Реклама / Ads
3| 5653 |28.03.2011 НОВИНИ

Старица скочи в Перник, бизнесмен се обеси в Смолян

.
Жена на пределна възраст се е самоубила, като скочи от третия етаж на пернишката болница. Старицата е починала на място, съобщиха от полицията.
 

Трагедията се разиграла в петък – 25 март, но едва днес бе официално оповестена.

80-годишната Юлка Симеонова била настанена в кардиологично отделение заради сериозен проблем със сърцето. Състоянието й обаче било стабилизирано и дори щели да я изписват. Тя обаче проявила лабилна психика и се метнала от прозореца на болничната си стая.

От здравното заведение отказаха коментар за инцидента. Полицията проверява какви са причините за самоубийството на жената, като по случая е образувано досъдебно производство.

В Смолян 40-годишен търговец на хранителни продукти се обеси в квартал "Каптажа".

Бисер Минчев е намерен в склад до къщата си в кв."Каптажа" в неделя вечерта, потвърдиха и от полицията.

Мъжът е женен и има две деца. Занимавал се с търговия на едро на хранителни стоки - месни, млечни и други продукти. Минчев е притежавал кафе-автомати.

Причините за трагичния инцидент все още не са ясни.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4705 |25.10.2019 Пациент на психиатрично заведение се самоуби, като скочи от прозорец . 25| 6484 |04.04.2014 Пълна петъчна лудница: 4 жени се самоубиха . 4| 6707 |07.06.2012 Двама скачат от хотел в Смолян, един гине в урва с кола . 18| 8420 |01.08.2011 Нова пернишка трагедия: Жената се хвърли от блок, обидила щерка си

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads