Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 7463 | НОВИНИ

Киро Киров: Тези, които разкриваха отвличанията, ги няма в МВР

Киро Киров: Тези, които разкриваха отвличанията, ги няма в МВР
Отвличането е тероризъм и може да предизвика сериозни психологически проблеми за жертвата. Това заяви бизнесменът Киро Киров, който стана жертва на групата ”Наглите” през 2009 г.
 

Той посъветва близките на изчезналия в сряда 25-годишен мъж, за когото се предполага, че е отвлечен, да поддържат постоянен контакт с полицията.

 

„Трябва да се съобразяват с мнението на следователите и особено на психолозите, защото те са хора, преминали обучение за справяне с такива ситуации”, каза Киров.

 

Той се върна към тежките си спомени от 17-те дни, които е прекарал в плен. Разказа, че е бил държан в изключително тясно, денонощно осветено помещение, в което не можел дори да се изправи.

 

Киров допълни, че макар да има осъдени по неговия случай, мозъкът на групата е останал на свобода.

Когато бяха отвличанията операците се ръководеха от главния секретар на МВР.  Тези, които разследваха и разкриха престъпленията вече не са в МВР, допълни Киров.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Племенникът на Киро Японеца отива на съд за покушението му 1| 7121 | Племенникът на Киро Японеца отива на съд за покушението му Любо Киров: Научих се да се гневя на себе си 0| 7092 | Любо Киров: Научих се да се гневя на себе си Бонев: Тези, които са ругали най-много Борисов, са най-големите му лизачи 5| 13935 | Бонев: Тези, които са ругали най-много Борисов, са най-големите му лизачи Кирчо Киров на съд за издаване на държавна тайна 1| 6276 | Кирчо Киров на съд за издаване на държавна тайна

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads