Реклама / Ads
20| 6636 |11.06.2021 НОВИНИ

Главсекът на президента: Извинявай Терзо, ти не заслужаваш всичко това. Лек последен полет!

.
Димитър Стоянов
”Дано с получаването на новите самолети F-16 ще решим въпроса. Трябва да се има предвид и това, че МиГ – 29 няма автоматична система за предотвратяване на сблъсък на самолета със земята и морската повърхност, каквато система имат новите самолети, които ще получим.”
 

Това са част от думите на С. Събев. И той авиационен експерт! Човек който никога през живота си не е сядал в кабината на МиГ-29, не се е докосвал въобще до авиационна техника, не е пилот, не е и инженер по специалност. Но и той дава "компетентно" мнение какво имало и какво нямало. Най-пошлото е, че и изказва версии за трагичния инцидент. Как като нямаш информация изказваш мнение? Да сте чули някой разбиращ да се изкаже? Не! Даде се трибуна на измислени разбирачи, хора които не са се докосвали до авиационна техника, които бръщолевят пълни глупотевини! Спрете се! Проявете поне малко човещина и уважение към паметта на един истински Човек.
Извинявай Терзо, ти не заслужаваш всичко това. Лек последен полет!

 

Димитър Стоянов, главен секретар на президента, Фейсбук




f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 4110 |08.11.2022 Жената на загиналия пилот: Това, че Методи Орлов ще поеме цялата вина го знам от десетия ден след инцидента . 13| 4913 |10.02.2022 Човек на президента за договора с Ф-16: Сега ще чакаме и ще си плащаме . 3| 4483 |15.07.2021 Ген. Спас Спасов: Докладът за разбилия се МиГ-29 е обективен . 23| 4463 |26.06.2021 Съпругата на майор Терзиев: Последните 13 секунди на пилота нямат значение. Нещата засягат по-високи етажи от командването

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads