Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4209 | НОВИНИ

Шофьор на ТИР с инфаркт на АМ ”Тракия”, катастрофира

Шофьор на ТИР с инфаркт на АМ ”Тракия”, катастрофира
Турски ТИР катастрофира на магистрала Тракия и предизвика задръстване. Шофьорът е получил масивен инфаркт и е починал зад волана.
 

Според очевидци камионът първоначално се ударил в мантинелите, завъртял се е и е блокирал движението в лявата и средна лента между 18-ия и 19-ия километър в посока София, събщи БНТ.  Сигналът за инцидента е подаден малко преди 11 ч., съобщиха от полицията. Пристигналите на място екипи на Спешна помощ само са констатирали смъртта на водача. Заради произшествието на магистралата се образуваха километрични опашки. Около 13 часа движението беше напълно възстановено.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Само във Фрог: Шофьорът на Цветелин Цветанов искал пари от негово име 2| 10710 | Само във Фрог: Шофьорът на Цветелин Цветанов искал пари от негово име Военни заловили убийците на таксиметровия шофьор 0| 4013 | Военни заловили убийците на таксиметровия шофьор Задържаха мъж и жена за убийството на таксиметров шофьор в Каменар 1| 4373 | Задържаха мъж и жена за убийството на таксиметров шофьор в Каменар Заради уволнени шофьори ВСС  спретна проверка на Лозан Панов 0| 4383 | Заради уволнени шофьори ВСС спретна проверка на Лозан Панов

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads