Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
3| 4101 | НОВИНИ

Очакват се две тапи от коли на ”Тракия” и ”Хемус”

Очакват се две тапи от коли на ”Тракия” и ”Хемус”
Очасват се две тапи от коли в края на първата фаза от почивните дни заради ремонти по пътищата. Това са на АМ ”Тракия” край Пазарджик и на Хемус” при тунела ”Витиня”. Затва ще има специални мерки за безопасно придвижване по основните пътища в страната.
 

От 14 до 20 часа днес се ограничава движението на камиони над 12 тона по автомагистралите и най-натоварените отсечки.

 

За улеснение на трафика, до утре сутрин, в ремонтираните участъци на АМ "Хемус" и "Тракия" ще работят по две ленти за София и една за Бургас и Варна. Осигурени са и алтернативни маршрути.

 

От Пътната агенция съветват водачите да предвидят повече време за придвижване, да карат със съобразена скорост и да не използват аварийните ленти за изпреварване.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Очакват поток от румънци по празниците във Варна 0| 4942 | Очакват поток от румънци по празниците във Варна Очакват се обвинения за Местан за тежката катастрофа 8| 4963 | Очакват се обвинения за Местан за тежката катастрофа Проблеми с GPS системите по целия свят се очакват днес 1| 4986 | Проблеми с GPS системите по целия свят се очакват днес Първо във Фрог: Николина Ангелкова също е с евтино жилище 12| 8737 | Първо във Фрог: Николина Ангелкова също е с евтино жилище

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads