Реклама / Ads
35| 5619 |28.11.2013 НОВИНИ

Борисов и Атанасова не се и веснаха пред Комисията за конфликт на интереси

.
Източник: Булфото
Бойко Борисов не се яви на днешното заседание на Комисията за борба с корупцията и конфликт на интереси. В началото на заседанието на комисията депутати от ГЕРБ уточниха, че Борисов отсъства, тъй като е в болнични заради направена хирургична интервенция на крака.
 

Борисов трябваше да бъде изслушан по повод внесените от лидера на „България без цензура" Николай Бареков сигнали за офшорни фирми, в които е имал участие бившия премиер.

Днес трябваше да бъде изслушана и бившата здравна министърка Десислава Атанасова, заедно със съпруга й Красимир Атанасов. Тя също не се появи пред комисията, но нейното отсъствие не бе тема на коментари.

Атанасова трябваше да се обяснява по сигнал, че консорциумът на съпруга й е спечелил обществена поръчка във Враца, както и обществена поръчка за устройство на сграда за диспансер в Русе.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 3448 |07.06.2023 ГЕРБ предлага Бойко Борисов за член на комисията по външна политика . 0| 58596 |20.03.2022 Сутрешни смешки от Десислава Атанасова . 3| 3489 |10.09.2021 Депутатите от ГЕРБ напуснаха бюджетната комисия . 2| 4625 |12.11.2015 Ген. Атанасов се вбеси от Горанов, оплака се на премиера

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads