Реклама / Ads
25| 11183 |20.06.2016 НОВИНИ

Прок. Сарафов се извинил на бопаджийка за ”Свирка правила ли си”

.
Борислав Сарафов
Зам.-главният прокурор Борислав Сарафов се извинил на разследващата полицайка от ГДБОП Любомира Ценова за обидните думи, които й казал на оперативка. След това тя оттеглила съдебния иск срещу него. Това разкриха пред Фрог нюз високопоставени полицейски източници.
 
Според информаторите ни Сарафов лично се явил в сградата на МВР. Поискал среща както с Ценова, така също с главсека Георги Костов и шефа на антимафиотите Ивайло Спиридонов. Пред тях той поискал от обидената полицайка да му прости за обидите и въпроса "Ти свирка правила ли си".
След срещата тя светкавично отишла в съда и изтеглила иска. Борислав Сарафов побърза да потуши скандала, защото щеше да се разбере какво точно е изрекъл, а това няма да е много лицеприятно за него, коментираха колеги на Любомира Ценова. Дори имало вероятност да изхворчи от поста, ако съдът приеме мотивите на полицайката. Упорито се говори, че подобни инциденти имало и с други колежки на Сарафов, но те си мълчали, за да не започнат гонения срещу тях.
За съжаление шефовете на ГДБОП, които са присъствали на срамните сцени, не защитиха своята служителка, коментираха пред Фрог нюз ченгета.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 625 |14.12.2025 Кървав атентат с много убити евреи на плаж в Сидни . 0| 1148 |14.12.2025 Сестри Стоеви с титла на турнир в Индия . 0| 1036 |14.12.2025 От 15 декември тръгва първият държавен "Магазин за хората" . 29| 1894 |14.12.2025 „Това е обявяване на война“: Орбан остро за конфискацията на руски активи

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads