Реклама / Ads
0| 4886 |14.07.2016 НОВИНИ

Наркоман се барикадира в дома си в Благоевград и стреля от него

.
Мъж се барикадира в дома си в центъра на Благоевград и стреля напосоки. Негови съседи твърдят, че това продължава 3 часа, те отишли със страх на работа, съобщи bTV.
 

Къщата на стрелеца се намира точно зад сградата на полицията в града. Около нея е пълно с гилзи.Специалисти от КОС и служители на отдел „Криминална полиция” са обградили къщата и са установили, че тя е заключена.Екип на благоевградската полиция в момента изготвя план за обезвреждане на стрелеца. Стрелбата започнала в 5 часа и приключила малко преди 9 след намесата на органите на реда. Оказа се, че стрелецът е 22-годишен наркозависим, който вилнял почти цяла нощ в дома си, съобщи Struma.com.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 1436 |13.12.2025 След „Желязков“: Съдбата на бюджета и сянката на проект „Радев“ . 1| 1396 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 6| 1439 |13.12.2025 След сделка със САЩ: Беларус освободи Колесникова, Беляцки и още 121 политически затворници . 1| 1554 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads