Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 4536 | НОВИНИ

Румен Гечев: Намаляването на субсидиите 11 пъти е политически атентат

Румен Гечев
Румен Гечев
ГЕРБ контролира медиите. Те нямат нужда от специална телевизия. Ние имаме такава нужда. Това каза социалистът Румен Гечев по БТВ по повод партийната субсидия.
 

Разходите на БСП и всички партии се проверяват от Сметната палата. Правилни са исканията да има засилен контрол и отчетност. ГЕРБ и сателитите й явно им поддръжник в лицето на ДПС и нямат намерение да правят промени. ГЕРБ след това фиктивно внесоха предложение за 1 лв. субсидия и то не мина. Сега се сетиха пак за драстичното намаление на субсидиите. Сключили сме договори за заем. И изведнъж се оказва, че ни намаляват парите 11 пъти. Разиграват се циркове. Ако това предложение мине, това ще е край на политическата система в България. Тук става дума за политически атентат, който очевидно е насочен срещу БСП. В четири области водим в гласовете. В София и много градове разликата е минимална. Очевидно сме заплаха. Абсурдно е министерството на финансите да греши с милиони. Предложението на ДПС за отворено финансиране беше подигравателно. Какви пет лева, какви американски модели?!

Чантаджии със съмнително образование обикалят студията и се правят на умрели лисици. В цял свят има диференциран ДДС. Никъде в Европа не се мисли за вдигане на ДДС. Навсякъде лекарствата са на минимална ставка.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
В. Симеонов за субсидиите: Намаляването на 1 лев е инфантилно надпреварване 3| 4272 | В. Симеонов за субсидиите: Намаляването на 1 лев е инфантилно надпреварване Румен Овчаров се изправя пред съда 4| 4684 | Румен Овчаров се изправя пред съда Депутатите ще гласуват намаляването на субсидиите 3| 4046 | Депутатите ще гласуват намаляването на субсидиите Фармацевт: Намаляването на ДДС върху лекарствата не е най-добрата стъпка 2| 4265 | Фармацевт: Намаляването на ДДС върху лекарствата не е най-добрата стъпка

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads