Реклама / Ads
15| 5648 |18.02.2016 НОВИНИ

Д-р Тодоров за Фрог: Скриха вота на недоверие от обществеността

.
д-р Георги Тодоров
Вотът на недоверие беше скрит за обществеността. За първи път в демократичната история на България Народното събрание гласува вотът на недоверие да не бъде излъчван, за да не могат хората да чуят аргументите на опозицията или на тези, които защитават правителството. Това заяви в интервю за Фрог нюз зам.-председателят на Контролната комисия на БЛС д-р Георги Тодоров.
 

От 91 г. насам не е имало вот, който да не се е предавал по медиите. Факт е, че скриха вота от обществеността, от хората, които пътуват в автомобилите си, от хората, които са пенсионери, и се чудат как ще се лекуват... Това е свинщина! Вече се гледа на населението като на плячка, допълни д-р Тодоров.

 

Четете цялото интервю на медика в рубриката Актуално

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3523 |18.04.2024 Георги Свиленски: Вотът на недоверие цели да покаже недостатъците на кабинета . 2| 5645 |09.11.2023 Ето кога депутатите ще обсъждат вота на недоверие към кабинета . 0| 4373 |15.10.2018 Проф. Михайлов: Вотът на недоверие е за катастофата в здравеопазването, не за намеренията . 2| 4641 |20.06.2018 Гласят за 26 юни дебата по вота на недоверие

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads