Събота, 15 Декември 2018, 10:15
Frognews
0| 2810 |28.09.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 01 – 05 октомври 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

София град

Община ВИТОША
На 02.10.2018 г. /09:30 - 16:45 ч./ - II-Ра И III-та Лифтова Станция Симеоново
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил.Манов/, Александър Пушкин, Ботко Войвода/611/, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Люти Дол, Маломир, Местност Гърдова Глава, Местност Черния Кос, Панорамен Път, Панчерица, Поибрене, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Св.Лука/723-та/, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Цар Борис III/Девети Септ., Чукар, Шумако / Симеоново
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Асен Георгиев/730/, Брезите, Георги Войтех/734-та Витоша, Кикиш, Краище /735-Витоша/, Кумата, Подграмада, Преки Път/Димитър Монов/, Севастократор Калоян/Алекса, Шишманова Конница/620/
На 01.10.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - София: VII-889 Кв 127, XXVII-910 В.З Симеоново Драгалевци -, Атанас Яранов, Гергина, Дамян Дамянов, Драгалевци, Драгалевци Разширение Север, Драгалевци Север УПИ3-1016 Кв126, Еловица /Кв. Драгалевци/, Иван Милев, Илина Църква, Кимчовец, Крушова Градина, Манастирски Ливади-Запад, Слънце /Драгалевци/, УПИ XVII-1054,Кв.916
На 02.10.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Мала Курия
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 600-на/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил.Манов/, Люти Дол, Местност Черния Кос, Поибрене, Св.Лука/723-та/, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Цар Борис III/Девети Септ., Шумако / Симеоново
На 02.10.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Мур, Паша Христова, Синанишко Езеро
На 03.10.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ - София: Парк Витоша, Планина Витоша
Община ВРЪБНИЦА
На 03.10.2018 г. /12:15 - 16:15 ч./ - София: 10-та/Обеля/, Ломско Шосе
Община ИЗГРЕВ
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов, Борис Стефанов, Г.М.Димитров, Дианабад, Дианабад, Дървеница, Дървеница, Йордан Трофонов
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов, Борис Стефанов, Г.М.Димитров, Дианабад, Дианабад, Дървеница, Дървеница, Йордан Трифонов
На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов, Г.М.Димитров, Дианабад, Дървеница
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов, Г.М.Димитров, Дървеница
Община ИСКЪР
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Казичене: Александър Стамболийски, Аличо/Траян Кардашки/, Белица, Васил Левски/Черв.Армия/, Витоша, Гарата, Георги Бенковски, Дъбрава, Дюла, Изгрев, Кръстю Пастухов/Владо Благо, Липите, Любен Каравелов/Димитър Мут, Момин Кладенец, Околовръстен Път, Освобождение, Отец Паисий/Победа/, Пейо Яворов, Пи Ид 35239.6106.2205 М.Валого И Балевица, Прогрес, Прогрес, Спас Андреев, Троянов Път, Троянов Път, УПИ Х-1369, Кв.6, Хан Аспарух/Кооперативна/, Хан Крум/Дружба/, Христо Ботев, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим.Благоев/, Цар Борис III/Дим.Благоев/, Цар Борис III/Дим.Благоев/
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ул. Васил Левски И Ул. Кр. Пастухов
На 04.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Казичене: Видните, Околовръстен Път
На 04.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - София: Видните №2
На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: Вилна Зона Градище
Община КРАСНО СЕЛО
На 01.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Невестина Скала
На 01.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: Ладога
На 02.10.2018 г. /08:00 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - София: Хиподрума
На 03.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Прага
На 04.10.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Ж.К.Гоце Делчев
На 04.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: Ж.К. Гоце Делчев
Община КРЕМИКОВЦИ
На 02.10.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ - София: Враждебна, Кремиковско Шосе, Отец Паисий, Челопеченско Шосе, Чепинско Шосе
На 03.10.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Кокиче /Челопечене/, Кремиковци, Челопеченско Шосе
Община ЛЮЛИН
На 03.10.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Добринова Скала/11 Конгрес
Община МЛАДОСТ
На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 4
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Кирил Попов, Мусагеница, Мусагеница
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Мусагеница
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Младост
Община ОВЧА КУПЕЛ
На 04.10.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ - София: 663-та/Овча Купел/, 672-Ра/Овча Купел/, Бойчо Огнянов, Брезов Рид, Буземска, Драгоман, Земеделска/Яташка/, Крушовски Връх, Лечебен Извор, Любляна/Й.Вишевградски/, Маестро Кънев/В.Марков/, Момина Баня, Момкова Баня, Народно Хоро, Овча Купел, Парк Овча Купел
На 02.10.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: 684-та/Витоша/, 689-та/Витоша/, 695-та/Витоша/, М. Мала Кория, М.Мала Кория Ул.684, Мала Курия, Местн.Мала Кория, УПИ Vіі-404,Кв.2, УПИ Хv-399 Кв.3 М.Мала Кория
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Маньово Бърдо
На 05.10.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ - София: 756-та/Овча Купел/, 757-Ма/Овча Купел/, 758-Ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, XVII-1, Кв.96, Горна Баня, Гръстниче, Дон, Лозище, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол.Кошевой/
Община ПАНЧАРЕВО
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 115, 116, 117, 118, Загорчовец, Орешковица 04234.6958.51, Пи №04234.6959.794
На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Железница, Общ. Столична
На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Бистрица
На 01.10.2018 г. /08:30 - 13:15 ч./ - Панчарево: 38-Ма В.З.Беликата, XVI-358, Акация/В.З.Беликата/, Беликата, Божур/В.З.Беликата/, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Липа/В.З.Беликата/, Люляк/30-та/, Мак/В.З.Беликата/, Морава/В.З.Беликата/, Нарцис/В.З.Беликата/, Парцел Xiv Кв.30
На 01.10.2018 г. /08:30 - 13:15 ч./ - София: І - 817, Кв.24а, Акация, Беликата, София,Р-Н Панчарево,УПИ XII-541,663 Кв.13
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 3-Ти Март, III-234, Богдана, В.З. Бистрица - Разширение, Вилна Зона Бистрица, Витоша, Гората, Иглика, М.В.З.Бистрица Вила Бреза, М.В.З.Бистрица Вила Морена, Просвета/Комсомолска/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Ул.Сълзица, УПИ І-254,Кв.42а, Чучулига
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Незабравка/В.З. Бистрица/, Ул. Незабравка
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: Махала Велчева
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: В.З.Ярема Поз Имот 4
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Самоков: В.З. Ярема, Ярема
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, 2-Ра/278/
На 02.10.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Махала Богдана Пи 321, Планински Гледки
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: В.З Ярема Имот 248 Кв. 27, В.З Ярема УПИ III-289 Кв. 30, В.З. Ярема Ул.9-та, Вилна Зона Ярема, Тупанкови Кошари, ХXII, Ярема/20та/
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема М.Високи Рид Пи1, В.З.Ярема Поз Имот 4
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема УПИ XXII-176 Кв.23, Ярема
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, 2-Ра/278/, Климент Охридски
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Бистришко Шосе
На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: М.Богдана, Ул.Минзухар
На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 13-та, 8-Ми Март, Xxiv-1656 Кв.92, Алеко/15-та/, Бистришко Бранище, Букет, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Манастира, Върла Поляна/111-та/, Дъбова Гора, Калина/44-та/, Капина, Космонавт, Малина, Момин Проход, Росица, Синигер, УПИ Ix-3634,3635, Кв.97, Черни Връх, Чучулига, Ябълкова Градина, Янчовска Река
На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: Ярема/20та/
На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Ябълкова Градина
На 04.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 3-Ти Март, Божур, Витоша, Еделвайс, Калугерица/П. Ценков/, Кооперативен Труд, Мали Дол/Йордан Терзийски/, Младост/37-Ма/, Никола Крушкин/2-Ра/, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Св.Св.Кирил И Методий/Пионе, Щастливеца
На 04.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Никола Крушкин-Чолака/494-Т
На 04.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Бистришка Четворка/68-Ма/, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Клисурговец/Йордан Апостоло, Люляк, Младен Ангелов/39-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Тинтява/36-та/, Чемшир, Ягода/56-та/
На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: Xxi-3124, 3125, Кв.5, Детски Град, Лъката, М. Детски Град, Местн.Лъката, Самоковско Шосе, УПИ VI-643, Кв.5 М. Детски Град, УПИ XII-118 Кв.5 М.Детски Град, Черешова Градина
На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Детски Град, Самоковско Шосе, Черешова Градина
Община ПОДУЯНЕ
На 01.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Йоаким Груев 17а, Тодорини Кукли 1а
На 02.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Йоаким Груев 13, Тодорини Кукли 7
На 03.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Тодорини Кукли 1 , 4
Община СЕРДИКА
На 01.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Железопътна/23-Ти Януари/
На 02.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Тайга
На 03.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Вела Чорбова
Община СЛАТИНА
На 04.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Прелом/Асен Халачев/ 2, Симеонов Век
На 05.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Елисавета Багряна/Кал.Веско 20, Калиманци 21 Вх.А,Б
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Г. М. Димитров, Дървеница, Зелена Поляна, Пловдивско Поле, Проф.Стоян Киркович/31 Ви Я, Равногор, Трайко Станоев
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Г.М. Димитров, Дървеница, Жеко Войвода, Пловдивско Поле, Проф.Стоян Киркович/31 Ви Я, Равногор, Трайко Станоев
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Г.М.Димитров, Дървеница, Жеко Войвода, Пловдисвско Поле , Проф.Стоян Киркович/31 Ви Я, Равногор, Трайко Станоев
На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Г.М.Димитров, Дървеница, Жеко Войвода, Пловдивско Поле, Проф.Стоян Киркович/31 Ви Я, Равногор, Трайко Станоев
Община ТРИАДИЦА
На 02.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - София: Ул. Енос , Ж.К.Стрелбище , Мила Родина, Мила Родина
На 03.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: Цар Асен
На 05.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Витоша
На 05.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - София: Ж.К. Иван Вазов


Област Благоевград
Община Банско
На 04.10.2018 г. /11:30 - 15:30 ч./ - Банско: Александър Буйнов, Атон, Васил Левски, Ген. Стилян Ковачев, Георги Ковачев, Гладстоун, Гоце Делчев, Ел-Тепе, Кирил И Методи, Минго Тодев, Неофит Рилски, Никола Попфилипов, Отец Паисий, Пирин, Симеон Молеров, Стефан Стамболов, Тодор Каблешков, Хаджи Кандит, Цар Калоян
На 04.10.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Банско: Барбара Рютинг, Братя Велеганови, Васил Друмев, Добри Чинтулов, Захари Зограф, Минго Тодев, Найден Геров, Пейо К.Яворов, Райна Княгиня, Св.Иван Рилски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Матов, Цар Калоян, Явор
Община Благоевград
На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Картала, Местност Конярнико, Местност Септемврийче, Местност Тепавиците, Местност Широканска, Пи №001451
На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 04217.920.1.70, Местност Септемврийче
На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче
На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 04279.927.30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала
На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Бодрост, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче
На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово Тп Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Горно Демирево, Местност Ковачница, Осойната
На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Благоевград: Антон Чехов, Славово
На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Михтарци, Махала Мъртвако, Махала Новоселци, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Местност Валого, Местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви
На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Мах. Ваканинци, Мах.Щърбевци, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Местност Градището, Местност Клено, Местност Мучова Чука, Местност Ръженици, Местност Ръжениците, Местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид
На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рилци: Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево Дере
На 01.10.2018 г. /08:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Здравец, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче
На 01.10.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Благоевград: 04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански
На 01.10.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Благоевград: Битоля, Струмско Център
На 01.10.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 14-Ти Полк, Александър Стамболийски, Воден, Грамада, Димитър Кощанов, Зарево, Калиманци, Орцето, Полковник Дрангов, Струмица, Ташко Малев
На 01.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Огражден, Освобождение, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Св. Иван Рилски, Струма, Тодор Александров, Трайчо Китанчев
На 02.10.2018 г. /08:15 - 12:00 ч./ - Благоевград: 04279.601.362, Вардар, Ветрен, Възрожденска, Дойран, Местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край
На 02.10.2018 г. /08:30 - 13:30 ч.; 11:30 - 15:30 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: 035028, Изгрев
На 02.10.2018 г. /08:30 - 13:30 ч.; 11:30 - 15:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: Васил Левски, УПИ Vi-405, Кв.26, УПИ Xv-391,Кв.6, УПИ-І-394,Кв.13, УПИ-Х-159,Кв.4
На 02.10.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Еленово
На 02.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Баларбаши, Братя Миладинови, Дамяница, Ильо Войвода, Местност Баларбаши, Славянска, Хан Аспарух, ХхIII,Кв.3,М.Баларбаши
На 03.10.2018 г. /08:00 - 12:00 ч./ - Благоевград: Георги Андрейчин, Еленово, Имот 04279.626.148
На 03.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Армутлука, Струмско Център
На 05.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, К. И Никола Хайдукови, Местност Айдаровско Дере, Местност Арнаутски Гроб, Местност Колзодуй, Местност Медунски Андък, Местност Мицански Андък, Местност Полигона, Местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р.Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански
На 05.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Делвино, Общ. Благоевград: Баздо, Вировете, Махала Кацарска, Местност Мицански Андък, Местност Преслапо, Пл. 11
На 05.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград
На 05.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: 00701, 33.432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, Махала Деянци, Местност Кури Дере, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката, УПИ Iv 87, УПИ-Хі218 Кв.21, Чуката
На 05.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Марулево
На 05.10.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: Местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111,112, Кв.15, УПИ І-139,Кв.12, УПИ Іv-110,Кв.15
На 05.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Благоевград
На 05.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: Надежда, Осми Март, П. Яворов, УПИ VIII-111,112, Кв.15, УПИ І-139,Кв.12, УПИ Іv-110,Кв.15
Община Гоце Делчев
На 01.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99,131, Кв.22
На 02.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Балдево
На 02.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Баничан
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Балдево: УПИ VII-97, Кв.9, УПИ III Кв.14
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Баничан: Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-ІV-270, Кв. 28
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Брезница: 29-Ти Декември, 31002, VI, VIII, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-Іv, Кв.82, УПИ-ХvIII-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVII-164, Кв.11, ХVI-246, Кв.19, ХI-99,131, Кв.22
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Господинци: УПИ-ХI, Кв.1
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Самоков: Тинтява
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30
На 02.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30
На 02.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Мусомища: Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка
На 02.10.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ На 03.10.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ На 04.10.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ - Мусомища: 027116, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Димо Хаджидимов, Здравец, Иван Козарев, Кавала, Кирил И Методий, Клокотница, Кулата, Марица, Никола Вапцаров, Орехите, Отец Паисий, Плиска, Рила, Судинград, Хан Крум, Юрий Гагарин
На 02.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ На 03.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ На 04.10.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Мусомища: 32012, Ал. Стамболийски, Бяло Море, Димитър Талев, Дунав, Еделвайс, Ивайло, Краището, Места, Местност Стопански Двор, Местност Чукутлука, Ниш, Пирин, Сливница, Толбухин, Топлика, Хаджи Димитър, Юрий Гагарин
На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара
На 03.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото
На 03.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото
На 03.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев, Общ. Гоце Делчев: Кат И Района Около Него
На 03.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Гоце Делчев: Дунав, Района На Тпк Атанас Тешовски
На 04.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30
На 04.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Кат И Района Около Него, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото
Община Гърмен
На 05.10.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Дебрен: Втора, Осемнадесета, Първа, Седма, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Кресна
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Влахи: Драколово
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кресна: Главен Път Е-79, Македония, Местност Солунско Дере
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ощава: 54537.600.31.1, Германци, Местност Русенци
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Стара Кресна: Местност Кулата
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 02.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Кресна: Александър Македонски, Местност Кресненско Ханче, Ново Село
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Крупник: Извън Регулацията, Местност Кресненско Ханче
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Сандански
На 01.10.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ - Кресна: Вардар, Даме Груев, Илинден, Люти Връх, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Трети Март, Ягода
На 02.10.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Ощава: 54537.600.31.1, Местност Русенци
На 02.10.2018 г. /12:00 - 14:15 ч./ - Горна Брезница
Община Петрич
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баскалци
На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Генерал Тодоров: Пътен Възел Ам Струма
На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айран Бунар, Ал.Стамболийски, Алмалък Омондрос, Беласица, Братя Миладинови, България, Васил Кънчев, Георги Урумов, Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53, Градска, Д-Р Асен Златаров, Димитър Талев, Дунав, Иваник Иловица, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Карачали, Люле Бургас, М.Омондрос, Местност Айран Бунар, Местност Бела Мара, Местност Джевезлъка, Местност Иваник, Местност Омондрос, Местност Поляните, Отец Паисий, Папульо, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Първомайски Път, Родопи, Рокфелер, Рокфелер, Рокфелер, Свобода, Славянска, Славянска, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Шипка
На 01.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Кавракирово: Местност Тополите
На 01.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка
На 01.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кърналово: Местност Фабриката
На 01.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Искър, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Места, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Свобода, Серска, Серска, Серска, Скопие, Хан Аспарух, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Иван Шишман
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Богородица
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дреново, Общ. Петрич
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кавракирово: Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Места, Местност Исмаилица, Местност Ризово Дере, Местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кърналово: 098002, М. Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г.Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, Извън Регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бельовица, Местност Борсата, Местност Германско Летище, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Ливарски Рид, Местност Подливарски Път, Местност Слонищата, Местност Сукако, Местност Улуко, Местност Чикуто, Местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, УПИ 101021 Извън Регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв.Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Михнево: Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Петрич, Общ. Петрич: Местност Джевезлъка, Полковник Дрангов, Рокфелер
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Първомай, Общ. Петрич: Младост, Червен Път
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рибник: Горни Лаки, Трапо
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Старчево: XVI-8, Кв.3, Асанката, Местност Асанката, Местност Равнако, С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ II, Кв.11, Солун, Тафтинка
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Чучулигово: Чучулигово
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Яково
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Старчево
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долно Спанчево: Местност Реката
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен Камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р.Славейков
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Марино Поле, Общ. Петрич: Извън Регулация, Местност Вадата
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Монтана: Хан Кубрат
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - РУПИте: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил И Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос РУПИте, Местност Корията, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ III-131,Кв.7, Хр.Ботев
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, Местност Янкулица
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Крушица
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Зойчене
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кукурахцево
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чурилово
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вишлене
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долене
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Рибница
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгуш
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дреновица
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кладенци, Общ. Петрич
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мендово: Слопотец
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Право Бърдо
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Струмешница: Струмешница
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чуричени: 000248, Местност Куково
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гега: Боровичко, Боровичкото
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, Пи 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв.5
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Генерал Тодоров
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Камена: Динко
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-Ви, Цар Самуил, Чавдарка
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, Местност Чалтията
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ Іv-57, Кв.18
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Скрът: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Бабуна, Битоля, Битоля, Битоля, Воден, Гарата, Долна Джумая, Дунав, Дунав, Дунав, Дунав, Дунав, Каймак Чалан, Кожух, Местност Кумли, Местност Под Гарата, Морихово, Осогово, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Поп Богомил, Промишлена Зона, Серска, Серска, Солунска, Солунска, Стопански Двор, Стопански Двор, Струма, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Калоян, Цар Калоян, Червена Скала, Червена Скала
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кромидово: Реката
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Бабуна, Битоля, Битоля, Битоля, Воден, Гарата, Долна Джумая, Дунав, Дунав, Дунав, Дунав, Дунав, Каймак Чалан, Каймак Чалан, Каймак Чалан, Кожух, Местност Кумли, Местност Под Гарата, Морихово, Оборище, Осогово, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Поп Богомил, Промишлена Зона, Серска, Серска, Солунска, Солунска, Стопански Двор, Стопански Двор, Струма, Струма, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Калоян, Цар Калоян, Червена Скала, Червена Скала, Шипка
На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Бабуна, Бабуна, Битоля, Битоля, Битоля, Битоля, Дунав, Дунав, Дунав, Дунав, Каймак Чалан, Каймак Чалан, Каймак Чалан, Кожух, Кожух, Оборище, Осогово, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Поп Богомил, Серска, Солунска, Солунска, Стопански Двор, Струма, Струма, Струма, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Калоян, Червена Скала, Червена Скала, Шипка
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Митино: Местност Порой
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич: Старо Село
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Кулата: Местност Гкпп-Кулата
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Марикостиново: Неуточнен Адрес
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 56126.292.4, Местност Козлек, Местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Ръждак: 56126.453.3, Белата Чешма, УПИ V-86, Кв.20
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Тополница, Общ. Петрич: Гробището
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - София: Андрей Сахаров
На 03.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - РУПИте: Кирил И Методий, Местност Средно Поле, Промишлена Зона, Софроний Врачански, Стопански Двор
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Бабуна, Бабуна, Битоля, Битоля, Битоля, Дунав, Дунав, Дунав, Дунав, Кожух, Кожух, Осогово, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Поп Богомил, Серска, Солунска, Солунска, Стопански Двор, Струма, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Калоян, Червена Скала
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Камена

Община Разлог
На 04.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията
На 04.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет И Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор
На 04.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горно Краище
На 04.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: 9-Ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста
На 04.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 04.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски

Община Сандански
На 01.10.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Сандански: България, Македония, Малашевска, Петър Берон, Свобода, Скопие
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./ - Ласкарево: 004056, Местност Свети Спас
На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./ - Калейца: Анска
На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./ - Сандански: Божин Димов, Васил Кънчев, Македония, Мара Бунева, Св.Св. Кирил И Методи, Свобода, Христо Ботев, Цар Иван Асен
На 03.10.2018 г. /12:00 - 14:15 ч./ - Петрово, Общ. Сандански: Втора, Главна, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Мали Дол, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 04.10.2018 г. /14:30 - 16:15 ч./ - Плоски: Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Дружба, Иван Козарев, Кокиче, Методи Христов, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

Община Симитли
На 03.10.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Симитли: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка
Община Струмяни
На 01.10.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ - Струмяни: 221, 7-Април, Будител, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Св.Св.Кирил И Методи, Свети Георги, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян
На 04.10.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ - Цапарево: Vi-69, Кв.69
На 04.10.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./ - Цапарево: УПИ Хх, Кв.12 Бивш Стопански Двор
Община Хаджидимово
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Илинден, Общ. Хаджидимово
Община Якоруда
На 02.10.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Краище, Общ. Белица: Десета
На 02.10.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Кузьово
На 02.10.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Лютово
На 02.10.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Черешово, Общ. Белица
На 02.10.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Юруково
На 02.10.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Якоруда: Васил Левски, Кирил И Методи, Лазарец, Цар Борис III/Георги Димитр
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бабяк
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Гълъбово, Общ. Белица
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Орцево
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Палатик
На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бел Камен
На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бунцево
На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Конарско
На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Разлог: Баница
На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Рохлева
На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Смолево: 038217
На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Черна Места
На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Якоруда: Васил Левски, Витоша, Местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица
На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Юруково: Местност Каменако
На 04.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: Безименна
На 04.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица
На 04.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-Ти Септември, Алекса Сачков, Васил И Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Местност Андрианов Чарк, Местност Семково, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Четвърта, Шеста
На 04.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дагоново
На 04.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
На 04.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Юруково: 029014 И 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако
На 04.10.2018 г. /08:30 - 13:30 ч./ - Якоруда: Алпийска, Белмекен, Бърдо, Васил Левски, Градище/Трета/, Изгрев, Никифор Филипов, Пета/Поп Филип Стоянов/, Пирин, Солун/Мустафа Кьоров/, Стара Планина, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Якорудски Бор
На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Васил И Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Гоце Делчев, Местност Андрианов Чарк, Местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков

Област Кюстендил
Община Бобов дол
На 01.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Голема Фуча
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Големо Село: Vi,Кв.10, Пи 452,Кв.3
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Големо Село: Пи 361,Кв. 37
Община Дупница
На 01.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: 68789.16.114, Xxxiv-6620, Кв.130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет И Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил И Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх
На 01.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: 68789.17.484, 68789.23.413, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Булаир, Бяло Море, Велико Търново, Венелин, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Войводска, Генерал Владимир Вазов, Гергана, Двадесет И Втори Март, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Кирил И Методий, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Люляк, Максим Горки, Марин Дринов, Махала Гиздова, Местност Дренски Рид, Местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Чомаков, Одрин, Орляк, Оструган, Отец Полихроний, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Ропотамо, Росица, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средец, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ II, Кв. 109, УПИ - 68789.24.9, УПИ Хі, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Верила, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дупница, Еделвайс, Елица, Ерусалим, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кокиче, Кракра Пернишки, Криволак, Липа, Местност Дренски Рид, Местност Дренски Рид, Невена Коканова, Неофит Рилски, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Плиска, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, РУПИте, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Стръмна, Тракия, УПИ Хі, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Блатино: 000195, 000195, 000212, 000212, 005026, 005026, 005053, 005053, Екатте 04354, Екатте 04354
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Дупница: 68789.551.8, 68789.551.8, 68789.552.38, 68789.552.38, Каваклия, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Местност Лъката, Орлинска, Орлинска, Софийско Шосе, Софийско Шосе
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Дяково: 23, 23, Дяково, Дяково, Махала Крич, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv, УПИ Хіv
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Кременик: XxII-98,Кв.10, XxII-98,Кв.10
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Мламолово: Ix-25,Кв.9, Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бистрица, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Вихър, Вихър, Горещица, Горещица, Ела, Ела, Калина, Калина, Кокиче, Кокиче, Малина, Малина, Местност Трапчине, Местност Трапчине, Миньорска, Миньорска, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Рила, Рила, Руднината, Руднината, Станке Димитров, Станке Димитров, Старата Линия, Старата Линия, Теменуга, Теменуга
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Пиперево: 56349.0.159, 56349.0.159, 56349.6.37, 56349.6.37, 68789.250.87, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII,Кв.39, ХхVIII,Кв.39
На 02.10.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Дяково: УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv
На 02.10.2018 г. /09:15 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Мламолово: Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга
На 02.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Дупница: 68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 68789.551.8, 68789.552.38, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Бели Янко, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Местност Лъката, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VIII,Кв. 8, Пи 68789.602.65, Яхинско Шосе
На 02.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Дяково: 23
На 02.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански
На 02.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска
На 02.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 02.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Яхиново: 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе
На 02.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354
На 02.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Пиперево: 56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII,Кв.39
На 02.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Дупница: 68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе
На 02.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Дяково: 23, Дяково, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv
На 02.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Кременик: XxII-98,Кв.10
На 03.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: 68789.20.626, Кв.248, Бистрица, Иван Шишман, Местност Савако
На 03.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Самораново: Георги Димитров
На 03.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дупница: Бистрица
На 03.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, НУПИ-1609
На 03.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет И Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело
На 03.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Делян, Общ. Дупница: Хіх-164,Кв. 12, III-21.Кв.4, Парцел Іv-485, Кв.13
На 03.10.2018 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Дяково
На 04.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Дупница: Елисавета Багряна, Крайречна, Поп Харитон, Пролет, Фани Попова Мутафова, Яворов
Община Кюстендил
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар
На 01.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Слокощица: Ален Мак, Васил Коларов, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Иван Шишман, Любен Каравелов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Никола Въжаров, Пролет, Пролетарска, Стоян Лудев
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Шипочано
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, Местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Полска Скакавица: Махала Бойчовци, Махала Терзийска
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, Местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Стенско: 240 Кв.13, Извън Регулацията, Стенско
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Шишковци: Александър Стамболийски, Андон И Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, Местност Ридо, Местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ Xiv - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Раждавица: Азна, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 18:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Згурово
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 18:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Пелатиково: Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 18:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 18:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 18:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Длъхчево-Сабляр: Мах.Милчовска, Местност Орехчето
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 18:30 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Страдалово: Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Неделкова Гращица
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил И Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Друмохар: Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Илия: Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кадровица: Мах.Постолска, Мах.Станкова
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Лелинци: Васил Левски, Махала Горна
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Тишаново: Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Търсино
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Църварица: Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска
На 02.10.2018 г. /16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев
На 02.10.2018 г. /16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител
На 02.10.2018 г. /16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 02.10.2018 г. /16:00 - 18:30 ч./ На 03.10.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Долно Село: Махала Буковска, Махала Кошарелска, Махала Пищилци, Махала Шаламанци
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 18:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Ивановци, Общ. Кюстендил
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 18:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Кутугерци
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 18:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Кършалево
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 18:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Полетинци
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Трекляно: Махала Центъра
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Чудинци
На 03.10.2018 г. /09:00 - 18:00 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Плавнище, Махала Прекендачка, Махала Щърбец
На 03.10.2018 г. /09:00 - 18:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Гурбановци
На 03.10.2018 г. /09:00 - 18:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 18:00 ч./ - Церовица: Махала Бело Камене
На 03.10.2018 г. /16:00 - 18:00 ч./ - Бобешино
На 03.10.2018 г. /16:00 - 18:00 ч./ - Горно Уйно
На 03.10.2018 г. /16:00 - 18:00 ч./ - Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух
На 03.10.2018 г. /16:00 - 18:00 ч./ - Долно Село: М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци
На 03.10.2018 г. /16:00 - 18:00 ч./ - Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска
На 03.10.2018 г. /16:00 - 18:00 ч./ - Долно Уйно: Махала Олтоманци
На 03.10.2018 г. /16:00 - 18:00 ч./ - Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър
На 03.10.2018 г. /16:00 - 18:00 ч./ - Коприва
На 03.10.2018 г. /16:00 - 18:00 ч./ - Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска
На 03.10.2018 г. /16:00 - 18:00 ч./ - Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска
Община Рила
На 03.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 05.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-Vi-27,Кв.100
На 03.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 05.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кочериново: 408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ Iv 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ Хvi-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-III-1397 Кв.89, УПИ-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, XII-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак
На 03.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 05.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кочериново: 408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ Iv 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ Хvi-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-III-1397 Кв.89, УПИ-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, XII-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак
На 03.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 05.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кочериново: Свети Иван Рилски, Стопански Двор
На 03.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 05.10.2018 г. /16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила: 62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Петко Д.Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов
На 03.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 05.10.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила: 62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов
На 03.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 05.10.2018 г. /07:45 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон
На 03.10.2018 г. /07:45 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2018 г. /07:45 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 05.10.2018 г. /07:45 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила: Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон
На 03.10.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Рила: Васил Демиревски, Димитър Благоев, Любен Каравелов, Отец Паисий, Първи Май, Спортела, Стопански Двор, Христо Жлябинков
На 03.10.2018 г. /07:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2018 г. /07:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 05.10.2018 г. /07:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила
Община Сапарева баня
На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, УПИ - Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: Славяни

Бласт Ловеч Населено Място
Област Ловеч
Община Априлци
На 01.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 02.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 03.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 04.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/
За Периода 01-02.10.2018 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Индустриална, Стара Планина/Зла Река/
На 01.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 02.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 03.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 04.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски
Община Ловеч
На 02.10.2018 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ - Александрово, Общ. Ловеч: Крайна
На 03.10.2018 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - Деветаки: Беласица
На 03.10.2018 Г. /09:30 - 09:40 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ - Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф.Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра
На 01.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 02.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 03.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 04.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Дойренци: Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, Местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков
На 02.10.2018 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ - Дойренци: Тодор Киров
На 03.10.2018 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ - Дойренци: Търговска
На 02.10.2018 Г. /10:00 - 12:15 Ч./ - Ловеч: България, Ген.Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил И Методи, Харманска, Цар Асен Първи, Черковна
На 04.10.2018 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ - Радювене: Балика, Бенковски, Вълко Цанов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Опълченска, Раковски, С.Радювене Цех, Скобелевска, Стоян Заимов
На 04.10.2018 Г. /09:00 - 14:30 Ч./ - Радювене: Бранковска, Веслец, Ветрен, Гробарска, Кирил И Методий, Ловешка, Любен Каравелов, Митю Комитата, Опълченска, Пирин, Реката, Сергей Румянцев, Стоян Едрев, Тодор Маринов, Христо Ботев
На 03.10.2018 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ - Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, Местност Извора, Местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин
Община Луковит
На 04.10.2018 Г. /08:30 - 09:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Xxіі, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А.Гагарин
На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Беленци: Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, Местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка
На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Горник: Делницата
На 04.10.2018 Г. /14:45 - 15:15 Ч./ - Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1
На 02.10.2018 Г. /10:00 - 16:15 Ч./ - Дерманци: Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Козлодуй, Любен Каравелов, Опълченска, Пейо К.Яворов, Тракия, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий А.Гагарин
На 04.10.2018 Г. /08:30 - 09:15 Ч.; 08:30 - 14:45 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ - Драгана: Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, Местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански
На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Карлуково: 36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, Местност Григора, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин
За Периода 01-02.10.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч./ На 05.10.2018 Г. /16:00 - 17:00 Ч./ - Луковит: 44327.203.32, Александър Теодоров-Балан, Будевец, Васил Левски, Георги С.Раковски, Димитър Димов, Кирил И Методий, Козлодуй, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски
На 01.10.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 02.10.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 03.10.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 04.10.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга
На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Луковит: Възраждане, Местност Бяло Поле, Местност Искъра, Стопански Двор
На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Петревене: Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, Местност Жп Спирка, Местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор
На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Румянцево: Бела Лъка
На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Тодоричене: 116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 05.10.2018 Г. /10:00 - 14:15 Ч./ - Торос: Александър Стамболийски, Априлци, Възраждане, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Градинска, Дило Йотов, Дойчин Димитров, Кирил И Методий, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Младост, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Потока, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Ягода
На 04.10.2018 Г. /08:30 - 09:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ - Ъглен: Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген.Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Упи Хvі-456, Кв.47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска
На 04.10.2018 Г. /10:00 - 15:15 Ч./ - Ъглен: Васил Левски, Дуловска, Иглен, Илинден, Илия Волен, Лиляна Димитрова, Освобождение, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон
На 05.10.2018 Г. /10:00 - 15:15 Ч./ - Ъглен: Георги Раковски, Еделвайс, Изгрев, Изток, Илия Волен, Любен Каравелов, Цар Симеон, Чайка
Община Тетевен
На 01.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ На 02.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ На 03.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ На 04.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ На 05.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - Бабинци: 001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа
На 03.10.2018 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - Български Извор: Баба Тонка, Бузлуджа, Демокрация, Мах.Солун, Райна Княгина, Рила, Родопа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 02.10.2018 Г. /09:15 - 13:00 Ч./ - Дивчовото: 20996.12.27, 20996.7.50, Местн.Боатин
На 03.10.2018 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - Малка Желязна: Мах.Байовене
На 01.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ На 02.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ На 03.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ На 04.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ На 05.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци
На 03.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - Черни Вит
Община Троян
На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Балабанско: Мах.Мутевска
На 03.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./ На 04.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./ - Балканец: Ангел Русков, Василево, Ген.Карцов, Жална, Идент. 73198.268.24, М. &Quot;Бельово&Quot;, Краю Колев, М. Жална, Мах.Жална, Мах.Караниколти, Пенчо Тодоров, Път № 35, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода
На 03.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./ На 04.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./ - Бели Осъм: Балкан, Дочо Чакъров, Еделвайс, Заря, Зеленика, Козя Стена, Кокиче, Колю Бояджиев, Мах.Гунешка, Мах.Доновска, Мах.Калчевска, Мах.Катилска, Мах.Църовска, Сава Пенев, Стоян Българенчето
На 01.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 02.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 03.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 04.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Гумощник: Клиновци, Мах.Реката, Упи I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска
На 02.10.2018 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ - Дълбок Дол: Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура
На 02.10.2018 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - Дълбок Дол: Бреза, Васил Христов, Гробарска, Мерата, Местност Поляната, Орех, Петър Стойков, Поникът, Първи Май, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна
На 02.10.2018 Г. /13:15 - 16:00 Ч./ - Калейца: Васил Ватев, Христо Ботев
На 05.10.2018 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ - Старо Село, Общ. Троян: Мах.Шарбан, Софийска, Шарбан
На 05.10.2018 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - Старо Село, Общ. Троян: Централна, Шарбан
На 01.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Девети Септември, Иван Дочев Дочковски, Кирил И Методий, Ковачовец, Първомайска, Стойко Хр.Дулевски, Христо Ботев
На 03.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./ На 04.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./ - Троян, Общ. Троян: Амбарица, Ген.Карцов, Мах.Голяма Рибна, Мах.Камен Мост, Местност Беклемето, Стою Комитата
На 02.10.2018 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - Троян, Общ. Троян: Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, Минко Ив.Марковски, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Стефан Караджа
На 01.10.2018 Г. /09:15 - 12:00 Ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв.Балкан, Македония
На 04.10.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Троян, Общ. Троян: Лъгът
На 03.10.2018 Г. /09:15 - 16:10 Ч./ На 04.10.2018 Г. /09:15 - 16:10 Ч./ - Троян, Общ. Троян: Местност Беклемето
На 03.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./ На 04.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./ - Чифлик, Общ. Троян: Алашка, Бончевска, Вилна Зона, Зюмбюл, Калчевска, Кокиче, Кьосовска, Мах.Троянска, Мах.Цанковска, Местност Лъжето, Никола Войновски, Тодор Каблешков, Хаджийска, Цановска
Община Угърчин
На 03.10.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ - Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух
На 03.10.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ - Лесидрен: Местност Берча
На 01.10.2018 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ - Угърчин: Алеко Константинов, Баба Тонка, Бойчо Огнянов, Добри Чинтулов, Забит Камък, Лепетура, Любен Каравелов, Осми Март, Петър Берон, Плевен, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър
Община Ябланица
На 05.10.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ - Батулци: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Иван Вазов, Йото Диков, Местност Мечовец, Местност Сух Дол, Мишкарете, Панайот Волов, Пею Яворов, Присоето, Първи Май, Свети Кирил И Методи, Слатина, Стефан Караджа, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 04.10.2018 Г. /11:45 - 12:15 Ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка
На 04.10.2018 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - Български Извор: 112005, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах.Солун, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Райна Княгина, Странджа, Хемус, Черно Море, Юрий А.Гагарин
На 04.10.2018 Г. /11:45 - 12:15 Ч./ - Български Извор: Мах.Боаза, Местност Боаза
На 04.10.2018 Г. /11:45 - 12:15 Ч./ - Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, Мах.Водна, Мах.Джебин Трап, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин
На 04.10.2018 Г. /11:45 - 12:15 Ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: 101001
На 04.10.2018 Г. /11:45 - 12:15 Ч./ - Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет И Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил И Методий, Косовец, Люляк, Мах.Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин
На 05.10.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ - Дъбравата: Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев


Област Монтана

Община Вършец
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Вършец: 23-Ти Септември, Александър Занов, Ангел Иванчев, Антим I-Ви(Ив.Пенчева), Аспарух, Ботуня(9-Ти Септември), Бреза(Безименна), Бреза(Безименна), Бялата Вода(М.Арсенов), Втора, Георги Д.Истатков, Дончо Станчев, Иван Вазов, Кв.Изток Извън Регулация, Климент Охридски(И.Манк.), Липа(Асен Дионисиев), Местност Иваново Поле, Найден Геров, Патриарх Ефтимий(А.Иван), Пета, Преслав(Иванчо Попов), Първа, Република(Г.Димитров), Република(Г.Димитров), Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Сан Стефано, Страхил Воевода, Тинтява(Безименна 2), Трета, Христо Ботев, Христо Ботев, Четвърта, Шеста, Явор(Дионисий Илиев)
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Вършец: 420.127.28, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Архитект Нешев, България(В.Коларов), Васил Априлов, Васил Левски, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л.С), Дончо Станчев, Иван Вазов, Любен Герасимов(Б.Бивол.), Любен Каравелов(Л.Ванков), Местност Милкина Ливада, Никола Й.Вапцаров, Раковска, Република(Г.Димитров), Серафим Георгиев(Г.Генов), Трети Март(Братя Леон), Хисаря, Цар Калоян(Г.Яничков), Червени Камък
Община Лом
За периода 01-02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)
За периода 01-02.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Трайково: Витоша, Димитър Гаврилов, Извън Регулацията, Комсомолска, Криводол, Левски, Рила, Родопа, Хаджи Димитър, Шипка
За периода 01-05.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Бахчите, Братя Миладинови, Искър, Пирот, Тимок, Тунджа
За периода 01-05.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Калетата, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Пристанищна(Лом.Комуна), Тунджа, Цибрица, Янтра
За периода 03-04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Трайково: 1-49, Батак, Васил Коларов, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ком, Комсомолска, Левски, Младен Йорданов, Неофит Ломски, Родопа, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
За периода 03-05.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух
На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Трайково: Арда, Ветрен, Горан Никифоров, Димитър Гаврилов, Дунав, Иван Тодорин, Извън Регулацията, Искър, Местност Сондите, Петко Р. Славейков, Трайко Попов, Хаджи Димитър, Цар Шишман, Черно Море
Община Монтана
На 01.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Видлица: Извън Регулация
На 01.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 01.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Георги Дамяново: Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 01.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх
На 01.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ - Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 01.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ - Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 01.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка
На 01.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Меляне: Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 01.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Атон(Пирин), Ком, Македония, Огоста, Рила, Родопи, УПИ 1 Кв.183
На 01.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Помеждин: 500.110, Іv-148 Кв.9, III, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста
На 01.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ - Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

Област Перник
Община Брезник
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Душинци
На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Слаковци
На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ На 05.10.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брезник: 06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров
На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ На 05.10.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, УПИ Іv-105, Кв.40
На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ На 05.10.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ноевци
На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ На 05.10.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Селищен Дол
На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ На 05.10.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сопица
На 03.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ На 05.10.2018 г. /12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора
На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кошарево
На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долна Секирна
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бабица: С.Бабица
На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-Рйордан Стефанов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Марин Асенов, Нестор Петров, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Стадион, Цвета Лумбарова
Община Ковачевци
На 03.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Калище: Iv-278,Кв.29а, УПИ ХIII-239, Кв. 20
Община Перник
На 01.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 06.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 07.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Боснек: 070008, 3-Ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Божур, Бор, Борич, В.Левски, В.Левски, Витоша, Грамаге, Грамаге, Добри Дол, Добри Дол, Духлата, Духлата, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Игличе, Извора, Извора, Извора, Йордан Йовков, Клен, Клен, Кокиче, Кокиче, Ладивец, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, Махала Влахова, Махала Влахова, Махала Влахова, Махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Могиля, Момина Сълза, Н.Й.Вапцаров, Н.Й.Вапцаров, Незабравка, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С.Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, Струма, Струма, УПИ І-536, Кв.43, Х.Димитър, Х.Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Чакова, Явор, Явор, Явор, Яворов, Ясен
На 01.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 06.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 07.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Дивотино: Махала Тенов Дол, Тенов Дол
На 01.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 06.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 07.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кралев Дол: 3-Ти Март, 3-Ти Март, Божилец, Боян Витков, В.Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Волга, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Лале, Лале, Люлин, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Махала Айдарица, Махала Орниче, Металург, Металург, Минзухар, Минзухар, Миньор, Орниче, Орниче, Отец Паисий, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма
На 01.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 06.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 07.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Люлин, Общ. Перник: V-614 Кв 59, Втора, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Трета, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Десета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Кв.31,УПИ1-577, Мах.Лесков Дол, Мах.Стакьовец И Манастира, Мах.Стакьовец И Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Пи 874, Първа, Първа, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Трета, Тридесет И Осма, Тридесет И Седма, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеснадесета, Шеста
На 01.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 06.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 07.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Баба Тонка, Барбеш, Бачо Киро, Бистрица, Блато, Блато, Божур, Боровец, Бурковица, Бързатица, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вършец, Георги Бенковски, Георги Раковски, Голо Бърдо, Горска Поляна, Градище, Градище, Дъбрава, Еверест, Еверест, Еверест, Еделвайс, Ерма, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извор, Илинден, Илинден, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Капитан Петко Войвода, Капитан Петко Войвода, Каражинец, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Ком, Крайречна, Лебед, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Магистрала, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кашова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Опашиница, Мах.Рулева, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Каражинец/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Младост, Могилата, Мусала, Незабравка, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Пролет, Простор, Първи Май, Разсадника, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Рила, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Самуил, Сините Вълни, Сините Вълни, Слатина, Спортист, Стадионна, Стария Площад, Стефан Караджа, Струма, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Черни Връх, Чифлик, Шийница, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 01.10.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Перник: Архитект Йордан Пешев, Арчар, Бела Вода, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Бързия, Васил Левски, Вит, Въча, Голо Бърдо, Горицвет, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Иван Асен Втори, Калкас, Кап.Петко Войвода, Караманица, Кариери, Китка, Кладенец, Колуница, Кристал, Кристал Блокове, Куциян, Луда Яна, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Манастирски Път, Мах.Ракьовец, Местн.Шевърляк, Металик, Мир, Младост, Нов Живот, Осъм, Отдих, Палма, Победа, Резервоара, Ропотамо, Рудничар, Съзлийка, Тополница, Шамък
На 01.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Перник: Архитект Йордан Пешев, Арчар, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Бързия, Васил Левски, Вит, Въча, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Калкас, Караманица, Кариери, Кладенец, Колуница, Куциян, Луда Яна, Мах.Ракьовец, Металик, Мир, Младост, Нов Живот, Осъм, Победа, Резервоара, Ропотамо, Тополница
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Селищен Дол
На 01.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Перник: Бучински Път, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ Iv, Кв.21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, Мах.Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин
На 01.10.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Перник: Златоград, Изток, Йордан Благоев, Куйбишев, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин
На 02.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ - Перник: Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин
На 02.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв.63 Парцел, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин
На 02.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Перник: Изток, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв.63 Парцел, Мошино, Юрий Гагарин
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Десета, Кв.31,УПИ1-577, Мах.Стакьовец И Манастира, Първа, Шеснадесета
На 02.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Волгоград, Изток, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Минск, Несебър, Одеса, Созопол, Юрий Гагарин
На 02.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Волгоград, Изток, Карл Маркс, Лом, Несебър, Одеса
На 02.10.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен Път
На 02.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Вискяр
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Перник: Бучински Път, Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин Пи 58781,5146784
На 03.10.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Перник: Бучински Път, Изток, Рашо Димитров, Юрий Гагарин
На 03.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Перник: Алеко Константинов, Бунтовник, Васил Априлов, Гео Милев, Димчо Дебелянов, Дойран, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, Капитан Векилски, Клисура, Кокиче, Любен Каравелов, Люлин, Миньор, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Никола Козлев, Оборище, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Протожерица, Родопи, Сан Стефано, Селимица, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стефан Караджа, Тева, Теменуга, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Шибой
На 04.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ - Кладница: Ix-409, VIII-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище;Делта Хил;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ V||-Кв.20, УПИ Xxix-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ III-21 Кв.20, УПИ-Ix 29, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец
На 04.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ - Рударци
На 04.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Пояс №1на Язовир Студена
На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Горна Диканя
На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Даскалово: Втора
На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра
На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Мърчаево: Мърчаево Пи 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/
На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово
На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Рударци: 1452, 3-Ти Март, LxxxIII-1526 Кв.121, XVIII-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул.Вардар/Ул.Силистра, УПИ Lxxxiv-2229,Кв.21., УПИ І-1427 Кв.80б, УПИ Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец
На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 04.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Рударци: Вела Пеева, Гео Милев, Камчия, Капенешка, Марица, Москва, Оборище, Първи Май, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Селимица, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Черни Връх, Шумнатица
На 04.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Перник: Балван, Батуля, Боянова Поляна, Буная, Венец, Веслец, Витоша, Вихрен, Връх Богдан, Еделвайс, Елбрус, Изток, Колош, Ком, Краище, Лисец, Люлин, Марина Бара, Морозов, Околчица, Осогово, Протожерица, Ралица, Сини Връх, Славей, Стара Планина, Столетов, Чумерна
На 04.10.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Перник: Батуля, Боянова Поляна, Буная, Връх Богдан, Краище, Люлин, Осогово, Стара Планина, Столетов, Чумерна
На 04.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Перник: Бучински Път, Изток, Рашо Димитров
На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Рударци: Бели Брег, Божур, Бор, Ген.Столетов, Гурко, Добрич, Дренов Дол, Захари Зограф, Иван Вазов, Йовчова, Кирил Пчелински, Кракра, Лопянска Гора, Мария Луиза, Москва, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Презвитер Козма, Пчелинска, Рудничар, Св. Иван Рилски, Скобелев, Стримон, Темелко Ненков, УПИ І-1427 Кв.80б, Цветaна Живкова, Черни Връх
На 05.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Перник: Изток, Кадиевка, Луганск, Младен Стоянов, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин
На 05.10.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Перник: Благой Гебрев, Изток, Ленински Проспект
Община Радомир
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна
На 01.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Радомир: Батенберг, Бенковска, Васил Левски, Войнишко Въстание, Христо Ботев
На 02.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Стефаново, Общ. Радомир: Мах.Егреците, УПИ Іx-1083,1084
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Лесковец, Общ. Перник: Бившо Ткзс
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Планиница, Общ. Перник: П-Л ХXII, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Борнарево: УПИи I-066007 Кв.66
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Копаница
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Радомир: Мах.Арбанас
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража
На 03.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Княз Борис I, Мах.Кабранови, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Република, Средорек, Стара Планина
На 03.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин
На 03.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Перник: Железничарска
Община Трън
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Джинчовци
На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ерул
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Горна Мелна: 87

Област Плевен
Община Долни Дъбник
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Долни Дъбник: Ас Златаров, Бачо Киро, Брацигово, Ген Ганецки, Генерал Тотлебен, Гурко, Иван Вазов, Илия Бешков, Ламби Кандев, Николай Ракитин, Рила, Хан Омуртаг, Христо Ботев
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Градина, Общ. Долни Дъбник: V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Васил Априлов, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Първи Май, Симеон Василев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бъркач: І-445, Стр. Кв. 27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В.И.Ленин, В.Коларов, Васил Левски, Васил Тодоров, Васил Цаков, Витоша, Въло Йотов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Край Село, Местност Барата, Механизатор, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Найден Американски, Никола Радев, Околовръстна, Партизанска, Пирин, Река Вит, Родопи, Рубин, Руски Път, Сибирска, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Едрев, Студенец, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Градина, Общ. Долни Дъбник: V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Бачо Киро, В.Левски, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Колю Фичето, Любен Каравелов, Марица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Осогова, Отец Паисий, Панайот Волов, Прага, Първи Май, Рила, Симеон Василев, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дисевица: Волинска, Г.С.Раковски, Г.Томов, Девети Септември, Изгрев, Московска, С.Алексиев
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Къртожабене: 000340 , М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, М-Ст Булин Дол, Местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Къшин
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Петърница: Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, В Левски, Васил Атанасов, Васил Коларов, Васил Кръстев, Велико Търново, Вит, Волга, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Девети Септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Край Село, Лозарска, Маршал Толбухин, Месност Край Село, Местност Пангала, Москва, Мусала, Н.Хикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Плачковска, Плевен, Плиска, Първи Май, Рила, Скобелев, Славия, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново, Шипка, Шумен
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Местн.Табакова Чешма, Местн.Табакова Чешма Iv, Местност Табакова Чешма, Текийски Орман
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Търнене: 10-Ти Конгрес, 11-Ти Конгрес, Ал.Стамболийски, В.Левски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г.Бенковски, Г.Кирков, Ген.Скобелев, Ив.Митов, Ивайло, Кюнка, Л.Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, Освобождение, П.Р.Славейков, Филип Тотю, Хаджи Димитрър, Хаджи Димитър, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чернялка, Ю.А.Гагарин
На 02.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Градина, Общ. Долни Дъбник
Община Искър
На 03.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Долни Луковит: Босилеградска, Братя Миладинови, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Спасов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Пирин, Хаджи Димитър, Цар Симеон
На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Староселци: Вилхелм Пик, Гурко, Даме Груев, Димитър Благоев, Извън Регулация, Кирил И Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Н Й Вапцаров, Огоста, Отец Паисий, Поп Андрей, Райна Княгиня, Скобелев, Фердо, Христо Манчев, Цветан Спасов, Яне Сандански
Община Кнежа
На 01.10.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Лазарово: Вит, Георги Димитров, Дунав, Осогово, Пирин, Рила, Стара Планина, Странджа, Христо Смирненски, Цар Симеон I-Ви
На 04.10.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Еница: Ангел Кънчев, Бистрица, Васил Левски, Георги Димитров, Йордан Лютибродски, Ленин, Малчика, Одрин, Чапаев
Община Левски
На 02.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Малчика: Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив.Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Площад, Стара Планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 02.10.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Обнова: 9-Ти Септември, Xv-438, Kb. 125, Ал.Стамболийски, Арда, Б.Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д.Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив.Вазов, Кирил И Методий, Клисура, Козлодуй, Л.Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Н.Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осъм, П.Р.Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи Май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, С.Румянцев, Сакар, София, Ст.Караджа, Ст.Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю.А.Гагарин, Янтра
На 03.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Стежерово: Антон Страшимиров, Асен Златаров, Вапцаров, Вела Пеева, Г.Бенковски, Гатю Коларов, Д.Грънчаров, Димо Хаджидимов, Райко Даскалов, Христо Кабакчиев
Община Никопол
На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Асеново, Общ. Никопол: Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Трети Март, Христо Ботев, Чавова
На 03.10.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Никопол: Вардар, Вежен, Вишнева, Морава, Мусала, Оборище, Осъм
На 03.10.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./ На 04.10.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./ - Лозица, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-Малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов, Георги Басаров, Кирил И Методий, Септември, Ю.А.Гагарин
На 03.10.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Никопол: Акация, В.Левски, Вардар, Ген Криденер, Европа, Елия, Любен Дочев, Петър Велчев, Странджа, Черни Връх, Шипка, Янко Сакъзов
На 03.10.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Никопол: В.Левски, Крепостна, Мелник, Смолянови
На 04.10.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Въбел: Ал. Стамболийски, В. Друмев, В. Коларов, В. Левски, В. Пеева, Витоша, Г. Бенковски, Г. Бузев, Г. Димитров, Г. Кирков, Г. Милев, Г. С. Раковски, Д. Благоев, Д. Дебелянов, Дунав, Ив. Вазов, Кирил И Методий, Л. Каравелов, Ленин, М. Горки, М. Край Селото, М. Старото Село, Малчика, Местност Задовица, Местност Петровски Път, Местност Старо Село, Н. Вапцаров, Н. Рилски, Отец Паисий, П.К.Яворов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 04.10.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Евлогиево: Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Ев.Ангелов, Иван Вазов, Искър, Люлин, Марица, Пирин, Рила, Усоята, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 04.10.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Любеново, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-Малчика, Александър Стамболийски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Лазар Деков, Любен Дочев, Максим Горки, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Николай Петров, П.К.Яворов, Път 52, Радецки, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка
На 04.10.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ - Любеново, Общ. Никопол
Община Плевен
На 01.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 01.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон
На 01.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Буковлък: 11-Ти Декември, 244, 670 Кв. 51, Іі И III, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка
На 01.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил И Методий, Лозенка, Трети Март
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бохот: 1-Ви Май, Ал. Стамболийски, Васил Левски, Вит, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Осъм, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Струма, Трайчо Костов, Христо Ботев
На 01.10.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Асен Златаров, Осогово, Пордим, Рига, Трети Март, Христо Ботев
На 01.10.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Ангел Войвода, Драгаш Войвода/Ал.Дими/, Страхил Войвода/С.Едре/
На 02.10.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Брацигово, Генерал Тошев, Георги Кочев, Огоста
На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бохот: Iv-860, Бачо Киро, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Дунав, Никола Петков, Петко Д.Петков, Радецки, Стамболийски, Стара Планина, Странджа
На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тученица: Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Любен Вешков, Пирин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин
На 03.10.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Плевен: Васил Априлов, Гренадирска, Прилеп
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Кирков, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Марица, Прогрес, Филип Тотьо
На 05.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Радишево: Местност Стража
На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Радишево
На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бохот: 281003
На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Плевен: Местн.Кайлъка
Община Пордим
На 01.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна
Община Червен бряг
На 01.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: 510001, Барбарати, Братя Миладинови, Гурко, Ивайло, Лазар Ръжанов, Сава Младенов
На 01.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска
На 01.10.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Червен Бряг: 23 Септември, Княз Борис I, Тома Петков, Християнска, Цар Калоян, Цар Самуил
На 03.10.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Червен Бряг: 951.244, 951.420, Vі-2017, Безименна, Долна Биволица Пи 164018, Дунав, Ж.П. Фон Жилища - Иск Депо, Ж.П. Фонд Жилища - 7 Жп Сек, Златна Мина, Маркова Могила, П.Р.Славейков, УПИ 139001
На 03.10.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Бресте
На 03.10.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Горник: Бузлуджа, В Левски, В Пеева, Делницата, Искър, Йордан Даскалов, Ком, Марица, П К Яворов, Пенков Остров, Петко Хр Петков, Първа, Райко Даскалов, Тринадесета, Христо Цветков, Четиринадесета, Шестнадесета
На 03.10.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Реселец: 375030, Акация, Б Клен, Баба Тонка, Балканска, Безименна, Белилото, Бор, Босилек, Воденицата, Г Поляна, Голеж, Горска, Гробарска, Д Дачев, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Здравец, Иван Христов, Искър, Каймаков, Капна, Латинка, Люляк, Милиндол, Младост, Могилата, Опанец, П Димитров, Победа, Поройна, Пробуда, Пропашище, Ръчене, Свобода, Славянска, Стефан Бацов, Теменуга, Тодор Попов, Училищна, Церовица, Челник, Явор
На 03.10.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Червен Бряг: 248005 М Водол, Маркова Могила, Местност Биволски Камък

София-област
Община Божурище
На 04.10.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Пролеша: УПИ ||-259,Кв.75
На 04.10.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Пролеша: Пи 043001, УПИ Vі-045140, УПИ Іv-296
На 04.10.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Божурище: 022145, Девети Септември, Лястовица, Руен, УПИ XIIі-015133, Феникс, Щъркел
На 04.10.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Гурмазово
На 05.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Гурмазово: Гурмазовско Шосе, УПИ II-021103 Кв. 43
Община Ботевград
На 01.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Трудовец: Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)
На 01.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Боженица: Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци
На 01.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ботевград: Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин
На 01.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Врачеш: Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Оборище, Освобождение (9-Ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Преслав, Синчец, Софрони Врачански, Страншки Рът, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Освободител( 17 Ятаци)
На 01.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци
На 01.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: В.З. Чеканица, Зелин-Д-Р Асен Златаров, М.Чеканица, Пи - 001088, Местност Чеканица, Страцин, Чеканица
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона
На 01.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 02.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол
На 01.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41
На 01.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Ботевград: До Сграда Ткзс, Стефан Караджа
На 01.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: Пи №027070
На 01.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4
На 01.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане На 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец
На 01.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709,Кв.38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка
На 01.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Радотина: Местност Дръстила, Пи №055008
На 01.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница
На 01.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-Ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап.Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К.Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах.Диловска И Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, Пи №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда На Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил.Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика
На 01.10.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ На 04.10.2018 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 04.10.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Ботевград
На 04.10.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Васил Друмев, Георги С. Раковски (Р.Доков, Дунав, Ивайло, Извън Регулацията
Община Драгоман
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бучин Проход: Път II - 81, УПИ III-10
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VIII-149, Кв.20
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Годеч: 003670, I-994, Кв.134 I-995, Кв.72, Vi-1405, Кв.130, Академик Игнат Емануилов, Акация, Александър Милев, Александър Стамболийски, Ахтопол, Бригадир, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Водопад, Гео Милев, Георги С.Раковски, Грамада, Детелина, Додовица, Дружба, Дунав, Елин Пелин, Елха, Заводска, Здравец, Зли Дол, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Клокотиш, Кокиче, Ком, Космонавт, М.Свинарника, Мали Ком, Мах.Джуричова, Махала Трап, Мерудая, Местн.Цоланова, Местност Ваге, Найденова, Найденова Махала, Незабравка, Никола Й.Вапцаров, Никола Петков, Нишава, Осми Март, Отец Паисий, Паисии, Панджина И Пешичова, Парижка Комуна, Петрова Бара, Петрохан, Пи 004087, Поляница, Проф.Александър Милев, Първи Май, Раковски, Република, Рибарска, Русе, Свобода, Софийско Шосе, Сохая, Старо Село, Стефан Караджа, Тинтява, Тодор Каблешков, Трап, Ул.3-та №35а, УПИ 006939, УПИ Vіі-1927,Кв72, УПИ Іі-837, УПИ-І, Кв.138, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цикура, Цоланова, Явор, Ямбол
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Големо Малово: УПИ Хi-92,Кв.15
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лопушня: 008010
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Мало Малово
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Цръклевци
На 02.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Чуковезер
На 02.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Шума: Ракето, УПИ Хv-23
Община Елин Пелин
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ Vi-104, Кв.13, УПИ Vi-4, Кв.1, УПИ Іх-5, Кв.1, УПИ Ххv-91, Кв.9
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Нови Хан: Местност Милковица, Милковица
На 02.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Григорево: УПИ III -283 Кв.20
На 02.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Елешница, Общ. Елин Пелин: 046008, 615, 662, Iх-191, Кв.34, Землището На С.Елешница, Местност Равно Расте, Мтп Зора, П-Л Iv-263, Кв.19, Парцел XII-385, Кв.39, Пи 101 В I-ва Част, Пи №913, УПИ I-861 Кв.34а, УПИ XVII - 205, Кв.35, УПИ Х-43, Кв.6, УПИ XII-121, Кв.15
На 02.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Желява: 24-Ти Май/Георги Димитров/, XVI-2103,Кв.7, Xx-300,Кв.32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил И Методий, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, Пи -098018, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев
На 02.10.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Потоп: 048064, М.&Quot;Прекръсте&Quot;
На 02.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Ботевград: Витиня
На 02.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Чурек: Местност Жерково, П-Л XVI-256, Кв.30, П-Л Хi-275, Кв.4
На 04.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Керамик
Община Етрополе
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Боженица: Махала Ласковци
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Лъга
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци
На 03.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
Община Ихтиман
На 02.10.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Вакарел: Дренов Рът, Махала Дренов Рът
На 02.10.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Веринско: 000182, Ул.13, УПИ Ix-23, Кв.13, УПИ III-124, Кв.6, УПИ Хvіі-131, Кв.6
На 02.10.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Веринско
На 02.10.2018 г. /08:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Извън Регулация/Ам Тракия/, Пи 007083 М.Царчино, Предгарова
Община Костенец
На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Веринско
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Горна Василица
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Белмекен, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Витоша, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димитър Русинов, Димчо Дебелянов, Дунав, Егерика, Екзарх Йосиф, Еледжик, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Йордан Балчев, Йордан Цонев, Калето, Кирил И Методи, Кокиче, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Липа, Любен Каравелов, Люле Бургас, Люляк, М.Добрева Ливада, Македония, Малина, Малчика, Марин Дринов, Марица, Местност Еледжик, Местност Чикийца, Местност Шиндар, Мизия, Михаил Сестримски, Мусала, Мъти Вир, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Пчелин, Рила, Роса, Руен, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стипон, Странджа, Съединение, Теменужка, Топик, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061,Кв.145, УПИ Iv - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Чайка, Черни Връх, Шести Септември, Шиндар, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман
На 01.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Гуцал: Iv Вк.3а
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Васил Левски, Ведрина, Витан Витанов, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Деница, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Дъб, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ибър, Иван Вазов, Иглика, Илинденско Въстание, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Клен, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малина, Малиново Поле, Маришка, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Септемврийци, Сергей Румянцев, Синчец, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Трепетлика, Търговска, УПИ II Кв.83, Хан Аспарух, Хвойна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Явор, Ягода, Ясен
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Долна Василица
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-Ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-Ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода
На 02.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Самоков: 3-та
На 02.10.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Долна Баня
На 02.10.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ На 03.10.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ На 04.10.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Марица
На 03.10.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ихтиман: Местност Шиндар
Община Костинброд
На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:00 ч./ - Безден
На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:00 ч./ - Костинброд: 4498, М.&Quot;Кока Кола&Quot;, Xv-3434 Кв.76в, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г.М.Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, Жп Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел XII, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, Махала Лешков Връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ Хі-3106,Кв.235, УПИ XII-3254 Кв 116, Черно Море, Шияковци
На 03.10.2018 г. /11:00 - 15:30 ч./ - Костинброд: Iv-3944кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, Местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, Хv-1642, Шияковци
На 03.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:15 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап.Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна
На 03.10.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:00 ч./ - Хераково: Пи 145016
Община Правец
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Рударец, УПИ-Хі-8, Кв.4
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Равнище: I Кв.29, УПИ II-196 Кв.8
Община Самоков
На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Алино: П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48, УПИ I-345, Кв.18
На 01.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Драгушиново
На 01.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Горни Окол: 128,Кв.16, Ix-302, Kw.41, XxIII, Кв.2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел Vi--43 Кв.5
На 01.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ Vі-162, Кв.20
На 01.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула , Общ.Самоков
На 01.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Панчарево: Пи000733,Яз.Искър,М.Коеджик
На 01.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Самоков: Местност Дългата Поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър
На 01.10.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-Ра, 20-та, 21-ва, 22-Ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-Ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 9-та, Местност Татарски Брод
На 01.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /07:45 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Самоков: Местност Мало Равнище, Местност Ренов Дол, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Житна Чаршия, Искър, Местност Татарски Брод, Търговска, Хр.Захариев
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: Местност Татарски Брод
На 02.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Венковец: УПИ III-28 Кв. 4
На 02.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Долни Пасарел: 22472.7449.174
На 02.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: 093360,М.Шабан Дере
На 02.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Ихтиман: Местност Ушите
На 02.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Ново Село, Общ. Самоков
На 02.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Полянци
На 02.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Самоков: Грънчар, М. Катранджията, Имот 65231.915.100, Местност Шишманово, Местност Язовир Искър, Софийско Шосе
На 02.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Своде
На 02.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Черньово: V-68, Кв.24, УПИ Iv-146 Кв 17, УПИ Хvі-6,Кв.1, УПИ Хіv-105, Кв.16
На 02.10.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Шипочане
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Говедарци: 15285.11.41, 15285.4.374, 15285.9.539, Александър Стамболийски, Байкал, Бисер, Бори Мечо, Борис Хаджисотиров, Братя Чакрини, Бреза, Буря, Васил Коларов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девети Септември, Деветнадесета, Десета, Димитър Милушев, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Здравец, Златибор, Иглика, Искър, Канарче, Кирил И Методий, Кокиче, Крум Шуманов, Лакатица, Любчо Баръмов, М.Костова, Мальовица, Мечит, Мир, Октомври, Орловец, Осемнадесета, Осма, Отец Паисий, П-Л XII-486, Кв.11, Петнадесета, Пи 15285.10.114, Пионерска, Победа, Почивни Домове, Преспа, Първа, Първи Май, Ракета, Рилска Малина, Роза, Свобода, Седемнадесета, Славянска, Снежанка, Спортна, Стк Мальовица, Сълзица, Тринадесета, Труд, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин, Ягода
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Маджаре: УПИ Xi Кв.16
На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков, УПИ Vi, Кв. 30 /Пи 46276.5.429/
На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-Ра, 20-та, 21-ва, 22-Ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Vi.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. Xi, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 И УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белчински Бани: П-Л V Кв,21
На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация
На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-Ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-Ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-Ма, 38-Ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-Ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-Ма, 48-Ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-Ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II,Кв.58
На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Поповяне: Пи 000368
На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рельово: №000527, Извън Регулация, УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5
На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ярлово: .УПИ XII-562, Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-Ра, 20-та, 21-ва, 22-Ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-Ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-Ма, 38-Ма, 39-та, 4-та, 42-Ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, Пи 013001 Местност Св.Петка, Пи №578, Стоп.Двор, УПИ XVI Пл.260 Кв.16
На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Доспей: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-Ра, 20-та, 21-ва, 22-Ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Площада
На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 25-та
На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Продановци, Общ. Самоков: 040171,040187
На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Райово: 1-Ви Май, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-Ра, 21-ва, 22-Ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-Ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-Ма, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П.Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, Хv Кв.53
На 05.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Рельово: УПИ Vі-135,Кв.10
Община Своге
На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Гинци: Местност Петрохан
На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Бракьовци
На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, Кв.9, Хi-59,60,Кв.9
На 02.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Добравица
На 02.10.2018 г. /16:15 - 16:30 ч./ - Добърчин
На 02.10.2018 г. /16:15 - 16:30 ч./ - Завидовци
На 02.10.2018 г. /16:15 - 16:30 ч./ - Искрец: I-133, Кв.21, VIII-369, Кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ III-544 Кв 53, УПИ Iv-Кв 72, УПИ VIII-581, Кв.69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен
На 02.10.2018 г. /16:15 - 16:30 ч./ - Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ.Своге Мтп Свиново, Слатина, Слънце
На 03.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дружево
На 03.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - София: Костенски Водопад/Васил Дим
На 03.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково
На 03.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Губислав
На 03.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Мах.Радеж Тп Равна Нива, Махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина
На 03.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Левище
На 03.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, Мах.Кат, Мах.Мъжев Дел, Мах.Ръжища, Мах.Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-Xv-46
На 03.10.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, Кв.3
На 03.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница
На 03.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: УПИ V-68, Кв.19
На 03.10.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, Мах.Кат, Мах.Мъжев Дел, Мах.Ръжища, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-Xv-46
Община Сливница
На 01.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман
На 01.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски
На 01.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бърля
На 01.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Връдловци
На 01.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Годеч: Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова Гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли Дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М.Молак, Махала Елечанова, Махала Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров Рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344 ,Кв.45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор
На 01.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Голеш, Общ. Годеч: Парцел VIII-413, Кв.26
На 01.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Губеш: УПИ VII-125, Кв.18
На 01.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Комщица
На 01.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Равна, Общ. Годеч
На 01.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ропот
На 01.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Смолча
На 01.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Станинци
На 01.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Чепърлинци
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Опицвет: 10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, Под Костело Землище С.Опицвет, УПИ Xiv-169 Кв.32
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Петърч: Гарата, Шопска Комуна
На 03.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп.Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв.107, Кирил И Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин

Област Видин


Община Видин
На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 03.10.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Буковец, Общ. Видин: 119002, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Осма, Първа, Седма, Стопански Двор, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета
На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Видин: Имот 48.101, Местност Северна Промишлена Зона, Южна Пром.Зона
На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Кутово: Двадесет И Девета, Изборна, Осемдесет И Пета, Осемдесета, Петдесет И Първа, Първа, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Шеста, Тридесета, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета
На 04.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Покрайна: 562, 827, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Парцел 78.52, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесета, Четвърта, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта
На 05.10.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Видин: VII-5029 Кв.600 Юпз, Акад.Стефан Младенов, Безименна, УПИ I-5051, Цар Александър II, Южна Пром.Зона, Южна Промишлена Зона, Юпз
Община Димово
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Арчар: Вилна Зона Рациария, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Владиченци: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта
На 02.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Септемврийци, Общ. Димово: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 02.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Воднянци, Общ. Димово: Втора, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста
На 02.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Лом
На 02.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Септемврийци, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски
На 02.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ярловица: Втора, Девета, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 03.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дълго Поле, Общ. Димово: №I-164 Кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 03.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Костичовци: Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски
На 03.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Скомля: Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 03.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бела: I Кв.64, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 03.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Гранитово, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Кула
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коста Перчево: 105002, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Девета, Десета, Осма, Първа, Трета, Тридесета
На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коста Перчево: 105002, Втора, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Девета, Десета, Осма, Първа, Първа, Трета, Тридесета
На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коста Перчево: Втора, Двадесет И Втора, Първа
Община Макреш
На 01.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Киреево: Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
Община Ново село
На 01.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 02.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Ново Село: Архитект Илия Попов, Архитект Илия Попов, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги С.Раковски, Градинска, Драва, Дунав, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Македония, Максим Горки, Никола Петков, Околовръстна, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Плевенска Епопея, Радецки, Росица, Средна Гора, Страцин, Тимок, Христо Ботев, Яне Сандански
Община Ружинци
На 04.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 05.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Дреновец: Бдин, Боян Чонос, Вела Пеева, Витко Иванов, Георги Димитров, Девети Май, Евгени Михайлов, Железничар, Космос, Лебед, Люлин, Металик, Миджур, Митко Палаузов, Огоста, Патриарх Евтимий, Стефан Караджа

Област Враца
Община Бяла Слатина
На 01.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 02.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 03.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 04.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 05.10.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Попица: Ген. Гурко, Георги Бенковски, Искър, Кръстовище Х.Димитър И Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Пирин, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Шабански
На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Бъркачево: 9-Ти Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Местност Вутов Геран, Местност Криволя, Местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин
На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-Ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин
На 03.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил И Методий, Кръстовище Х.Димитър И Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра
На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин
На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка
На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина
На 03.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 04.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Габаре: Акация, Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина Пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка
Община Враца
На 01.10.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Враца: Антим I-Ви, Петропавловска, Христо Ботев
На 01.10.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Враца: Георги Апостолов, Източна Промишлена Зона
Община Криводол
На 04.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Галатин: 106028, Аврора, Байкал, Бор, Васил Левски, Вежен, Венче, Веслец, Вихрен, Волга, Георги Димитров, Дунав, Еверест, Здравец, Искър, Китен, Кокиче, Ком, Липа, Марица, Минзухар, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Невен, Петров Дол, Рила, Ропотамо, Росица, Рубин, Ружа, Синчец, Топола, Христо Ботев, Чайка, Червена Роза, Шипка, Юрий Гагарин
На 04.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Девене: Александър Стамболийски, Ангел Георгиев, Арда, Байкал, Бачо Киро, Безименна, Белчовец, Божур, Ботева Поляна, Букара, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Елин Пелин, Здравец, Искър, Комуна, Ленин, Марица, Маршал Будьони, Маршал Толбухин, Местност Белчовец, Милин Камък, Москва, Огоста, Одеса, Петрохан, Пирин, Райна Княгиня, Ракьовец, Рангел Петков, Рила, Родопи, Роза, Росица, Септември, Станке Димитров, Стефан Караджа, Тракия, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра
На 04.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Краводер: Димитър Благоев
На 04.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Криводол: 23-Ти Септември, Местност Андровото
На 04.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Лесура: Албена, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Байкал, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Веслец, Ветрен, Витиня, Витоша, Вихрен, Владая, Вола, Волга, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Еделвайс, Замфир Попов, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йордан Лютибродски, Кокиче, Мадара, Малчика, Неофит Рилски, Огоста, Околчица, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Парцел 7 Регулационен План, Плиска, Райко Даскалов, Речка, Рила, Ропотамо, Струма, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Шейново, Шипка, Янтра
На 04.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Осен, Общ. Криводол: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Витиня, Гаврил Генов, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Драва, Иванка Ботева, Иглика, Йордан Лютибродски, Кокиче, Ком, Лазар Станев, Лопушанска Дружина, Люлин, Малчика, Митко Палаузов, Мургаш, Околчица, Петко Д. Петков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Спортна, Станке Димитров, Стара Планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Томин Мост, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Шипка
На 04.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Три Кладенци: 1, 9-Ти Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкан, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вестителя, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Детелина, Димитър Благоев, Драва, Иван Вазов, Кап. Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Комсомолска, Краище, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Младост, Момина Сълза, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Радослав Цветков, Речка, Роза, Русалка, Синчец, Стоян Радулов, Студен Извор, Тодор Георгиев Киров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин
На 04.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Фурен: Аврора, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Дружба, Дунав, Захари Стоянов, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, Пролет, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Слатина, Стефан Караджа, Суха Слатина, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чукара

Община Оряхово
На 05.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Галово: Акация, Бутанска Падина, Васил Левски, Георги Димитров, Кирил И Методий, Кокиче, Лозенец, Люляците, Никола Вапцаров, Стефан Караджа, УПИ Іі Кв 53, Христо Ботев
На 05.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Горни Вадин: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Добруджа, Дунав, Душков Дол, Иван Вазов, Леденика, Любен Каравелов, Местност Дунав, Пирин, Сергей Румянцев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 05.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Долни Вадин: Ален Мак, Божур, Владая, Дунав, Здравец, Иван Нивянин, Кирил И Методий, Кокиче, Люлин, Люляк, Митре Попесков, Младен Павлов, Никола Марков-Колката, Оборище, Олег Кошевой, Охрид, Павел Корчагин, Паисий Хилендарски, Роза, Ропотамо, Росица, Синчец, Хан Аспарух, Цар Самуил, Цветан Брайнов, Шипка
На 05.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Лесковец, Общ. Оряхово: Александър Стамболийски, Безименна, Божур, Васил Левски, Вит, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Еделвайс, Есперанто, Здравец, Иглика, Кокиче, Люлин, Мир, Мичурин, Радецки, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин
На 05.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Оряхово: Георги Димитров, Райна Княгиня
На 05.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Остров: 23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Бачо Киро, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Канарата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Мак, Малчика, Марин Дринов, Местност Мазите, Местност Селски Площад, Московска, Никола Войводов, Освобождение, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Пирин, Пиринска, Плиска, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев
На 05.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Остров: 23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Бачо Киро, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Мак, Малчика, Марин Дринов, Местност Селски Площад, Московска, Никола Войводов, Освобождение, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Пирин, Пиринска, Плиска, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 2609 |27.09.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2666 |24.09.2018 . Къде ЧЕЗ спира тока? 1| 2794 |21.09.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2728 |20.09.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах