Димитров спечели конкурс за поста преди близо две години. Преди това е работил като зам.-директор и секретар в Регионален център по здравеопазване-Разград и главен секретар в Регионалната здравна инспекция, съобщава Дарик.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Соколето се е самоубил 3| 5265 | Соколето се е самоубил Самоуби се издирваният за убийство на бизнесдама в Благоевград 2| 4755 | Самоуби се издирваният за убийство на бизнесдама в Благоевград Основателката на „Фемен“ се самоуби 3| 6201 | Основателката на „Фемен“ се самоуби Двама българи се самоубиват всеки ден 1| 4667 | Двама българи се самоубиват всеки ден

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads