Реклама / Ads
8| 3051 |15.08.2024 НОВИНИ

12 години затвор за известната балерина Ксения Каролина, дарила 51 долара за Украйна

.
Ксения Каролина
уската балерина Ксения Каролина беше осъдена на 12 години затвор в родината си, а причината - дарила е 51 долара на благотворителна организация в подкрепа на Украйна, съобщиха от Sky News.
 

Рускинята Ксения Карелина, която има и американско гражданство, беше обвинена в държавна измяна и арестувана в Екатеринбург, Русия, през февруари, допълва Нова. Американското си гражданство получава след като се омъжва за американец. След брака си тя се премества в Лос Анджелис и работи в СПА център.

 

Следователите повдигнали обвинение в държавна измяна, след като претърсили мобилния ѝ телефон и открили, че тя е направила дарение от 51 долара на Razom, благотворителна организация, която предоставя помощ на Украйна.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 3320 |14.11.2024 Съд в Русия осъди режисьорката Бережинская на 8 години затвор за публикации за Украйна и убийството на Путин . 2| 3299 |06.11.2024 Заради шофиране под въздействието на кокаин: Осъдиха певицата Диона на 13 месеца условно . 1| 3367 |05.11.2024 Полското разузнаване закопча двама мъже за шпионаж в полза на Беларус . 2| 3486 |05.07.2024 От музея в затвора: След шест години руски плен и мъчения, най-накрая вкъщи

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads