Реклама / Ads
1| 3759 |22.10.2022 НОВИНИ

И “Демократична България” отказа на “контактната група” на Паси и Плевнелиев

.
И ”Демократична България” отказа да участва в разговорите за съставяне на кабинет с първия мандат, иницииран от така наречената ”контактна група”, водена от Соломон Паси и Росен Плевнелиев.
 

Така на практика формациите, които ще седнат на масата за разговори останаха три - ГЕРБ, "Български възход" и ДПС. От БСП и "Продължаваме Промяната" изпратиха писмен отказ още преди дни. Срещата с ДПС е насрочена за понеделник.

 

По-рано днес със Соломон Паси и Росен Плевнелиев разговаряха представителите на ГЕРБ, а в момента разговори се водят с депутатите на Стефан Янев. От Борисовата партия вече заявиха, че ще направят всичко възможно, за да има кабинет и призоваха партиите да преосмислят позициите си.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 202 |15.12.2025 „Софийска вода“ временно ще прекъсне водоснабдяването в някои части на столицата . 2| 423 |15.12.2025 Танкерът „Кайрос“ ще бъде изтеглен до Бургаския залив . 0| 464 |15.12.2025 Външните министри на ЕС обсъждат войната в Украйна . 6| 616 |15.12.2025 Представят първи стъпки за изграждане на многоетажни квартални паркинги

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads