Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
5| 3782 | НОВИНИ

Хампарцумян: Не очаквам катастрофалните сценарии за тежка зима, каквато предвещават политиците

Левон Хампарцумян
Левон Хампарцумян
Не очаквам катастрофалните сценарии за тежка зима, каквато предвещават политиците. Това каза по Нова телевизия финансистът Левон Хампарцумян.
 

Той прогнозира още, че следващата година ще бъде малко по-спокойна от 2022 г. от икономическа гледна точка, но подчерта, че енергийната криза няма да изчезне. По думите му хората "трябва да се страхуват, ако руските танкове дойдат на жълтите павета, а не от влизането ни в Еврозоната", където са най-богатите европейски страни. "Тези спорове за членството на България в Еврозоната са безпредметни. Затова е важна политическата воля", уточни той.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Росен Христов: Не очаквам да има повишаване на цената на газа през зимните месеци 4| 3728 | Росен Христов: Не очаквам да има повишаване на цената на газа през зимните месеци Цветелина Пенкова: Пробив за Шенген може да очакваме през декември 3| 3634 | Цветелина Пенкова: Пробив за Шенген може да очакваме през декември Иво Инджев: Очаквам протакане на решението за изпращане на оръжие за Украйна 9| 4147 | Иво Инджев: Очаквам протакане на решението за изпращане на оръжие за Украйна Проф. Кантарджиев: До края на ноември очакваме първи случаи на опасен за новородени и възрастни вирус 4| 4002 | Проф. Кантарджиев: До края на ноември очакваме първи случаи на опасен за новородени и възрастни вирус

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads